Založ si blog

Vakcíny: Počty obetí prudko rastú, aj poškodení, plus pas!

Po prestávke sa na Health Impact News objavili nové čísla pre Európu, takže máme:

K 17.4. (! je to skoro pred týždňom) Európska databáza Health Impact News – spravuje to EMA – ukazuje:

  • počet úmrtí – deaths: 7766
  • počet poškodení – injuries: 330218

Text: Po dlhom čase – zdrojom je European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 „Vaccines“ (úvodzovky sú ich, nie moje). Uvádzajú ďalej:

Európska databáza hlásených podozrení na liekové reakcie, EudraVigilance, momentálne sleduje reporty poškodení a úmrtí nasledujúcich po experimentálnych – ich termín – COVID-19 „vakcínach“. Ich správa zo 17. Apri la 2021 uvádza 7,766 úmrtí a 330,218 poškodení ktoré nastali po injekciách štyroch experimentálnych COVID-19 injekcií: COVID-19 MRNA VAKCÍNA MODERNA (CX-024414), COVID-19 MRNA VAKCÍNA PFIZER-BIONTECH, COVID-19 VAKCÍNA ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19), COVID-19 VAKCÍNA JANSSEN (AD26.COV2.S). Toto je informácia pre verejnosť financovaná Európskou Liekovou Agentúrou – European Medicines Agency (EMA), a každý môže využívať ten EudraVigilance systém a overiť tie údaje. Dánsko a Nórsko celkom pozastavili (suspended) používanie AstraZeneca experimentálnych COVID-19 injekcií. Vo vyhlásení ktoré vydal Nórsky Inštitút Verejného Zdravia vyhlásil, že AstraZeneca COVID “vakcína” je nebezpečnejšia ako sám COVID, zvlášť pre mladých ľudí. EMA ich naďalej odporúča. Avšak pridali bezpečnostné varovanie pre J&J injekcie, pre fatálne krvné zrazeniny.

Veľká Británia nič nič nové – „za obdobie 4 mesiacov očkovania „experimentálnou““ COVID vakcínou stále 847 mŕtvych a 626 087 poškodení – novšie som nenašiel, systém informácií je dokonale zneprehľadnený.

Toto opakujem z predvčera – len pre kompletnosť – Databáza VAERS – t.j. počty pre USA – ukazuje k 19.4. – t.j. stále drží týždňový interval a dala 3486 prípadov úmrtí. Okrem toho ale opakujem tento ďalší údaj, kvôli kompletnosti – prelomová správa k „liečeniu COVIDu vakcínami“ ostáva – CDC pripúšťa že 5800 PLNE VAKCINOVANÝCH ľudí sa nakazilo COVID-19 a z toho 74 zomrelo!!

A ešte jedna novinka: 20. Apríla 2021 všetci členovia Európskeho Parlamentu dostali notices of liability for vaccine harms and deaths“, nakoľko 28. Apríla majú hlasovať o „Vakcinačných Pasoch“! Takže – preklad čo to dostali – Upozornenia o zodpovednosti za úmrtia a poškodenia spôsobené vakcínami. Je teda na politických stranách aby usmernili svojich členov EP, sú za nich zodpovední, ako budú hlasovať (a to aj keď viem, že podľa zákona to je čiste na svedomí hlasujúcich).

A na záver si dovolím zdôrazniť, že všetky tie vakcíny, na základe ktorých majú vzniknúť tzv. Vakcinačné Pasy, aj EMA a CDC stále označujú ako experimentálne vakcíny! Teda dodnes nikde neboli oficiálne schválené ako normálne lieky, resp. vakcíny! A náš „Európsky Parlament“ na tom chce založiť nejaké pasy. Tuším to tam vyzerá nápadne podobne ako naša domáca politická scéna. Intrigy, úplatky, ale ani nejaký zvyškový rozum. A stále je v Bruseli určite aktívny Open Society Inštitút Európskej Politiky financovaný pánom Sorosom.

Vážená pani prezidentka, vláda porušuje zákon

26.07.2021

Naša vláda v poslednom čase opakovane porušuje zákony SR. Píšem Vám preto, že sa práve chystá to urobiť znova, a to zavedením diskriminačných opatrení proti tej časti občanov, ktorí dodržujú zákony. Takže k veci: „Vakcíny“, do ktorých náš naša vláda tlačí „segregačnými opatreniami“, sú vakcíny ktoré sú v rozpore s medzinárodným zákonom zvaným [...]

Vraj sem smerujeme – nevyzerá to dobre

24.07.2021

Musím vopred varovať, že to je článok napísaný intelektuálom – Alistair Crooke, na The AltWorld. Ťažko sa prekladal. Yves Smith, keď písala pre vážený ekonomický blog Naked Capitalism – Nahý Kapitalizmus, nadväzuje na tzv. Hopkinsovo proroctvo. Ona tam píše: Ako začínam vysvetľovať prácu Hopkinsa mojím (čo ešte zostali) dobre vzdelaným liberálnym priateľom a [...]

Ázia sa vzpriečila mafii Gates/Schwab – vakcinovaniu sveta

21.07.2021

Martin Armstrong, Global Research Ivermectin, medikament používaný na liečenie parazitických infekcií u ľudí, ktoré sú častejšie používané u zvierat, je teraz „trendom“ a to explozívne, v Ázii. Toto platí aj v Indii. V Indonézii, farmácie cez celú krajinu hlásia prudký rast – a boom – v predaji tohto lieku, a bol vypredaný na webstránkach ako Bukalapak a [...]

india, záplavy

Počet obetí monzúnov v Indii sa zvýšil na 180

27.07.2021 13:03

Prívalové dažde na západe Indie naďalej spôsobujú záplavy a zosuvy pôdy.

očkovanie v trnavskej nemocnici

Nezaočkovaní by si liečbu mohli hradiť. Zákon je na to pripravený

27.07.2021 13:00

Motiváciou na očkovania by mohlo byť povinné podieľanie sa na nákladoch liečby COVID-19 pre nezaočkovaných, tvrdí analytik.

testovanie Covid-19, Šamorín, antigén, PCR, test

SaS a OĽANO vyzývajú konzílium odborníkov odstrániť diskrimináciu pre športovcov

27.07.2021 12:00, aktualizované: 12:10

Poslanci chcú, aby sa v zelenej fáze upustilo od povinnosti pre športovcov neustále sa preukazovať negatívnym antigénovými či PCR testami.

Nemecko Leverkusen výbuch dym

Chemickým závodom v Nemecku otriasol mohutný výbuch

27.07.2021 11:49

Z miesta explózie stúpal niekoľko stoviek metrov vysoký stĺpec čierneho dymu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 1129152x
Priemerná čítanosť článkov: 3619x

Autor blogu

Kategórie