Založ si blog

Jeden názor na pandémiu COVID (a tzv. vakcíny)

Už som uviedol, že prebiehal simulovaný súd proti „osnovateľom“ pandémie COVIDu, ktorý zorganizoval známy advokát (etablovaný v USA) Dr. Fuellmich (v Nemecku zrejme Füllmich). Popri tom sa konala aj akcia popísaná ďalej. Pôvodný nadpis je

Team 1,000 právnikov a 10,000 Medických Expertov Štartuje Súdny Proces Nuremberg 2 proti Svetovým Vodcom pre Zločiny Proti Ľudskosti. (Ešte si dovolím vsuvku: Túto informáciu, ktorú tu prekladám, som na žiadnych našich zdrojoch nenašiel. Ale tým som asi nikoho neprekvapil.)

OD BIOTECH EXPRESS 24. NOVEMBRA 2021BIOKONTROVERZNÉ, SARS- COV2 & COVID-19, NOVÁ VERZIA

Team viac ako 1,000 právnikov a viac ako 10 000 medických expertov, pod vedením Dr. Reinera Füllmicha začal súdne konanie (legal proceedings) proti CDC, WHO & Davoskej Skupine (Davos Group) za zločiny proti ľudskosti.

Dr. Reiner Füllmich je Vedúci Nemecký právnik a člen Nemeckého Vyšetrovacieho Výboru Corony (German Corona Investigative Committee). Dr. Reiner Füllmich sa špecializuje globálne na stíhanie podvodníckych korporácií (napr. známy je podvod firmy VW pri testovaní výfukových plynov).

Füllmich a jeho team predstavili chybný – faulty – PCR test, a nariadenie pre doktorov aby označili každé úmrtie na komorbiditu (s príznakmi viacerých ochorení) ako úmrtie na Covid, ako podvod. Ten PCR test nebol vôbec navrhnutý na zisťovanie patogénov (jeho vynálezca zakázal používať ho na diagnostiku), a má chybovosť 100% pri 35 cykloch (a viac). Všetky PCR testy na ktoré dohliadal CDC sú nastavené na 37 až 45 cyklov. Samo CDC pripúšťa, že akékoľvek testy nad 28 cyklov nie sú prípustné na poskytnutie pozitívneho spoľahlivého výsledku. Už len toto znehodnocuje viac ako 90% údajných prípadov covidu / ”infekcií” zistených týmto chybným testom.

Na dôvažok k chybným testom a podvodným (fraudulent) certifikátom o úmrtí, tá “experimentálna” vakcína samotná predstavuje porušenie Článku 32 Ženevskej Konvencie. Podľa Článku 32 Ženevskej Konvencie IV z roku 1949, je zakázané “mutilation and medical or scientific experiments not necessitated by the medical treatment of a protected person” – teda „poškodenie a medické alebo vedecké experimenty nie nevyhnutné pre medické postupy voči chránenej osobe“ sú zakázané. Podľa Článku 147, vykonávanie biologických pokusov na chránených osobách je závažným porušením Konvencie. Moja vsuvka – ide o ten zákon čo často spomínam ako Zákaz pokusov na ľuďoch.

Tá “experimentálna” vakcína porušuje vlastne všetkých 10 Norimberských Zákonov, ktoré ukladajú trest smrti tým, ktorí by porušili tieto Medzinárodné Zákony (which carry the death penalty for those who seek to violate these International Laws).

Tá „vakcína“ nevyhovuje nasledujúcim piatim podmienkam, ktoré musí spĺňať aby mohla byť považovaná za vakcínu, a je teda podľa definície len medicínsky “experiment” a skúška/pokus (trial):

Poskytuje imunitu proti tomu vírusu
Toto je len „deravá – leaky” génová terapia, ktorá neposkytuje imunitu proti Covidu a deklaruje že redukuje symptómy COVIDu, a pritom dvakrát-vakcinovaní teraz predstavujú 60% pacientov ktorí potrebujú ER (núdzový zásah) alebo ICU (intenzívka) pre covid infekcie.

Chráni recipientov pred nakazením tým vírusom
Táto génová terapia neposkytuje imunitu, a aj dvakrát vakcinovaní stále môžu dostať a rozširovať ten vírus.

Redukuje úmrtie na túto vírusovú infekciu
Táto génová terapia neznižuje počty úmrtí na túto infekciu. Umierajú aj dvakrát vakcinovaní – na COVID.

Redukuje cirkuláciu vírusu
Táto génová terapia stále umožňuje šírenie vírusu, keďže čo ponúka je nulová imunita voči vírusu (zero immunity to the virus).

Redukuje prenosnosť vírusu
Táto génová terapia naďalej dovoľuje šírenie vírusu, keďže poskytuje nulovú imunitu voči vírusu.

Zdroj: https://marktaliano.net/team-of-1000-lawyers-and-10000-medical-experts-start-nuremberg-2-trial-against-world-leaders-for-crimes-against-humanity/

Poznámky: Na začiatku som použil skratku CDC – znamená to Centers for Disease Control and Prevention – Inštitúcia pre starostlivosť o zdravie na Federálnej úrovni USA. Ostatné sú známe.

A ešte akési zhrnutie – mám pocit, že „vynálezcovia“ a výrobcovia tej „vakcíny“ snáď už dnes ani netvrdia, že chráni proti ochoreniu. Už len kľučkujú v slovíčkach, ale ťažko sa im kľučkuje keď existujú Kanada a Izrael, ktoré sú príkladom akejsi „zápornej účinnosti“ tých vakcín. Navyše to vyzerá, a dosť jednoznačne, ako keby sa zhoršovala s percentom vakcinovaného obyvateľstva. V Británii bez nejakého verejného komentára prestali vakcináciu tlačiť tuším začiatkom leta. Aj v EÚ, kde sa pár expertov vyjadrilo, že COVID vakcíny oslabujú všeobecnú imunitu. EÚ sa ale vyhráža, že má pripravené niečo, asi nové, revolučné. Také ale neexistuje v rámci zákona, aj EÚ vlastne ignoruje tie zákony, ktoré ale stále platia, nikto ich nezrušil. A to tu ešte nebola spomenutá Oviedska Konvencia, tiež stále platný Zákon v EÚ, ktorý vakcína zasahujúca do úrovne mRNA automaticky porušuje. Prípadne, viď aj tu.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Pápež František

Za uzdravenie Fica sa modlí aj pápež, poslal list Čaputovej

17.05.2024 21:49

Pápež František zaslal v súvislosti s atentátom na slovenského premiéra Roberta Fica list prezidentke Zuzane Čaputovej.

Robert Kaliňák, odkaz

Kaliňák: Vykreslili ste Fica ako zlo, takto to dopadlo. Očakávame jedno úprimné prepáčte

17.05.2024 19:11

Spoločenský zmier sa nedá postaviť na falošnej politickej korektnosti, uviedol Robert Kaliňák. Žiada od tých, ktorí vykreslili Fica ako zlo, jedno úprimné prepáčte.

kosovo nato

Baerbocková: Kosovo patrí do Rady Európy. Srbsko v takom prípade hrozí odchodom

17.05.2024 18:25

Nemecká ministerka zahraničných vecí Annalena Baerbocková v piatok vyzvala lídrov Kosova, aby čo najskoršie splnili podmienky na prijatie do Rady Európy.

Izrael, Haag

Izrael v Haagu: Vojna v Gaze je tragická, nejde však o genocídu

17.05.2024 16:44

Izrael tak reagoval na tvrdenia Juhoafrickej republiky, ktorá ešte v decembri podala MSD sťažnosť voči Izraelu za údajnú genocídu.