Založ si blog

Úmrtia následkom vakcín

Pôvodný titul: Rakúsky minister zdravotníctva a medecínska profesia riešia zodpovednosť za masívne úmrtia po COVID „vakcíne“.

Poznámka vydavateľa (t.j. Gumshoe News): Ako predídete tomu, že hrniec s vriacou vodou pretečie? Pokúsite sa položiť späť pokrievku. To môže spôsobiť, že sa človek popáli. Druhá možnosť je vypnúť plyn. Avšak, v tomto prípade sa teplo akoby zvýšilo.

Článok autora Paul Craig Roberts — zo zdroja Gumshoe News.

Kto prevezme zodpovednosť v Austrálii? Dalo by sa začať vyhlásením proti nepravdivej reklame. Nedávny reklamný kúsok v TV tvrdí, že Covid booster – posilňujúca dávka – posilní váš „pocit šťastia“ (will boost your “happiness”).

Paul Craig Roberts

V Rakúsku tie masové poškodenia na ľudských životoch a zdraví, spôsobené tými Covid “vakcínami” mali za následok, že Rakúsky Minister Zdravia posunul zodpovednosť na lekárov, ktorí zradili svoju lekársku zodpovednosť, a „neinformovali pacientov o rizikách tej vakcíny“.

Samozrejme, keby to doktori boli urobili, boli by potrestaní za „šírenie dezinformácií“. Veď to bola Rakúska vláda, ktorá sa pokúšala zaviesť povinné zaočkovanie každého Rakúšana.

Popravde, tá “Covid pandémia” bolo cvičenie v masovej dezinformácii zo strany “zdravotných inštitúcií – heath authorities,”, vlastne marketingových agentov pre Big Pharma, nekompetentných politicikov bez vlastných názorov, a prostitútskych médií, ktoré „klamali cez zuby“ a robia to ďalej.

Teraz, keď už Rakúsky Minister Zdravotníctva prehodil zodpovednosť na lekárov, ako dlho ešte môže ten totálne skorumpovaný “systém verejného zdravia” USA popierať, že existujú masívne poškodenia zdravia vakcínami? A tu si odskočím od línie USA-Rakúsko: Kde sa dajú na Slovensku nájsť pravdivé informácie o úmrtiach vakcinovaných? A myslím tým údaje zbavené informácie čomu bolo úmrtie pripísané, alebo len v zátvorke.

Totiž, napr. v USA bola úmrtnosť v roku Covidu – 2020 – rovnaká ako v roku 2019. Úmrtnosť vyskočila až po začiatku vakcinačnej kampane. Poisťovne v USA (t.j. zdravotné a životné) zaregistrovali omračujúce (stunning) vzostupy nasledujúce Covid vakcináciu. Šéf zdravotnej poisťovne (poisťovne zdravia) OneAmerica povedal, “Vidíme, práve teraz, najvyššie miery úmrtí aké sme registrovali počas histórie tohto biznisu – nie len v OneAmerica (zdravotná poisťovňa),” povedal CEO firmy Scott Davison počas online tlačovej konferencie tento týždeň. “Tie údaje sú konzistentné cez všetkých hráčov v tomto biznise.” Moja vsuvka: „miera úmrtí“ je po našom relatívny počet úmrtí, buď k počtu ochorení, alebo k počtu obyvateľov.

Big Pharma a ich agenti v NIH, CDC, a FDA, naše ekvivalenty by boli Min. Zdravotníctva, Zdravotné Poisťovne a pod., a zodpovední politici a presstitútky, sa budú pokúšať ovládnuť túto tému a dospieť k uzáveru, že úmrtia sú úmrtia na COVID, spôsobené slabnúcou účinnosťou tej “vakcíny.” Nezávislí a častní vedci upozornia na to, že tie úmrtia boli úmrtia spôsobené vakcínou (vaccine-induced deaths).

Bude vyvíjaná obrovská snaha zamaskovať hromadnú vraždu obviňovaním čestných lekárov zo “šírenia dezinformácií” a odoberaním ich lekárskych licencií za to, že hovoria pravdu.

Môj dodatok: podľa niektorých zdrojov vírus bol vyvinutý na zákazku, pretože „vrchní oligarchovia si myslia, že už je na Zemi preľudnené“. Takže z tohto pohľadu sú tie „zvláštne udalosti vysvetlené“, včítane platby pre laboratórium vo Wu Han, kde bol vírus vyvinutý, vo výške 600 000 USD od vlády USA, riadenej oligarchami.

 

 

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554156x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie