Založ si blog

Štatistiky úmrtí sa v niektorých krajinách menia

Zdrojom blogu je opäť raz Gumshoe News z Austrálie, ale čerpá z inej krajiny – z Kanady. A keďže štatistika sa vždy týka minulosti, tak je z predošlého obdobia. A ide o „zmeny v štatistike úmrtí“. Nie je to lákavý úvod, ale hneď idem na podstatu – pribudla nová príčina úmrtia a hneď je na prvom mieste. Článok je zo Septembra tohoto roku. Začína tabuľkou:

10 NAJČASTEJŠÍCH PRÍČIN ÚMRTIA ZA ROK 2021

  1. Len čiastočne definované a neznáme príčiny    3362
  2. Demencia                                                    2135
  3. COVID-19                                                    1950
  4. Chronická ischemická choroba srdca               1939
  5. Maligné neoplazmy v oblasti pľúc                   1552
  6. Akútny infarkt myokardu                               1075
  7. Chronické obštrukčné ochorenie dých.ciest     1028
  8. Diabetes mellitus                                          728
  9. Infarkt                                                        612
  10. Náhodné otrávenie sa všeobecne                   604            

Takže najčastejšia príčina úmrtia v Kanadskej provincii Alberta je teraz “neznáma”, pričom štatistika túto najčastejšiu príčinu smrti vedie ako “iné nie jasne definované príčiny úmrtnosti”. Ako reportuje zdroj drtrozzi.org…

V roku vakcinácie , 2021, úmrtnosť vystrelila hore po celom svete, ale v štáte Alberta nová príčina úmrtia sa zdá byť “neznáma – unknown”. Tie injekcie sú “bezpečné a účinné – safe and effective” – a to teda nie. Pred rokom 2019, tá Ročná štatistika príčin úmrtia dokonca ani nemala kategóriu ‘neznáma príčina’ , ale v roku očkovania (the year of the jab) 2021, je to už predpokladaná ‘hlavná príčina úmrtí’.

USA analytici životného poisťovníctva hlásia 60% až 80% vzrast úmrtnosti u mladých demografických skupín. To isté platí v Kanade. …Tie injekcie sú ešte stále tlačené na verejnosť tými vládami, medickými regulátormí, a dinosaurími médiami.”

Príklad: Žena padla mŕtva (Woman Drops Dead)

Nadpis: Žena padla mŕtva údajne počas pár minút po obdržaní Posilňovacej dávky COVID vakcíny, hovorí jej dcéra.” Tento článok, ako by ho napísali vo westernjournal:

Dcéra Kanadskej ženy obviňuje COVID-19 vakcínu za náhlu smrť minulý týždeň, len niekoľko minút po obdržaní posilňovacej dávky v lekárni (at a drug store, tam sú lekárne organizované ináč). Vláda však nesúhlasí, a rozhodla, že žena zomrela na prirodzené príčiny (of “natural causes”).

Táto historka je o 69-ročnej mame dievčaťa menom Stephanie Foster, Carol Pearce zo Saskatoonu. Ešte 14. Septembra bola spokojná a zdravá. Stephanie povedala, že jej mama “opustila moju domácnosť a vyzerala vynikajúco (amazing)!” Ona dostala text od Carol o 12:31 popoludní, aby oznámila, že dostala tú posilňovaciu dávku – booster , a čakala tých odporúčaných 15 minút pred tým ako mala odísť.

V podstate som to preložil len preto, že očakávam aj v EÚ nejaké ďalšie tlaky na pokračovanie vakcinácie, a to napriek tomu, že tie vakcíny sú stále v rozpore s dvomi zákonmi platnými v EÚ. Jeden z nich „zákaz pokusov na ľuďoch“, sa týka sutočnosti, že „liečivo“ doteraz nie je oficiálne otestované a uvoľnené na použitie, t.j. tá vakcinácia je nutne protizákonná. A okrem toho sa porušuje ďalší zákon EÚ s názvom Oviedska Konvencia, ktorý nedovoľuje zasahovať tvorovi Homo Sapiens do úrovne mRNA. Zdá sa však, že Homo nie je až taký Sapiens, najmä nie politici a funckionári, platení oligarchami – a tí nám svoje (skutočné) ciele neodhaľujú. A ešte aj preto, že asi aj u nás vychádza nejaká štatistika toho typu, pohľadám si, aj keď tie údaje asi nebudú mať takto použiteľnú kategorizáciu, a človek si to nemá ako overiť. Viem, že nejakú má EMA.

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1595549x
Priemerná čítanosť článkov: 3808x

Autor blogu

Kategórie