Založ si blog

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu

Takže, vyzerá to, že WHO zakázala zverejňovanie počtov úmrtí po očkovaní, a zrejme aj tých „poškodení“.

K 23.4. Európska databáza Health Impact News – spravuje to EMA – ukazuje stále

  • počet úmrtí – deaths: 6662
  • počet poškodení – injuries: 299065

Pritom tie údaje sú už dosť staré, tie som už uverejnil. Zdrojom je European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 „Vaccines“ (úvodzovky sú ich, nie moje), takže sa dá usúdiť, že „niekto zasiahol“, klebetí sa, že WHO. Celkove WHO sa dostáva do polohy iniciátora pandémie a nie ochrancu zdravia ľudí. A keďže táto WHO podporuje vakcináciu, tak sa postupne aj tá vakcinácia posúva do polohy prostriedku na znižovanie počtu ľudí, nie ich ochrany. Hlavný sponzor WHO je Bill Gates, čo tiež zvyšuje podozrenie, stačí spomenúť na úmyselne chybné nariadenia okolo počtu cyklov PCR testov, ktoré vlastne spôsobili a udržovali pandémiu, aj skutočnosti okolo „nácviku na pandémiu“ v USA keď o nej mohli vedieť len tí čo ju pripravovali. Momentálne to vyzerá, že WHO zastavila zverejňovanie Európskych údajov o „nepriaznivých udalostiach po vakcináciách“ – „adverse events after vaccinations“.

Veľká Británianič nič nové – „za obdobie 4 mesiacov očkovania „experimentálnou““ COVID vakcínou stále 847 mŕtvych a 626 087 poškodení – to už je tam tiež dlho.

Databáza VAERS – t.j. počty pre USA – ukazuje k 19.4. – t.j. stále drží týždňový interval a ako jediná dáva nové číslo3486 prípadov úmrtí. Okrem toho ale tento ďalší údaj tam už nie je – tak ho opakujem – prelomová správa k liečeniu COVIDu ostáva – CDC pripúšťa že 5800 PLNE VAKCINOVANÝCH ľudí sa nakazilo COVID-19 a z toho 74 zomrelo!!

A ešte k jednému blogerovi v Pravde na otázku kto zavraždil 11 000 Slovákov – k tomu som sa tiež vyjadril v jednom blogu – teda opakujem – vláda SR pána Matoviča, a tá ďalšia v tom pokračuje, v tom blogu je to aj spojené so Zákonom o zdravotnej starostlivosti, ktorý bol zo strany štátu hrubo ignorovaný, a dodnes v tom pokračuje. Nepracuje v záujme občanov, ale v záujme ziskov Pharma firiem z vakcinácie, a WHO(??). Zdôrazňujem, že prvoradým cieľom zdravotníckeho aparátu štátu nemôže byť hromadné zaočkovanie populácie experimentálnymi vakcínami porušujúcimi Oviedsku Konvenciu (ktorú pritom dodnes nikto nezrušil), navyše keď dlhodobé následky tých vakcín sa dnes vôbec nedajú odhadnúť. Podľa zákona mi je štát povinný v prípade ochorenia nasadiť liečbu, čiže lieky, ktoré v tom čase už boli známe, a pánom štátnikom boli aj nasadené. A to sa pri tých čo zomreli na COVID nestalo, resp. nie v čase keď sa malo podľa toho zákona. A páni štátnici sa teda nemusia (asi ani nemôžu) očkovať, chorobu prekonali, lebo výlučne v ich prípade postupovalo zdravotníctvo podľa zákona a vyliečilo ich. To je čo za štát?

Úmrtia po vakcinácii = v rámci pokusov na ľuďoch!

11.05.2021

USA k 5.5. hlásia 4178 úmrtí po experimentálmych COVID vakcínach. Tým dňom zároveň ten počet prekročil sumár úmrtí po vakcinácii za posledných 20 rokov v USA – Health Impact News. Za EÚ zatiaľ nemám nové čísla, ani za Britániu. HealthImpactNews ale uverejnili ako „pikošku“, že v USA Dr. Tomas Flannigan, plastický chirurg z Toleda, štát Ohio, ktorý bol silným [...]

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

05.05.2021

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete – spracovali list: Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť), my, tí 4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o [...]

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

02.05.2021

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny. Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie: GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu 1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných [...]

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Ivan Korčok

Korčok odsúdil raketové útoky z Gazy, Izrael vyzval na zdržanlivosť

12.05.2021 15:54

Ide o najhoršie boje od vojenskej operácie izraelských obranných síl voči pásmu Gazy ovládanému islamistickým hnutím Hamas v roku 2014.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 1028765x
Priemerná čítanosť článkov: 3585x

Autor blogu

Kategórie