Založ si blog

Najprv zaočkujte politikov. Ak prežijú, vakcína je možno bezpečná. Ak neprežijú, krajina je v bezpečí.

Znie to ako vtip, ale nie je. Návrh je od Poľskej spisovateľky Moniky Wiszniewskej, viď v originálnom článku autora menom Peter Koenig. Takýto návod na vakcináciu – mierne som si ho upravil vložením „možno“ – som našiel na GlobalResearch. Vzhľadom na to, ako „v súťažnom šprinte“ boli vakcíny vyvíjané a nasadené, v čase ktorý nemá obdobu, ale vzhľadom na to o aké zárobky z toho ide Farmaceutickým firmám, čas na testovanie zodpovedajúce predpisom nebol. Kto prv príde, ten prv žere a viac sa nažere. A pritom ide o vakcínu s protizákonnými vlastnosťami – predstavuje u pacienta genetickú zmenu, ktorá sa následne nedá odstrániť.

Ale to som už v predošlých blogoch spomínal, to stačí. Teraz nejaké novinky – vakcínu Billa Gatesa, od firmy Moderna, dokončili a skúša sa. Je to tiež „vakcína meniaca ľudský genóm“, a keďže Gates to financuje aj propaguje, aj na tom zarobí, mal by byť – osobne – ďalším testérom. Ale dostať tú istú vakcínu ako ostatní testovaní. Totiž z tých prvých 45 zdravých dobrovoľníkov-testérov museli byť všetci hospitalizovaní s vážnym poškodením zdravia. Môže teraz pokračovať na väčšej vzorke – 4000 zdravých dobrovoľníkov – a potom sa tá vakcína stane predmetom objektívnej informačnej kampane. Tá by mala všeobecnú populáciu informovať, a špeciálne tých, ktorí majú záujem navždy si zmeniť DNA, čo znamená a implikuje vakcinácia touto vakcínou od firmy Moderna.

Len potom by sa vec mala otvoriť pre ostatných, ktorí chcú dobrovoľne dať zmeniť svoj genóm, s plnou informovanosťou o tom, že ak následkom očkovania vznikne nejaký neskorší účinok, NEMOŽNO ho už nikdy skorigovať, a zmeny DNA môžu byť prenesené na nasledujúcu a ďalšie generácie.

A okrem toho, existuje značne skeptický pohľad medzi ľuďmi na akúkoľvek Covid-19 vakcínu. Z viacerých dôvodov. Snáď ako prvá – pretože v skutočnosti vôbec nie je potreba vakcíny. Existujú iné všeobecne známe lieky, ktoré dokážu vyyliečiť, a sú dokázané ako účinné v liečení nového coronaviru, zvlášť hydroxychloroquine (známy najmenej 60 rokov a používaný úspešne na boj proti malárii, a v poslednom čase bol rovnako úspešne používaný proti Covid-19), a chlorit sodný (sodium chlorite – NaCIO, podľa vzorca teda nie soľ), najlepšie nasadzovať podľa návodu medického dozoru. A sú tu ďalšie, ako na Kube vyvinutý Interferon beta-1a. Čína použila hydroxychloroquine a Interferon beta-1a a ich kombinácie, ako aj iné ne-vakcinačné lieky, čím úspešne a rýchle bojovala proti, a ovládla, SARS-2-NoV (Covid-19).

A aj tak, obidve tieto liečebné a úspešné medikácie, hydroxychloroquine a NaCIO boli zakázané v USA a vo väčšine krajín EÚ – zakázané pod pokutami lekárom ktorí by ich použili – v podpore pre zatiaľ neznáme vakcíny – vakcíny, ktoré sľubujú že sa stanú multi-multi trilion-dolárovým biznisom. Predstavte si akým svetom sme sa stali! Niet sa čo čudovať, že ľudia sú podozrievaví.

A vo večerných správach RTVS som sa dopočul, že koluje veľké množstvo všelijakých hoaxov, a nejak z toho vyplynulo, že práve toto čo tu píšem je tiež jeden z tých hoaxov. Ostáva dúfať, že tie vakcíny vážne ľuďom neuškodia, a ak áno, že niekto bude za to braný na zodpovednosť. Vzhľadom na charakter tých vakcín to ale postihnutým nemôže pomôcť, nebude to možné.

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1595631x
Priemerná čítanosť článkov: 3808x

Autor blogu

Kategórie