Založ si blog

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu

Takže, vyzerá to, že WHO zakázala zverejňovanie počtov úmrtí po očkovaní, a zrejme aj tých „poškodení“.

K 23.4. Európska databáza Health Impact News – spravuje to EMA – ukazuje stále

  • počet úmrtí – deaths: 6662
  • počet poškodení – injuries: 299065

Pritom tie údaje sú už dosť staré, tie som už uverejnil. Zdrojom je European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 „Vaccines“ (úvodzovky sú ich, nie moje), takže sa dá usúdiť, že „niekto zasiahol“, klebetí sa, že WHO. Celkove WHO sa dostáva do polohy iniciátora pandémie a nie ochrancu zdravia ľudí. A keďže táto WHO podporuje vakcináciu, tak sa postupne aj tá vakcinácia posúva do polohy prostriedku na znižovanie počtu ľudí, nie ich ochrany. Hlavný sponzor WHO je Bill Gates, čo tiež zvyšuje podozrenie, stačí spomenúť na úmyselne chybné nariadenia okolo počtu cyklov PCR testov, ktoré vlastne spôsobili a udržovali pandémiu, aj skutočnosti okolo „nácviku na pandémiu“ v USA keď o nej mohli vedieť len tí čo ju pripravovali. Momentálne to vyzerá, že WHO zastavila zverejňovanie Európskych údajov o „nepriaznivých udalostiach po vakcináciách“ – „adverse events after vaccinations“.

Veľká Británianič nič nové – „za obdobie 4 mesiacov očkovania „experimentálnou““ COVID vakcínou stále 847 mŕtvych a 626 087 poškodení – to už je tam tiež dlho.

Databáza VAERS – t.j. počty pre USA – ukazuje k 19.4. – t.j. stále drží týždňový interval a ako jediná dáva nové číslo3486 prípadov úmrtí. Okrem toho ale tento ďalší údaj tam už nie je – tak ho opakujem – prelomová správa k liečeniu COVIDu ostáva – CDC pripúšťa že 5800 PLNE VAKCINOVANÝCH ľudí sa nakazilo COVID-19 a z toho 74 zomrelo!!

A ešte k jednému blogerovi v Pravde na otázku kto zavraždil 11 000 Slovákov – k tomu som sa tiež vyjadril v jednom blogu – teda opakujem – vláda SR pána Matoviča, a tá ďalšia v tom pokračuje, v tom blogu je to aj spojené so Zákonom o zdravotnej starostlivosti, ktorý bol zo strany štátu hrubo ignorovaný, a dodnes v tom pokračuje. Nepracuje v záujme občanov, ale v záujme ziskov Pharma firiem z vakcinácie, a WHO(??). Zdôrazňujem, že prvoradým cieľom zdravotníckeho aparátu štátu nemôže byť hromadné zaočkovanie populácie experimentálnymi vakcínami porušujúcimi Oviedsku Konvenciu (ktorú pritom dodnes nikto nezrušil), navyše keď dlhodobé následky tých vakcín sa dnes vôbec nedajú odhadnúť. Podľa zákona mi je štát povinný v prípade ochorenia nasadiť liečbu, čiže lieky, ktoré v tom čase už boli známe, a pánom štátnikom boli aj nasadené. A to sa pri tých čo zomreli na COVID nestalo, resp. nie v čase keď sa malo podľa toho zákona. A páni štátnici sa teda nemusia (asi ani nemôžu) očkovať, chorobu prekonali, lebo výlučne v ich prípade postupovalo zdravotníctvo podľa zákona a vyliečilo ich. To je čo za štát?

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Vakcinácie zvyšujú úmrtnosť aj infekčnosť!

05.06.2021

Autorom článku je francúzsky lekár Dr. Gérard Delépine, pôvodne uverejnené na GlobalResearch, následne na HealthImpactNews . Jeho tvrdenie je v každom jednom prípade založené čiste na štatistických údajoch a z nich vyplývajúcich grafoch, ktoré sú jednoznačné. Grafy si treba pozrieť na tom odkaze na HeanthImpactNews. Týmto článkom teda pridávam – podľa oficiálnych [...]

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 08:50

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Russia Putin

Nerobme z Putina mýtickú postavu, pripomína expert

13.06.2021 06:00

"Je viac oblastí, v ktorých by mohli USA a Rusko spolupracovať, ako takých, v ktorých to nie je možné,“ tvrdí Tom Nichols, expert na medzinárodnú bezpečnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 296
Celková čítanosť: 1066828x
Priemerná čítanosť článkov: 3604x

Autor blogu

Kategórie