Založ si blog

Klinické testy: prelomový prostriedok proti COVID-19?

Vopred upozorňujem, že tento zdroj je dosť starý, t.j. zázračný sprej už existuje niekoľko mesiacov, len sa nehodí do plánov výrobcom vakcín a vládnúcim oligarchom, viď aj záverečný komentár, takže:

Spôsob testovania bol náhodný, double-blind (ani jedna strana nevie presne kto má aké liečenie), placebom kontrolované testovanie vyhodnotilo 79 potvrdených prípadov COVID-19, s väčšinou ťažko infikovanou Britskou verziou.

U pacientov so samoobslužnou aplikáciou spreja do nosa sa zistilo že sa zredukovalo SARS-CoV-2 zaznamenané virálne zaťaženie o viac ako 95% u infikovaných účastníkov v rámci 24 hodím liečenia, a o viac ako 99% za 72 hodín.

Pokus bol uzavretý konštatovaním, že liečenie urýchlilo očistenie od vírusu faktorom 16-násobne oproti placebu.

Ako uvedené vyššie, test vyhodnotil 79 potvrdených prípadov COVID-19, väčšina pritom infikovaná Britským variantom.

Žiadne nepriaznivé účinky neboli na skupine zaznamenané.

Okamžite sa plánuje (plánovalo v tom čase, a stále nič nevieme) odovzdanie prihlášky na núdzové nasadenie v Británii a v Kanade za účelom liečenia a prevencie COVID-19.

Biotech firma SaNOtize Research & Development Corp., (SaNOtize), Ashford and St Peter’s Hospitals NHS Foundation Trust v Surrey – UK a Berkshire and Surrey Pathology Services – UK, vo štvrtok oznámili výsledky klinických testov, ktoré naznačujú, že Nitric Oxide Nasal Spray (NONS) – Sprej do nosa kysličníka dusnatého – firmy SaNOtize predstavuje bezpečné a účinné antivirálne liečenie, ktoré by mohlo predísť prenosu COVID-19, skrátiť jeho priebeh, a zredukovať silu príznakov a poškodenie u tých, ktorí sú už infikovaní.

V pokuse ako je popísaný vyššie, sa vyhodnotilo, že u 79 potvrdených prípadov COVID-19, včasné nasadenie liečenia od firmy SaNOtize prípravkom pre COVID-19 významne zredukovalo úroveň nakazenia SARS-CoV-2, včítane u pacientov s vysokou úrovňou virálneho zaťaženia. Neobjavili sa žiadne nepriaznivé zdravotné následky v teste v Británii, a ani u viac ako 7,000 samo-podávanými – t.j. pacientmi – staršími liečeniami v rámci starších Kanadských klinických skúšok.

NONS je jediný novátorský terapeutický prostriedok zatiaľ s dôkazom že redukuje virálne zaťaženie u ľudí, a nie je to „monoclonal antibody treatment“. Tie sú totiž vysoko špecifické, drahé, a musia sa podávať vnútrožilne v nemocnici.

A na záver si nemôžem odpustiť komentár: Popisovanou účinnosťou sa ten prostriedok zhruba rovná tým ostatným antivirotikám nasadzovaným v niektorých krajinách (a u nás pre „nadradených“), ako ivermectin, interferon, a ďalšie. Čím sa má znížiť počet ľudí na Zemi? Pôvodne som si tipol, že tým vírusom. Teraz, keď sa ukazuje ako bojujú všetky oficiálne inštitúcie (tzv. „zdravotné“) proti liečeniu COVIDu a za vakcináciu – nie sú to tie vakcíny? Ktoré porušujú Oviedsku Konvenciu – t.j. v Európe súčasť Najzákladnejších ľudských práv? Ako je formulovaný tzv. Informovaný Súhlas s vakcináciou?

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Nikto, kto pracuje pre ruskú agresiu, neunikne zodpovednosti

02.04.2023 07:00

Volodymyr Zelenskyj ohlásil ďalšie sankcie voči vyše 650 ľuďom a firmám.

Bulharsko, protest

Bulhari opäť volia, piatykrát za dva roky

02.04.2023 06:35

Bulharskí voliči hlasujú v nedeľu v predčasných parlamentných voľbách, ktoré sú v poradí už piate za ostatné dva roky.

nehoda

Obrovský hazard. S 1,65 promile viezol dcéru, havaroval

01.04.2023 19:45

42-ročný vodič s vozidlom narazil do odstaveného auta a prevrátil sa.

Tunel Ľudovíta II.

Jazdia tadiaľ aj formuly. Pri nehode v Monaku prišli o život traja ľudia

01.04.2023 19:20

Do steny tunela Ľudovíta II. v centre mesta narazilo auto, ktoré sa následne vznietilo.