Založ si blog

Väčšinu obetí zabilo neliečenie COVIDu – zákon

ZÁKON z 21. októbra 2004 o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Vsuvka: Možno je táto verzia zákona stará, ale táto časť zákona čo som skopíroval sa určite pri zmenách nemení:

§ 4 Úvodné ustanovenia

  1. Zdravotnú starostlivosť a služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti poskytuje poskytovateľ a zdravotnícki pracovníci za podmienok ustanovených osobitným predpisom. Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení ambulantnej zdravotnej starostlivosti a v zdravotníckom zariadení ústavnej zdravotnej starostlivosti je služba vo všeobecnom hospodárskom záujme.

  2. Zdravotná starostlivosť sa poskytuje vo vzťahu k chorobe určenej zdravotníckym pracovníkom.

  3. Poskytovateľ je povinný(!!) poskytovať zdravotnú starostlivosť správne. Zdravotná starostlivosť je poskytnutá správne, ak sa vykonajú všetky zdravotné výkony na správne určenie choroby so zabezpečením včasnej a účinnej liečby s cieľom uzdravenia osoby alebo zlepšenia stavu osoby pri zohľadnení súčasných poznatkov lekárskej vedy a v súlade so štandardnými postupmi na výkon prevencie, štandardnými diagnostickými postupmi a štandardnými terapeutickými postupmi pri zohľadnení individuálneho stavu pacienta.

Ten dvojitý výkričník v bode 3 je samozrejme môj, v zákone sa nenachádza. Tam je to proste všeobecný príkaz. Takže to vyššie uvedené nariaďuje zákon. A teraz by nám mal niekto vysvetliť, prečo sa u nás COVID neliečil, následkom čoho nám zomrelo toľko pacientov. Najväčší počet úmrtí na počet obyvateľov na svete, ak sa nemýlim. A to sa stalo v Strednej Európe, v krajine s ináč dobrým zdravotníctvom.

Naši chorí boli väčšinou posielaní domov, ak ich vôbec prijal lekár – ak nie, tak im to prípadne poradil telefonicky – a teda, že si mali dať všeobecne dostupné lieky proti chrípke. Antivirotiká nedostali, tie sa objavili až po ochorení pána Matoviča a spol. Isoprinosine – pomohli, ale nedostali sa obyčajným ľuďom. Ale boli známe! Aj ivermectin!

Obyčajní ľudia boli dopravení do nemocníc až v kritickom stave.

Tuším je to týmto zosumarizované. Toto sa dialo v celom tzv. civilizovanom svete. Výsledky o niekoľko tried lepšie mal „zaostalý“ svet – India, Zimbabwe, Kuba, a pod. Používali Ivermectin, Interferon, zinok, prípadne nejaké antibiotikum, vitamíny, … a nasadzovali to okamžite po zistení choroby! A spravidla choroba na tretí až piaty deň začala ustupovať.

Ale ten prípad nemôže týmto končiť. Totiž podľa zákona – a úmrtnosti na COVID u nás a v porovnávaných krajinách – tie úmrtia spôsobil prístup nášho štátu, ktorý zvolil „neliečenie“ a „čakanie na očkovanie“, aby splnil nejaké úlohy od nejakých oligarchov. Ale náš štát podľa naších zákonov slúži svojim občanom, a nie cudzím oligarchom, ktorí riešia nejaké súkromné agendy. A vzhľadom na tieto výsledky musí naša vláda okamžite podať demisiu, aby si občania poučení na vlastnej škode zvolili novú vládu. Tá potom môže riešiť uvedenú zodpovednosť. Hlúposť, nevzdelanosť, arogancia a ďalšie podobné parametre snáď nerobia nikoho imúnnym pred zákonom. Ani pozície vo vláde a parlamente. Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Vakcinácie zvyšujú úmrtnosť aj infekčnosť!

05.06.2021

Autorom článku je francúzsky lekár Dr. Gérard Delépine, pôvodne uverejnené na GlobalResearch, následne na HealthImpactNews . Jeho tvrdenie je v každom jednom prípade založené čiste na štatistických údajoch a z nich vyplývajúcich grafoch, ktoré sú jednoznačné. Grafy si treba pozrieť na tom odkaze na HeanthImpactNews. Týmto článkom teda pridávam – podľa oficiálnych [...]

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 08:50

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Russia Putin

Nerobme z Putina mýtickú postavu, pripomína expert

13.06.2021 06:00

"Je viac oblastí, v ktorých by mohli USA a Rusko spolupracovať, ako takých, v ktorých to nie je možné,“ tvrdí Tom Nichols, expert na medzinárodnú bezpečnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 296
Celková čítanosť: 1066853x
Priemerná čítanosť článkov: 3604x

Autor blogu

Kategórie