Založ si blog

Dopad vakcinácie na leteckú dopravu(? )

Na stránke mnou často používaných Gumshoe News sa v rámci debaty k článku „A worldwide ban on all vaccines“ – Celosvetový zákaz všetkých vakcín – objavil odkaz na článok ktorý tu prekladám – na stránke Rumble:

Akýsi naznačený nadpis je „Global Aviation: Fit to Fly?“, čiže Globálne Letectvo: spôsobilé lietania? V jednom z blogov som už na túto tému písal, ale to bolo z oblasti US Army, kde im následky očkovania, resp. nutnosť brať do úvahy štatistiky, výrazne šťažili výcvik pilotov, viď list senátora Kennedyho. Takže konečne text spomenutého článku:

O tomto nechce nikto rozprávať. „Nedokážeme dokonca vydolovať ani odpoveď.“ Sledujte, čo sa deje na oblohe.

Letectvo (Aviation) ignoruje riziko vyvolané cez „politiky“ COVIDu, ktoré ďaleko presahovali COVID, ale až do opustenia v letectve používaných pravidiel, nariadení, a ľudí (aviation rules, regulations and people). Sledujte, učte sa a pýtajte sa:

Názov: „Fit to fly? – Schopný lietania?“

Obsadenie:

Dr. Kate Manderson, Hlavná Zdravotná Manažérka (Officer), Bezpečnostný Úrad Civilnej Aviácie, Austrália

Graham Hood, niekdajší Kapitán leteckej spoločnosti, QANTAS

Lt. Col. Theresa Long MUDr., MPH, Aerospace Occupational Medicine Specialist, Letový Lekár v US Army

Alan Dana, bývalý kapitán aerolinky, Jetstar

Lt. Col. Pete Chambers (vo výslužbe), US Special Ops Green Beret Letový Lekár, Purple Heart

Dr. Elizabeth Lee Vliet MUDr, nezávislá US lekárka, Prezidentka & Výkonná Riaditeľka Truth for Health Foundation

Glen Waters, niekdajší letový kapitán, Virgin Australia

Celý aviačný priemysel ignoruje skutočnosť, že „si zavliekli do svojho personálu značné medicínske riziko“.

V rámci tohto programu, úspešní piloti a hlboko skúsení lekári počúvli odporúčanie, ktoré Hlavná Medická Náčelníčka Austrálskej Civilnej Bezpečnostnej Autority (Principal Medical Officer of Australia’s Civil Aviation Safety Authority), Dr. Kate Manderson, dala pilotom jednej z aeroliniek Austrálie.

Politické rozhodnutia ohľadne COVID-19 poškodili aviačný priemysel, spolu s nespočitateľným počtom ďalších. Priemysel sa rozhodol poslúchnuť (to go along with) tú COVID historku a stal sa ochotným účastníkom na politických rozhodnutiach, ktoré mali „viesť k východu“ (t.j. z problému). Ale tým zároveň opustili racionálne myslenie, a rešpektovanie aviačných pravidiel, nariadení, a ľudí ktorí v tom priemysle pracujú.

COVID-19 vakcíny sú úplne nová a neadekvátne testovaná technológia, ktorú aviácia „prijala bez váhania“ (embraced – objala), namiesto aby sa k nej zachovala opatrne. Toto bola základná chyba, pretože tá vakcinácia je ireverzibilný – nezvratný – čin.

A teraz sa postupne dozvedáme o negatívnych účinkoch, ktoré COVID-19 mRNA/DNA na génoch založené vakcíny majú na ľudský organizmus. A postupom času sa dozvedáme, ako málo testovania a skúmania sa odohralo s týmito vakcínami, a obraz sa ďalej len zhoršuje.

Podľa vlastných pravidiel aviácie ako takej, vakcíny proti COVID-19 nikdy nemali byť povolené na použitie v ovlasti aviácie, až do času, kedy bude o nich získaná dostatočná evidencia (t.j. dokonca aj tak len ak by bola pozitívna, čo dnes tak vôbec nevyzerá). A teraz sú už široko nasadené (they are widespread). V teritóriách, ktoré nariadili ich nasadenie ako povinné, prakticky 100% aviačných pracovníkov, včítane pilotov a pracovníkov posádky, si ich dali pichnúť, a mnohí trpia na rôzne vedľajšie účinky a negatívne dopady.

To si žiada menší komentár, prípadne aj všeobecnejší: Toto by bolo celkom slušné vysvetlenie problémov s dopravou, ktoré vyskočili po celom svete, kde je vakcinovanie povinné. Alebo kde po nejaký čas bolo tlačené na ľudí, cez vlády a médiá. Ale keď bolo A, potom B je – kto pomáhal tým Pharma firmám v tom tlačení v jednotlivých štátoch? A treba sa ich aj opýtať – zvlášť ak majú teoretickú kvalifikáciu – na základe čoho ste tým Pharma firmám verili? Vy predsa viete, že je to prvá mRNA vakcína, ktorá je v organizme „na večnosť“, a teda jej testovanie by malo trvať napr. 20 rokov? A že pokusy na ľuďoch sú trestným činom proti ľudskosti? A trochu by som sa vrátil aj k habaniu liekov proti COVIDu – špeciálne ivermectinu – na hraniciach. Aká bola „reťaz velenia“? Ak to totiž prišlo od EMA, tak musí byť EMA komplet vymenená a vyšetrovaná (vtedajšia zostava). Ako za zákazy liečenia COVIDu, tak aj za tlačenie vakcín. Poslaním EMA asi oficiálne nebude znižovanie počtu ľudí na Zemi, to ani nemusím ísť na ich web. Ale – nemali by teraz mať na webe nejaké ospravedlnenie typu – rozhodovali sme bez patričných vedomostí, už sa to nebude opakovať? Tým ale myslím po úplnej výmene personálu, a aj nejakého preverenia vôbec jej užitočnosti, postavenia, a nemožnosti opakovania „chýb“, ktoré vyzerajú skôr ako úmysel. A upozorňujem, že pri predpokladanej kvalifikácii toho personálu je tento pohľad na vec plne oprávnený, a vyšetrovanie musí byť „trestného činu s následkami úmrtí“. A na záver by som pripomenul, že akcionárom Pharma firiem sa na základe toho pochybného rozhodnutia „neliečiť, zastrašiť, vakcinovať“ neslýchanou mierou znásobilo bohatstvo.

Ako je to s tým Ruským plynom

13.08.2022

James O’Neill, Geopolitický analytik, Gumshoe News, Austrália Jeden z pôžitkov z cestovania do Veľkej Británie bolo, že človek mal veľký výber novín na čítanie (moja vsuvka: sú vo vlakoch voľne). Nebol tam ten hrozný nedostatok výberu ktorý nachádzame v Austrálii, kde Impérium Ruperta Murdocha ovláda minimálne 70% výberu z tlačených novín. Nepoznám žiadnu inú [...]

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

11.08.2022

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS. Pri vyhľadávaní mi ale na [...]

O čom bol COVID naozaj?

08.08.2022

Colin Todhunter , Global Research. Prvýkrát publikované 7. Júla, 2022 IMF (po našom MMF) a Svetová Banka už celé dekády pretláčali agendu politiky založenej na okresávaní verejných služieb, zvyšovaní daní platených najchudobnejšími, a ťahmi na podrývanie práv a ochrany pracujúcich občanov. Politika IMF nazvaná ‘structural adjustment – štrukturálne úpravy’ [...]

António Guterres

Ankara hovorí v súvislosti s cestou šéfa OSN do Ľvova o konci vojny

17.08.2022 14:56

Rokovania o všeobecnom prímerí sú však podľa OSN a Turecka možné len vtedy, ak žiadna z bojujúcich strán nedokáže zaznamenať výrazné územné zisky a vzdá sa cieľa konečného víťazstva.

Jair Lapid

Izrael a Turecko plne obnovia diplomatické styky

17.08.2022 14:20

Turecko v roku 2018 stiahlo svojho veľvyslanca z Izraela krátko po tom, čo americký prezident Trump rozhodol o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela a presunutí ambasády USA z Tel Avivu.

Strecha / Auto /

Všade sucho, v Dubnici smršť. Búrka tam strhla strechu závodu, vyvracala stromy

17.08.2022 14:09

Strecha, ktorú strhol silný vietor v areáli súkromnej spoločnosti, poškodila desiatky automobilov. Škody na majetku budú vysoké.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

Juhás z NAKA zostáva obvinený, prokuratúra jeho sťažnosť zamietla

17.08.2022 13:20

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Martin Juhás zostáva naďalej obvinený.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 402
Celková čítanosť: 1526439x
Priemerná čítanosť článkov: 3797x

Autor blogu

Kategórie