Založ si blog

Austrálska vláda, odbor zdravia: upozornenie o COVID vakcínach

Na stránku som sa dostal nepriamo, v mojom prípade samozrejme cez web stránku Gumshoe News. A preto, že na vládnej úrovni Austrálie sa upozorňuje, že „vakcíny proti COVIDu“ spôsobujú, v ich vyjadrení „mierne prípady myokaditídy a perikarditídy“. To prvé je zápal srdcového svalu, druhé zápal toho jeho „obalu“. Podľa vyjadrenia na tej web stránke „s miernym priebehom“ – https://www.health.gov.au/initiatives-and-programs/covid-19-vaccines/advice-for-providers/clinical-guidance/myocarditis-pericarditis.

Napriek tomu, že to vyjadrenie považujem za čosi ako „odmocninu skutočnosti“, aj tak v porovnaní s väčšinou ostatných krajín je to ukážka, snáď prejavu zodpovednosti tejto štátnej inštitúcie. Prípadne nenápadnej „poistky až to praskne“. Niekto si tam zrejme uvedomil, že – logicky – ak budú vypúšťať očividné klamstvá, a nič iné, ľudia nebudú na ich stránku chodiť vôbec, a celkom stratia vplyv na ľudí. A aj tak si nemôžu byť istí, po doterajších skúsenostiach sa aj treba zabezpečovať. Po takomto vyhlásení, akokoľvek poddimenzovenom, si pravdepodobne čitateľov neodohnali, možno nejakých získali späť (napr. ja som bol na ich stránke, a teda už viem ako sa volá).

Trochu to zároveň upozorňuje, že tlak na vakcinovanie zrejme nebol všade rovnaký. U nás, ako som už spomenul, vtlačili do agendy aj zamestnávateľov, prenajímateľov priestorov a podobné páky, možno máme teraz „vďaka tomu“ vyššiu zaočkovanosť.

Tie úvodzovky samozrejme vyjadrujú môj názor na vakcínu, ktorý je známy; vakcína, ktorá nenesie žiaden „vzor“ na základe ktorého si potom organizmus vytvorí imunitu, nie je vakcínou, viď aj môj predošlý blog. Ďalšie vlastnosti, ktoré vakcína musí mať aby mohla byť nazvaná vakcínou, sú uvedené ešte o blog dozadu.

Užitočnosť, voči možným škodlivým následkom (ale raz asi aj tej vakcíny ako takej) sa v čase ešte bude pravdepodobne prehodnocovať. Ako stále uvádzam, v niektorých štátoch majú následky tej vakcíny úroveň medecínskej katastrofy, uvidíme ako sa budú veci v tých krajinách vyvíjať ďalej. Ide totiž s odstupom o krajiny s najvyššou úrovňou zaočkovanosti obyvateľstva – Kanada a Izrael, pričom postupne analýzy ukazujú, že percento nakazených COVIDom vakcinovaných a nevakcinovaných je v súčasnosti podľa štatistík prakticky rovnaké, a – zo zomierajúcich na COVID je viac vakcinovaných ako nevakcinovaných (priznávam ale, že v tých krajinách je ale zhruba rovnaký pomer medzi žijúcimi vakcinovanými a nevakcinovanými). Prinajlepšom z toho v každom prípade vychádza, že stav vakcinovanosti nemá žiaden vplyv na úmrtnosť na COVID(!), ani na infikovanosť COVIDom. Nenašiel som žiadnu štatistiku podľa ktorej by vakcíny boli ochránili ľudí pred COVIDom v tom zmysle, že by znížili či už nakazenosť, alebo úmrtnosť! Takú štatistiku nemá žiadna krajina na svete, hoci nepochybujem, že niektorí diskutéri ma obvinia, že nenašiel som lebo som nechcel. Moja predsunutá obrana: Ak by taká existovala, dávno by nám ju nanucovali všetky oficiálne médiá, a nemusel by som hľadať. A nejakú analýzu mám napríklad tu.

Ale ešte si neodpustím prihrievanie inej polievky – existuje teória, že „vodcovia sveta“ sú názoru, že treba zastaviť rast populácie. Tak vraj spustili akciu ktorá začala „Udalosťou 201“ – Event 201, pokračovala objednávkou a zaplatením toho vírusu vládou USA labáku vo Wu-Han, atď, ako už vieme (ešte keď skúšali USA vyvinúť vírus sami, vraj spolupracoval aj nejaký Austrálsky labák, ale asi sa nedarilo, tak si to objednali a zaplatili). A vieme aj to, a treba spomenúť, že napr. vláda Indie testovala vakcináciu (jeden štát) proti následnému liečeniu ochorenia, a vysoko zvíťazilo následné liečenie, medzi liekmi, boli testované dva, bol lepší Ivermectin. A ešte si treba uvedomiť, že zloženie tých vakcín, pokiaľ viem, stále nie je zverejnené, ani nevieme či sú nejako odlišné, ich účinok/následky sa – vraj, nehľadal som – pri testoch trochu líšia (mám na mysli údajné oficiálne testy, ktorých vierohodnosť nie je zistiteľná, pretože ako „vodcovia sveta“, tak aj Pharma firmy, majú oveľa väčší vplyv, ako oficiálne inštitúcie, ktoré si oni neplatia).

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

nehoda

Obrovský hazard. S 1,65 promile viezol dcéru, havaroval

01.04.2023 19:45

42-ročný vodič s vozidlom narazil do odstaveného auta a prevrátil sa.

Tunel Ľudovíta II.

Jazdia tadiaľ aj formuly. Pri nehode v Monaku prišli o život traja ľudia

01.04.2023 19:20

Do steny tunela Ľudovíta II. v centre mesta narazilo auto, ktoré sa následne vznietilo.

asad, putin

Sýria myslí na návrat do Ligy arabských štátov. Hľadá spojencov

01.04.2023 18:22

Reuters objasnil, že prezidentovi Asadovi sa viac ako desaťročie vyhýbali mnohé západné a arabské štáty kvôli občianskej vojne.

Ondrej Lunter, predseda BBSK

Banskobystrická župa usporila na energiách milión eur. Ako sú na tom ostatné?

01.04.2023 17:49

Vo svojich úradoch a inštitúciách menej kúrili či svietili, teraz žnú v Banskej Bystrici úspech. Kam pôjdu ušetrené peniaze?