Založ si blog

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo urobiť, aby sme ako občania mali nejaký vplyv, alebo aspoň skúsiť zistiť nejaké detaily:

  • čo sa to deje skutočne, nezávisle od toho ako to volajú tí čo to organizujú

  • aké máme prostriedky na dosiahnutie nejakého vplyvu vo veci

Mnohí si myslíme, že toto celé bolo naštartované takzvanou Udalosťou 201 – Event 201, na ktorej „tí osvietení“ rozhodli, že rast počtu ľudí na Zemi by sa mal zastaviť a obrátiť (t.j. zmeniť na pokles).

Uvedené vyššie, resp. v predošlých blogoch, naznačuje, že skupina ľudí, ktorých reprezentuje John Hopkins Center for Health Security (Centrum Bezpečnosti Zdravia), v partnerstve so Svetovým Ekonomickým Fórom – WEF – a Nadáciou Billa a Melindy Gatesových sa stretli a o niečom rozhodli. A potom vykonali niečo s následkami pre celý svet a ďalej hovoria „čo musí svet teraz urobiť“. Teda to vyzerá, že tá uvedená skupina „je z toho sveta nejaká nervózna“. A – jedným z ich rozhodnutí – pravdepodobne prvým – je, že ľudia vo svete by sa nemali o tom ich rozhodnutí dozvedieť, pretože by – určite – nesúhlasili. V rámci toho odkazu vyššie na Event 201 sa nachádza oveľa neskôr vložený odkaz na „vysvetlenie“, ktoré je tiež zaujímavé si prečítať, pretože to vlastne robí celý ten podvod „kompletnejším“. V skrátenej forme: oni – tí osvietení – illuminati – mali také starosti že nejaký smrteľný vírus na nás zaútočí, že sa rozhodli (dať) vyrobiť nejaký sami (vlastne si dali jeden vyrobiť na objednávku), tak, aby ho mohli okamžite a odvážne chytiť pod krk a okamžite s ním zatočiť. Takže – mali v pláne stať sa hrdinami.

Podľa tohto plánu, keďže to boli všetko skúsení ľudia, začali okamžite – zároveň – pracovať aj na vakcíne. Za týmto účelom, keďže oni boli všetci geniálni, a vírus v tom čase nemali ešte k dispozícii, rozhodli sa vyrobiť akúsi super vakcínu, ktorá by bola univerzálna. Ako taká by teda nemusela v sebe niesť vzorku vírusu, ako to vakcíny normálne mávajú, aby tou vzorkou naštartovali anti-virálny proces v tele. Tá super vakcína by teda nemusela obsahovať tú stopu vírusu. Takže ani nebolo potrebné toľko technológie, také množstvo testovaní, a tým pádom to netrvalo tých štandardných 12 rokov na vyrobenie a otestovanie. A aby ju urobili ešte účinnejšou, dokonca doplnili aj nejaké chladiace kvapaliny, ktoré sú zvlášť nepríjemné pre vírus, pretože sú významne jedovaté. Ľudia by tiež nemali čo kvôli tomu frflať, predsa používajú chladničky stále. Tá pani doktorka s hodnosťou lieutenant colonel z US Army by nemala byť taká rozmaznaná a sťažovať sa, je to predsa presne naopak – vojaci sa musia stať tvrdými chlapmi kým pôjdu do vojen.

Takže – nakoniec sme možno zistili, že pre tú vakcínu existuje použitie – môže ju použiť niekto, čo sa chce stať tvrdým chlapom – ak prežije. Ale ukazuje sa, že tá vakcína tiež vydrží hodne dlho, keďže je typu mRNA; môže dokonca prejsť do ďalšej generácie a cestou zaberať, a prípadne ešte ďalej, keď ju vyrobili takú tvrdú. Len vlastne nič nevieme iste, keďže ju tak rýchle vyvinuli, asi tých 12 rokov vývoja a testovania predsa len má nejaký význam.

Ale stále nevieme jednu dôležitú stránku veci: či je to len prejav akejsi bezstarostnosti ľudstva, čo sa bežne popisuje príslovím „Bolo koze dobre, išla na ľad šmýkať sa“, alebo je za tým nejaká hlboká myšlienka, ako hovorievali humoristi. A ani nevieme, kto by to mohol vedieť a prezradil by to. Jediné čo už vieme je, že to nie je celkom v súlade so zákonmi, ani našími, ani EÚ, a že názory – aj lekárov – sa značne líšia. V niekorých krajinách tým lekárom čo boli proti dokonca pozastavili licencie. A – aspoň podľa zverejnených údajov – aj následky sa v jednotlivých krajinách značne líšia. A vecou sa zaoberá veľký medzinárodný súd zorganizovaný Americkým právnikom menom Dr. Reiner Füllmich.

A v tomto sa máme nejako vyznať. Takže to zhrnutie asi bude potrebovať ešte nejaké ďalšie kapitoly, toto bude teda len úvod.

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Podvod zvaný „the Great Reset“

15.12.2022

Matthew Ehret-Kump, Global Research, 17.7.2020, Strategic Culture Foundation 15.7.2020. O čom presne je ten avizovaný „podvod“, plus o čo vlastne ide, sa dozvieme hneď: Ako každý, strašne rád by som chcel žiť vo svete bez znečistenia. Veľmi rád by som videl ako ľudská civilizácia dosiahla rovnováhu s prírodou, a s rizikom toho, že budem vyzerať ako naïvný idealista, ja [...]

Nastala nejaká porucha, alebo ide o cenzúru?

13.12.2022

Zdravím všetkých čitateľov a ospravedlňujem sa za takýto príspevok, ale od asi predvčerajška, alebo tak nejak, sa nemôžem dostať na svoje blogy ako autor. Nejaký mechanizmus mi to zastavil. Ak je to nejaká porucha, prosím redakciu aby ju odstránila. Ináč by to muselo byť niečo ako cenzúra a to sa mi nechce veriť. Pozdravujrm všetkých, Ivan

vagnerovci

Ruskí vagnerovci hľadali zlato, odchádzajú v rakvách

03.02.2023 13:36

Vagnerovskí žoldnieri utrpeli značné straty v bojoch v Stredoafrickej republike. Rusi sa snažili ovládnuť bane na zlato, no narazili na odpor rebelantov.

Ukrajina Rusko vojna uarus

Podľa švajčiarskeho denníka ponúkol Washington Moskve ukrajinské územie výmenou za mier. Kremeľ to poprel

03.02.2023 12:58

Správu denníka, podľa ktorého Washington v polovici januára ponúkol Moskve pätinu ukrajinského územia, odmietla predtým aj USA.

Daniel Lipšic

V mieste bydliska Daniela Lipšica nahlásili výbušninu, hrozba sa nepotvrdila

03.02.2023 12:55, aktualizované: 13:29

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu.

Polícia / Kontroly / Bezpečnosť na cestách /

Polícia obvinila vodičku, ktorá po nehode v Bytči nafúkala 3,44 promile alkoholu

03.02.2023 12:02

Vodička z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde cez pravotočivú zákrutu prešla do protismeru.