Založ si blog

Robert F. Kennedy varuje pred vakcínami

Gumshoe News, 8.12.2020. Poznámka vydavateľa: Toto je re-publikácia interview od Strange Sounds s autorom (RFK Jr).

Naliehavá správa (An urgent message) od Roberta F. Kennedyho, Jr., syna Roberta F. Kennedyho a synovca niekdajšieho prezidenta Johna F. Kennedyho (zavraždeného CIA) všetkým ľuďom na celom svete. V zhrnutí: Covid vakcíne sa treba vyhnúť za každú cenu. Zistite ďalej prečo! Moja vsuvka: dotyčný pán nie je lekár, je environmentálny právnik a antivakcinista (všeobecne, nielen proti COVIDu), týmito vecami sa dlhodobe zaoberá. To som si našiel preto, lebo pre Anglosasov stačí, že je „z dobrej rodiny“ – bohatej, známej, alebo šľachta – pre našinca to obvykle tak nie je. Takže jeho článok:

Rád by som naliehavo usmernil vašu pozornosť na dôležité otázky súvisiace s nasledujúcou vakcináciou proti Covid-19.

Po prvý krát v dejinách vakcinácie, tie takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie zasahujú priamo do genetického materiálu pacienta a teda menia (alter) jeho individuálny genetický materiál, čo znamená genetickú manipuláciu, ktorá bola už zakázaná, a teda je považovaná za trestnú (criminal).

Takýto zákrok (intervention) je porovnateľný s geneticky modifikovanými potravinami, ktoré sú tiež značne kontroverzné.

Dokonca aj keď médiá a politici momentálne tento problém trivializujú, a dokonca volajú po nejakom novom type vakcíny, aby sme sa „vrátili do normality“, táto vakcinácia je problematická z hľadiska (in terms of) zdravia, morálnosti a etiky, ale tiež z hľadiska genetického poškodenia (damage), ktoré, na rozdiel od poškodenia spôsobeného predchádzajúcimi vakcínami, bude ireverzibilné a nenapraviteľné.

Milí pacienti, po nejakej bezprecedentnej mRNA vakcíne už nikdy nebudete schopní ošetriť symtómy tej vakcíny komplementárnym spôsobom.

Už budete musieť žiť s následkami, pretože už nikdy nebudete môcť byť vyliečení jednoducho odstránením tých jedov z ľudského tela, budete presne ako osoba s genetickou poruchou ako Downov syndróm, Klinefelterov syndróm, Turnerov syndróm, (zastavenie genetického ochorenia srdca, hemofílie, cystickej fibrózy, Rettovho syndrómu, atď.), pretože genetická porucha je večná!

Toto jasne znamená: ak sa po mRNA vakcinácii vyvinie vakcinačný symptóm, ani ja, ani žiaden iný terapeutik, nebude schopný vám pomôcť, keďže poškodenie spôsobené touto vakcináciou bude geneticky nezvratné (irreverzibilné).

Podľa môjho názoru, tieto nové vakcíny predstavujú zločin proti ľudskosti aký ešte nikdy nebol v dejinách vykonaný takým významným spôsobom.

Ako skúsený lekár Dr. Wolfgang Wodarg povedal: V skutočnosti táto “sľubná vakcína” by mala byť pre obrovskú väčšinu ľudí ZAKÁZANÁ (BANNED), pretože predstavuje genetické inžinierstvo!”

Ďalšia moja vsuvka: Pripomenul by som, že tento názor v podstate upresňuje varovanie uvedené v tomto blogu, ale tu je to oveľa lepšie vysvetlené. Tam bolo len upozornenie, že tá vakcína sa už asi nedá z tela odstrániť, resp. nevieme ako, a ešte – že nemáme žiadnu záruku, že (po napadnutí tým vírusom) nevyvolá tzv. prehnanú reakciu organizmu – tzv. cytokine storm – búrku protilátok – ktorá človeka môže zabiť. A tento článok vlastne doplňuje, že v tom prípade sme bezmocní. Keď raz tú vakcínu máme v tele, keďže je to mRNA, technicky sa vlastne stala našou vrodenou vadou.

A ešte si nemôžem odpustiť: Predsa chrípka prichádza každý rok a proti chrípke sa tiež očkuje každý rok. Každú chrípku spôsobuje vírus. Prečo sa tento rok – prvý krát – očkuje proti chrípke vakcínou typu Messenger RNA? Navrhujem odpoveď – asi teda tie vakcíny majú tento rok aj iné poslanie ako len zabrániť šíreniu chrípky spôsobenej Covid-19. Tak teda aké? Netreba sa opýtať pána menom Dr. Fauci, od naších spojencov, ktorý začal ten vírus vyvíjať, potom po zákaze v USA financoval (z peňazí vlády USA) jeho pokračovanie vo Wuhane, a po zrušení zákazu v USA zrejme pokračoval? Viď dodatok na konci tohoto blogu.

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Kolikova mensi

Kolíková: Kvôli Matovičomu rozpočtu prídeme o stovky miliónov z plánu obnovy

27.11.2022 18:30

Situácia bola osobitne Igorom Matovičom tak vyeskalovaná, že zdravotníctvu hrozil krach, hovorí exministerka spravodlivosti a poslankyňa strany SaS Mária Kolíková.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1595008x
Priemerná čítanosť článkov: 3807x

Autor blogu

Kategórie