Založ si blog

Kríza COVID a jej príprava

Možno bude zaujímavé tú „COVID krízu“ nejako následne vyhodnotiť. Množia sa totiž informácie vedúce k názoru, že „kríza COVID“

  • nebola skutočná – bola do značnej miery postavená na klamstvách médií, a na nasadení PCR testu, ktorý jeho vynálezca výslovne zakázal používať na diagnostiku; ale ak bola, tak:

  • bola vyvolaná s nejakým cieľom

  • predchádzala jej aj „strategická príprava“, uvediem ďalej – akási Etapa 0 – toto je novinka, ktorú som našiel náhodou, volá sa Event 201 – Udalosť 201.

Nebudem samozrejme zakrývať, že ma k tomu hrabaniu sa v zdrojoch inšpirujú aj ohlasy v zahraničí, rovno sa odvolám na môj častý zdroj v Austrálii Gumshoe News, plus ďalšie podobného charakteru, napr. Global Research, …. Napriek tomu, že Austrália má výraznú odlišnosť od naších podmienok – nemá susedov. Táto odlišnosť ale bola čiastočne eliminovaná tými obmedzeniami ktoré boli v Európe – cestovať za hranice sa nedalo ani tu, hoci sa dostanem na dve rôzne hranice do 15 min.

Môžeme začať pôvodom toho ochorenia. Už ten pôvodca – vírus COVID-19 – je pozoruhodný, pretože bol vytvorený umele, teda „niekto si ho objednal“. Takže čo dávno vieme o tomto bode: Objednávateľom bola – uniklo to – vláda USA, ktorá – cez svojho vrchného lekára – Dr. Anthony Fauci – objednala a zaplatila (600 000 USD ak mám správne info) vývoj toho vírusu v laboratóriu vo Wu Han v Číne. Takže máme určité východisko: Vírus bol vytvorený na objednávku, takpovediac štátneho lekára USA, takže za tým zrejme stál nejaký zámer. A čo je ale oveľa dôležitejšie – len USA vedeli, že prebieha vývoj takého vírusu na ich objednávku!

Teoreticky to nemusela byť vláda USA čo si to objednala, mohlo to byť zneužitie vládnych kanálov, nakoniec dnes skoro v žiadnej krajine nevládnu parlamenty a analogické útvary, ale oligarchovia (ktorí si platia poskokov), to však tú vládu nezbavuje zodpovednosti. Pre nás to znamená, že naša pozícia je možno ešte horšia, keďže následkom toho sa v dnešnom svete nedá prakticky „nič dokázať“. Ale vláda USA to zrejme bola, keďže doteraz sa nedištancovala, a navyše viď ďalej.

Ďalší logický bod teda bude čo nastalo potom. Vírus bol vypustený vo WU Han – nevie sa kým, pretože v tom čase tam bolo nejaké priateľské cvičenie vojenského charakteru, za účasti mnohých krajín, včítane USA, počas ktorého „unikol“.

Ale tu sa treba vrátiť ešte „pred začiatok“. Stretnutie na najvyššej a tajnej úrovni, na ktorom sa hovorilo o vývoji „nejakého vírusu“, a o možnej pandémii a jej priebehu, sa odohralo v USA ešte skôr, za účasti určitých skupín okolo oligarchov, včítane Nadácie najznámejšej dvojice Bill a Melinda Gates. Bolo to 18. Októbra 2019:

Centrum Johna Hopkinsa pre bezpečnosť zdravia – The Johns Hopkins Center for Health Security – v partnerstve so Svetovým Ekonomickým Fórom, a Nadáciou Billa a Melindy Gates hostili Event 201 – Udalosť 201, pandemické cvičenie na vysokej úrovni, v New Yorku. To cvičenie bolo na ilustráciu oblastí, v ktorých bude nevyhnutné verejno/privátne partnerstvo počas reakcie na ťažkú pandémiu, aby sa minimalizovali rozsiahle ekonomické a spoločenské následky. Teraz ale nasleduje dodatočne vložený link – vyhlásenie o tom – zhruba – že vtedy nič netušili o COVIDe:

Statement about nCoV and our pandemic exercise – Vyhlásenie o nCOV a našom padnemickom cvičení – preklad časti vyhlásenia:

24 Január 2020 – V Októbri 2019, Johns Hopkins Centrum pre Bezpečnosť Zdravia hosťovalo stolné cvičenie pandémie nazvané Udalosť 201 – Event 201 s partnermi Svetové Ekonomické Fórum a Nadácia Bill & Melinda Gates. V poslednom čase, Centrum pre Bezpečnosť Zdravia dostávalo otázky, či to cvičenie pandémie predpovedalo súčasné nové vypuknutie koronavírusu v Číne. Aby bolo jasné, Centrum pre Bezpečnosť Zdravia a partneri nevyslovovali predpovede pri našom stolovom cvičení. Ako scenár sme modelovali fiktívnu pandémiu coronavírusu, ale explicitne sme povedali, že to nie je predpoveď. Namiesto toho, cvičenie slúžilo aby zvýraznilo výzvy pripravenosti a odpovedí ktoré by pravdepodobne nastali pri veľmi tvrdej pandémii. Naproti tomu, cvičenie slúžilo aby zvýraznilo výzvy pripravenosti a odozvy, ktoré by sa pravdepodobne vyskytli pri veľmi závažnej pandémii. My teraz nepredpovedáme, že vypuknutie nCoV-2019 zabije 65 milión ľudí. Hoci naše stolné cvičenie zahrnovalo vymyslený nový druh koronavíru, vstupy ktoré sme použili na modelovanie potenciálneho dopadu toho fiktívneho koronavíru nie sú podobné tomu nCoV-2019.

Má to ešte pár riadkov, toto stačí ako ukážka. To čo je uvedené vyššie plne dostačuje. Nie je mi známe, že by tú platbu 600 000 USD do laboratória vo Wu Han od vlády USA bol niekto spochybnil. Ľudia si doklady odkladajú, pri niektorých ide o život. A iné vlády také cvičenia nemali, keďže o tej pandémii nevedeli vopred.

Na záver odľahčenie: Niekedy si pripadám, že my blogeri realizujeme myšlienku pána Jirotku – Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru. Problém je, že v tých médiách – to by snáď nemali byť románové príbehy.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

orlov

Putinov režim prirovnal k fašizmu. Orlov dostal za kritiku vojny 2,5 roka väzenia

27.02.2024 11:03

Ruské ministerstvo spravodlivosti ho začiatkom februára zaradilo na svoj zoznam tzv. zahraničných agentov.

Kuzminiv

Je to Judáš, čakal som, že ho zabijú, pošpinil zavraždeného ruského pilota vlastný otec

27.02.2024 10:53

V októbri minulého roka bola v Rusku o Kuzminovovi odvysielaná reportáž. Podľa nej ruské úrady nariadili jeho likvidáciu.

Fico, Orbán

Stroskotá V4 kvôli pomoci Ukrajine? Podľa Tuska nemá formát budúcnosť, Fico hovorí o scelovaní

27.02.2024 10:50, aktualizované: 11:07

Síce sa stretnutie ešte ani nezačalo, už ho sprevádzajú kontroverzie.

Jozef Chovanec

Prípad Chovanec: Blanár odovzdal Belgicku diplomatickú nótu pre úmrtie slovenského občana

27.02.2024 10:40, aktualizované: 11:05

Slovensko vyjadrilo vážne pochybnosti týkajúce sa vyšetrovania úmrtia Jozefa Chovanca.