Založ si blog

Vakcíny: Počty obetí prudko rastú, aj poškodení, plus pas!

Po prestávke sa na Health Impact News objavili nové čísla pre Európu, takže máme:

K 17.4. (! je to skoro pred týždňom) Európska databáza Health Impact News – spravuje to EMA – ukazuje:

  • počet úmrtí – deaths: 7766
  • počet poškodení – injuries: 330218

Text: Po dlhom čase – zdrojom je European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 „Vaccines“ (úvodzovky sú ich, nie moje). Uvádzajú ďalej:

Európska databáza hlásených podozrení na liekové reakcie, EudraVigilance, momentálne sleduje reporty poškodení a úmrtí nasledujúcich po experimentálnych – ich termín – COVID-19 „vakcínach“. Ich správa zo 17. Apri la 2021 uvádza 7,766 úmrtí a 330,218 poškodení ktoré nastali po injekciách štyroch experimentálnych COVID-19 injekcií: COVID-19 MRNA VAKCÍNA MODERNA (CX-024414), COVID-19 MRNA VAKCÍNA PFIZER-BIONTECH, COVID-19 VAKCÍNA ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19), COVID-19 VAKCÍNA JANSSEN (AD26.COV2.S). Toto je informácia pre verejnosť financovaná Európskou Liekovou Agentúrou – European Medicines Agency (EMA), a každý môže využívať ten EudraVigilance systém a overiť tie údaje. Dánsko a Nórsko celkom pozastavili (suspended) používanie AstraZeneca experimentálnych COVID-19 injekcií. Vo vyhlásení ktoré vydal Nórsky Inštitút Verejného Zdravia vyhlásil, že AstraZeneca COVID “vakcína” je nebezpečnejšia ako sám COVID, zvlášť pre mladých ľudí. EMA ich naďalej odporúča. Avšak pridali bezpečnostné varovanie pre J&J injekcie, pre fatálne krvné zrazeniny.

Veľká Británia nič nič nové – „za obdobie 4 mesiacov očkovania „experimentálnou““ COVID vakcínou stále 847 mŕtvych a 626 087 poškodení – novšie som nenašiel, systém informácií je dokonale zneprehľadnený.

Toto opakujem z predvčera – len pre kompletnosť – Databáza VAERS – t.j. počty pre USA – ukazuje k 19.4. – t.j. stále drží týždňový interval a dala 3486 prípadov úmrtí. Okrem toho ale opakujem tento ďalší údaj, kvôli kompletnosti – prelomová správa k „liečeniu COVIDu vakcínami“ ostáva – CDC pripúšťa že 5800 PLNE VAKCINOVANÝCH ľudí sa nakazilo COVID-19 a z toho 74 zomrelo!!

A ešte jedna novinka: 20. Apríla 2021 všetci členovia Európskeho Parlamentu dostali notices of liability for vaccine harms and deaths“, nakoľko 28. Apríla majú hlasovať o „Vakcinačných Pasoch“! Takže – preklad čo to dostali – Upozornenia o zodpovednosti za úmrtia a poškodenia spôsobené vakcínami. Je teda na politických stranách aby usmernili svojich členov EP, sú za nich zodpovední, ako budú hlasovať (a to aj keď viem, že podľa zákona to je čiste na svedomí hlasujúcich).

A na záver si dovolím zdôrazniť, že všetky tie vakcíny, na základe ktorých majú vzniknúť tzv. Vakcinačné Pasy, aj EMA a CDC stále označujú ako experimentálne vakcíny! Teda dodnes nikde neboli oficiálne schválené ako normálne lieky, resp. vakcíny! A náš „Európsky Parlament“ na tom chce založiť nejaké pasy. Tuším to tam vyzerá nápadne podobne ako naša domáca politická scéna. Intrigy, úplatky, ale ani nejaký zvyškový rozum. A stále je v Bruseli určite aktívny Open Society Inštitút Európskej Politiky financovaný pánom Sorosom.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

strategický bombardér Tu-22M3m pád ruského lietadla, vojna na Ukrajine

VIDEO: Zostrelili sme Rusom strategický nadzvukový bombardér, hlási Ukrajina. Moskva priznala stratu

19.04.2024 10:20

Podľa ukrajinskej vojenskej rozviedky (HUR) bol bombardér zostrelený v oblasti 300 kilometrov od Ukrajiny.

bytovka, Čadca

Bytovku z centra Čadce idú zrovnať so zemou. Kam pôjdu jej obyvatelia?

19.04.2024 10:03

Problémový dom chce zdemolovať vlastník, hoci tam stále žijú niekoľkí ľudia. Náhradné bývanie hľadajú ťažko, mesto sa im snaží pomôcť.

migranti na poľsko-bieloruskej hranici

VIDEO: Rebríky, palice, plyn, agresívni ľudia. Lukašenko znova zaplavuje Poliakov migrantmi

19.04.2024 10:00

Poľsko znovu čelí návalu cudzincov, ktorí sa z východného smeru usilujú preniknúť na jeho územie.

policia meranie rachlosti radar

Pezinská Baba nie je diaľnica. Vodič dvojnásobne prekročil rýchlosť, prišiel o „papiere“

19.04.2024 09:56

Vodič išiel na Pezinskej Babe rýchlosťou 137 kilometrov za hodinu.