Založ si blog

Super konšpirácia: Podrobná história Corona vírusu

Centrálnou osobou v tomto texte je vedec Dr. B, ktorého plné meno nepoužijem. Podľa neho „práce na“ vylepšenom víruse SARS začali v USA v niektorom laboratóriu v Severnej Karolíne, ale toto laboratórium nemalo patričnú úroveň ochrany (musí byť BSL-4). Toto laboratórium celý čas (v tejto súvislosti) spolupracovalo s laboratóriom vo Wuhane a s laboratóriom v Austrálii. Zdroj je https://greatgameindia.com/. Vpadneme do rozhovoru:

Dr. B: Je to ešte horšie ako si myslíte, lebo celá táto práca, práca na biologickej zbrani zahrnujúca Laboratórium Wuhan, bola odsúhlasená a financovaná Národnými Inštitútmi Zdravia (National Institutes of Health)

A: Wow …

Dr. B: – ako som vám hovoril predtým, a Národným Inštitútom Alergií a Infekčných chorôb. OK, už som vám povedal, že obidve tieto inštitúcie (agencies) trčali až po oči z výskumu, vývoja a testovania útočnej zbrane biologickej vojny.

A: Počkajte Dr. B….ešte som nikdy nezažil takýto „šok z bombardovania“ (shell shock). Ja len čítam takéto hlavné bežné správy; tie sme vytiahli z internetu. Toto je presne ono. Toto je ten istý vírus pred piatimi rokmi, upečený, predaný Čínskej vláde. Ja viem že vy nešpekulujete, ale vráťme sa späť – prečo je teraz vypustený? Aký to má cieľ? Aké zlé to ešte môže byť?

Dr. B.: Dobre, poďme späť k tejto druhej štúdii aby som vypichol – na konci sa píše “tento rukopis (t.j. pracovná verzia) bol recenzovaný financujúcou agentúrou, National Institutes of Health. Pokračovanie v týchto štúdiách (t.j. výskumu) bolo požadované a odsúhlasené zo strany National Institutes of Health.” Všimnite si, ten National Institutes of Health pod Faucim (presne ten Dr. Fauci) financuje takúto Nacistickú (Nazi) prácu biologickej vojny a odsúhlasili to, a požadovali jej ďalší vývoj, z čoho je jasné, táto štúdia je z roku 2015, a NIH chceli aby sa z toho stal dokonca ešte smrteľnejší patogénny vírus. A potom tu ešte vidíme peniaze od National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Táto žena, Myslím že jej meno vyslovujete [nepočuteľné] sa pohybuje tam niekde na verejnosti, alebo je až po oči v tomto zamočená, rovnako ako Fauci. A nakoniec, ja som pôvodne odsúdil tento labák v Severnej Carolíne (this North Carolina lab), pre tú prácu na zvýšení funkčnosti MERS (doing gain of function work on MERS), ako som povedal. Dnes, v USA Today, Tony Fauci pripúšťa, že smrteľnosť MERS je okolo 36%, zatiaľčo u SARS je to 10%. Tento Wuhan je medzi 15% a 17%. Takže, všimnite si, Tony Fauci a National Institutes of Health –

A: Chcú z toho vycúvať –

Dr. B: Nie, oni si plne uvedomujú, že platili tento labák v Severnej Karolíne v kooperácii s Wuhan BSL-4 labákom a programom na vyvinutie zbraní pre biologickú vojnu

Dr. B: Takže, poďme ešte s vami prediskutovať ďalší vedecký článok. Archives of Virology z roku 2010, 155. Aha tu, Wuhan pracoval s inštitútom v Austrálii aby na báze DNA geneticky vyrobil (engineer) super biozbraň zahrnujúcu SARS a HIV. Je to priamo tu; môžete si to prečítať, OK. A zjavne, bolo to úspešné. Takže pokiaľ ja viem povedať, A., čo sa stalo bolo, že Wuhan tú virologickú prácu zobral – a toto znamenalo, že Austrálska vláda o tom všetko vedela. A tu sa píše, že táto práca bola spoločne financovaná Štátnym Kľúčovým Programom pre Granty Základného Výskumu, Technológie a Vedomostí. A druhý autor tu je, Laboratórium Zdravia Zvierat (Australian Animal Health Laboratory) v Austrálii. Takže, pokiaľ si ja viem vydedukovať čo sa tu stalo, A., je, že Wuhanskí vedci si vzali zo Severnej Karolíny SARS so zvýšenou funkciou (GOF), ktorý je už zbraňou pre biologickú vojnu, a zobrali si technológiu ktorá je za touto dobre-vyvinutou SARS HIV zbraňou a to všetko si zobrali so sebou späť do Wuhan – BSL-4 a skúsili DNA genetickým inžinierstvom to spracovať na chiméru, do zbrane biologickej vojny zahrnujúcej coronavirus, HIV virus a zvýšenú funkčnosť.

Môj záver: Takže, spolu s tým z predošlých článkov – presne to súhlasí s predchádzajúcimi článkami na túto tému. USA v tom mali pôvodne zamočené laboratórium, ktoré nemalo bio-bezpečnosť potrebnej úrovne BSL-4 (v Severnej Karolíne také nie je, sú tam 3 nižšej úrovne). Zrejme následkom toho USA, v roku 1974 po nejakých únikoch z laboratórií vydali zákaz výskumu tohto typu, takže Dr. Fauci – dnes hlavný lekár USA vo veci koronavírusu – platil, zo zdrojov vlády USA – laboratórium vo Wuhane (viď históriu). To ešte možno prekonalo ich očakávanie v tom, že zapojili aj Austráliu, odkiaľ aj podľa iných zdrojov získali nejaké technologické informácie. A celé to platila vláda USA, čo zabezpečil Dr. Fauci. Zákaz bol zrušený v Decembri roku 2017, takže mohli pokračovať doma, zrejme už v BSL-4 labáku. Určité staršie zdroje spomínali labáky Fort Detrick v USA a Winnipeg v Kanade, obidva BSL-4.

Po vypuknutí pandémie sa vírusy postupne dostali z Číny, kde boli vypustené, do ďalších krajín, následne Japonci a Taiwanci, žiadni špeciálni priatelia Číňanov, analyzovali ten vírus a obidve tieto krajiny vyhlásili, že pôvod vírusu je v USA. Odvtedy sa už len rôzne kamufluje. A posledná poznámka – ako som už uviedol, patent na Corona vírus vlastní Pirbright Institute, Veľká Británia, inštitút pracujúci oficiálne s hospodárskymi zvieratmi, rovnako ako ten Austrálsky, ktorý je tu spomenutý ako partner.

Poznámka: Článok bol pôvodne zverejnený na médiu Slovanské Noviny

Úmrtia po vakcinácii = v rámci pokusov na ľuďoch!

11.05.2021

USA k 5.5. hlásia 4178 úmrtí po experimentálmych COVID vakcínach. Tým dňom zároveň ten počet prekročil sumár úmrtí po vakcinácii za posledných 20 rokov v USA – Health Impact News. Za EÚ zatiaľ nemám nové čísla, ani za Britániu. HealthImpactNews ale uverejnili ako „pikošku“, že v USA Dr. Tomas Flannigan, plastický chirurg z Toleda, štát Ohio, ktorý bol silným [...]

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

05.05.2021

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete – spracovali list: Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť), my, tí 4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o [...]

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

02.05.2021

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny. Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie: GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu 1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 1028768x
Priemerná čítanosť článkov: 3585x

Autor blogu

Kategórie