Založ si blog

Klinické testy: prelomový prostriedok proti COVID-19?

Vopred upozorňujem, že tento zdroj je dosť starý, t.j. zázračný sprej už existuje niekoľko mesiacov, len sa nehodí do plánov výrobcom vakcín a vládnúcim oligarchom, viď aj záverečný komentár, takže:

Spôsob testovania bol náhodný, double-blind (ani jedna strana nevie presne kto má aké liečenie), placebom kontrolované testovanie vyhodnotilo 79 potvrdených prípadov COVID-19, s väčšinou ťažko infikovanou Britskou verziou.

U pacientov so samoobslužnou aplikáciou spreja do nosa sa zistilo že sa zredukovalo SARS-CoV-2 zaznamenané virálne zaťaženie o viac ako 95% u infikovaných účastníkov v rámci 24 hodím liečenia, a o viac ako 99% za 72 hodín.

Pokus bol uzavretý konštatovaním, že liečenie urýchlilo očistenie od vírusu faktorom 16-násobne oproti placebu.

Ako uvedené vyššie, test vyhodnotil 79 potvrdených prípadov COVID-19, väčšina pritom infikovaná Britským variantom.

Žiadne nepriaznivé účinky neboli na skupine zaznamenané.

Okamžite sa plánuje (plánovalo v tom čase, a stále nič nevieme) odovzdanie prihlášky na núdzové nasadenie v Británii a v Kanade za účelom liečenia a prevencie COVID-19.

Biotech firma SaNOtize Research & Development Corp., (SaNOtize), Ashford and St Peter’s Hospitals NHS Foundation Trust v Surrey – UK a Berkshire and Surrey Pathology Services – UK, vo štvrtok oznámili výsledky klinických testov, ktoré naznačujú, že Nitric Oxide Nasal Spray (NONS) – Sprej do nosa kysličníka dusnatého – firmy SaNOtize predstavuje bezpečné a účinné antivirálne liečenie, ktoré by mohlo predísť prenosu COVID-19, skrátiť jeho priebeh, a zredukovať silu príznakov a poškodenie u tých, ktorí sú už infikovaní.

V pokuse ako je popísaný vyššie, sa vyhodnotilo, že u 79 potvrdených prípadov COVID-19, včasné nasadenie liečenia od firmy SaNOtize prípravkom pre COVID-19 významne zredukovalo úroveň nakazenia SARS-CoV-2, včítane u pacientov s vysokou úrovňou virálneho zaťaženia. Neobjavili sa žiadne nepriaznivé zdravotné následky v teste v Británii, a ani u viac ako 7,000 samo-podávanými – t.j. pacientmi – staršími liečeniami v rámci starších Kanadských klinických skúšok.

NONS je jediný novátorský terapeutický prostriedok zatiaľ s dôkazom že redukuje virálne zaťaženie u ľudí, a nie je to „monoclonal antibody treatment“. Tie sú totiž vysoko špecifické, drahé, a musia sa podávať vnútrožilne v nemocnici.

A na záver si nemôžem odpustiť komentár: Popisovanou účinnosťou sa ten prostriedok zhruba rovná tým ostatným antivirotikám nasadzovaným v niektorých krajinách (a u nás pre „nadradených“), ako ivermectin, interferon, a ďalšie. Čím sa má znížiť počet ľudí na Zemi? Pôvodne som si tipol, že tým vírusom. Teraz, keď sa ukazuje ako bojujú všetky oficiálne inštitúcie (tzv. „zdravotné“) proti liečeniu COVIDu a za vakcináciu – nie sú to tie vakcíny? Ktoré porušujú Oviedsku Konvenciu – t.j. v Európe súčasť Najzákladnejších ľudských práv? Ako je formulovaný tzv. Informovaný Súhlas s vakcináciou?

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Ukrajina

WSJ: Ukrajina stráca, ďalšej protiofenzívy možno nebude schopná do roku 2025

09.12.2023 05:00

Kyjev prechádza do defenzívy. Jeho ozbrojené sily sa možno budú dlhší čas iba snažiť zastaviť ruský postup.

Vladimir Putin

Dostihy s jedným koňom, zosmiešnil Biely dom snahu Putina o znovuzvolenie

08.12.2023 23:14

Podľa Washingtonu je veľmi nepravdepodobné, že výsledok ruských prezidentských volieb bude ohrozený.

Ukrajinskí vojaci, Dneper, Cherson, vojna na Ukrajine

Ukrajinci sa pripravujú na dlhú vojnu, vojaci vstupujú do druhej zimy bojov vyčerpaní

08.12.2023 22:23

Únava z vojny je teraz každodennou realitou.