Založ si blog

Kotrmelec WHO – priznali „chybu“ pri PCR testoch

Stalo sa tak okolo 20. Januára 2021. To znamená, že „chyba“ sa používala pri PCR testovaní prakticky presne rok. Pritom, odborná verejnosť znalá týchto laboratórnych testov na to upozorňovala už dávno. Viď napríklad tento môl blog, ale aj blogy ďalšie, stačí hľadať meno pána ktorý ten podvod vymyslel, Dr. Christian Drosten, medicínsky poradca Merkelovej ohľadne Corony. Pointa celého podvodu je v tom, aby som to zrekapituloval, že počet opakovaní pri PCR testoch na tento účel má byť 25-30. Dr. Drosten a ostatní členovia mafie okolo neho, včítane Billa Gatesa (hlavný poradca Merkelovej ohľadne Corony), v Januári 2020 vydali odporúčanie, že sa má vykonať 45 cyklov. Pritom ľudia znalí tohto testu upozorňovali, že pri tomto počte si „PCR test vymýšľa“, t.j. hlási nájdený vírus ktorý tam nie je.

Toto bol základný štartovací bod „pandémie“, ktorá vznikla nie infikovaním ľudí, ale chybným – od začiatku úmyselne – testovaním. To potom viedlo k lockdownom, masovým – pritom stále chybným – testovaniam (a pri tom infikovaniu) a ekonomickým kolapsom (a neverím, že to teraz máme prenastavené na všetkých testovacích miestach na tých 25-30 cyklov). A- samozrejme – k obrovským ziskom Pharma firiem a upevňovaniu moci oligarchov. A pokračuje to: pre zmenu masovým očkovaním neotestovanými vakcínami, ktoré Americká FDA aj Európska EMA uvoľnili na použitie bez prakticky akéhokoľvek testovania! A kryjú sa tým, že to označujú za núdzové, alebo experimentálne, nasadenie.

V celej veci je ešte jedna zaujímavosť – ako sa začali akademické kruhy vŕtať v Dr. Drostenovi, zistili že používa doktorský titul neoprávnene (ten istý blog) a je teraz stíhaný. A ešte ďalšia pozoruhodná súvislosť – celá „výskumná virologická skupina“ financovaná aj Billom Gatesom – pracuje na známom Charité University Hospital Berlín, kde potvrdili, že pán Navaľnyj bol otrávený Novičokom. Keď ich Rusi pozvali na návštevu, kde by predložili svoje laboratórne vzorky odobraté Navaľnému, odmietli a vymysleli tú pomerne trápnu absurdnú historku a otrávenej fľaši, ktorá kolovala plno dní medzi príbuznými a nikto sa neotrávil. Pritom – keď sa človek dotkne minimálneho množstva, je do dvoch minút mŕtvy. Ale to len na dokreslenie kvalifikácie zúčastnených.

Ešte na záver, aby som to celé skompletizoval, vírus bol vyrobený úmyselne za účelom prerozdelenia bohatstva sveta a nasadenie poslušnosti na ľudí.

Až sa pôjdete testovať, opýtajte sa na počet cyklov, oligarchovia chcú zachovať 45. Je asi za tým aj zníženie počtu ľudí, ale obyvateľstvo v tých krajinách kde je to asi hlavne cielené, sa ukazuje odolnejšie, napr. v Afrike. Ale už vieme aj to, že tam kde je nasadené 5G žiarenie, je štatisticky nad všetky pochybnosti potvrdené mnohonásobne vyššie šírenie aj podľahnutie vírusu (aj podľa počtu úmrtí, teda nielen podľa podvodníckeho Drostenovho testu).

Blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.