Založ si blog

80% z tých “zomierajúcich na Covid” v Kanade je plne zaočkovaných

Môj úvod: Covid momentálne nie je téma, ale niektorí očakávajú, že ešte ňou bude. Vraj aj preto, že – „vakcíny sú v skladoch a doba záruky nie je nekonečná“. Médiá zvládnu nejaký ďalší poplach a platí ich Pharma.

Autor: Ethan Huff, Global Research

Nedajte sa oklamať: Zaočkovanie proti Covidu vám pravdepodobne spôsobí ochorenie, alebo vás zabije.

Štyri z piatich nových úmrtí, ktoré sú vraj spôsobené Wuhan Corona vírusom (Covid-19) v Kanade, nastávajú u ľudí, ktorí si dali pichnúť všetky injekcie “vakcín” podľa požiadaviek režimu Justina Trudeau.

Vláda Kanady potvrdila, že 80 percent “covid” úmrtí sú “plne vakcinované” úmrtia, čo úplne protirečí tomu oficiálnemu tvrdeniu vlády, že tie injekcie sú perfektne “bezpečné a účinné” a pomáhajú “zastaviť šírenie.”

Ale prekvapujúco, tí ktorí si dali pichnúť tri injekcie (tie dve primárne plus “booster – posilňujúcu”) predstavujú 70 percent všetkých úmrtí – čo naznačuje, že čím viac Fauciho injekcií proti chrípke osoba dostane, tým pravdepodobnejšie skončí v štatistike.

Epidemiologické údaje od Kanadskej vlády, ktoré sú oznamované sporadicky a “kedy[koľvek] majú na to náladu,” podľa Exposé News, jasne ukazujú, že ak sa dáte pichnúť proti Čínskym vírusom, nechráni to ani proti ochoreniu, ani pred úmrtím.

Údaje tu: Kanada a Izrael trpia na Pandémiu Plne Vakcinovaných

Tieto údaje sú skreslené, čo si viete predstaviť, pretože je použitý časový rámec, ktorý je vymyslený tak, aby oklamal. (Súvisiace: Pomätáte ešte, keď U.S. Centers for Disease Control and Prevention priznali, že “väčšina” nových prípadov variantu Omicron je zistená u plne vakcinovaných?)

Na nešťastie, Kanadská vláda sa pokúša oklamať verejnosť poskytnutím akéhosi prehľadu/sumáru prípadov, hospitalizácií a úmrtí, ktorý sa ťahá až úplne na začiatok, do 14. Decembra 2020,” vysvetľuje Exposé.

Tým spôsobom dokážu zahrnúť aj obrovskú vlnu, ktorá nastala v Januári 2021, keď iba 0.3% populácie Kanady bolo považované za plne vakcinované.”

Našťastie, použitím takzvaného “Wayback Machine – stroja času“ umožňuje aj presnejší pohľad na údaje, ktoré Kanadská vláda nechce aby ľudia videli, a ktoré ukazujú niečo značne odlišné, keď vykonáme nezávislé matematické výpočty.

Exposé sa podarilo dokázať, že najnovšie “vlny” covidu, včítane hospitalizácií a úmrtí, sa vyskytli nie medzi nevakcinovanými, ale primárne medzi plne vakcinovanými.

Kanada zaznamenala 429,335 Covid-19 prípadov medzi 14. Februárom a 29. Májom 2022, a 376,451 z tých prípadov boli medzi vakcinovanou populáciou”, oznámil tento nezávislý zdroj. “S 11,211 prípadmi medzi čiastočne vakcinovanými, 138,086 prípadov medzi vakcinovanými dvomi dávkami, a 227,154 prípadmi medzi trojnásobne vakcinovanými.”

Toto znamená, že nevakccinovaná populácia predstavovala 12% prípadov Covid-19 medzi 14. Februárom a 29. Májom, zatiaľčo vakcinovaná populácia zodpovedala za 88%, z čoho 60% boli medzi trojnásobne vakcinovanými.”

Podobne s hospitalizáciami, Kanadské nemocnice zažili masový príliv nových pacientov medzi 14. Februárom tohto roku a 29. Májom. Skoro všetky prípady hospitalizácie boli ľudia, ktorí mali dve, alebo tri vakcíny.

Toto znamená, že nevakcinovaná populácia zodpovedala za iba 22% hospitalizácií, zatiaľčo vakcinovaná populácia reprezentovala 78%, z ktorých 63% bolo medzi trojnásobne vakcinovanými”, odhalili the Exposé .

Potom tu máme úmrtia, ktoré v tom istom čase väčšinou nastali u ľudí, ktorí boli dvakrát alebo trikrát vakcinovaní. Počas týchto 15 týždňov, 4,954 ľudí zomrelo “na covid” v Kanade, aspoň podľa oficiálnej správy, a 3,796 z nich nastalo u dvakrát alebo trikrát vakcinovaných.

Ak sa vám tieto čísla nezdajú až také starosti spôsobujúce, možno sa vám budú takými zdať, keď si uvedomíte, že 30 000 až 50 000 Kanaďanov denne dostáva svoju tretiu dávku Covid-19 vakcíny,” hlási Exposé, poskytujúc tým jasný a alarmujúci obraz toho čo sa skutočne deje s ľuďmi, ktorí si dajú pichať tie takzvané “vakcíny.”

Ale teraz, napriek tomu že vláda Kanady sa to zúfalo snaží skryť, trochu času, snaha, a jednoduché počty odhalili, že 88% prípadov, 78% hospitalizácií, a 77% úmrtí bolo zaznamenaných u plne vakcinovanej populácie medzi 14. Februárom a 29. Májom 2022.”

Toto bolo uvedené ako akési „centrálne heslo“ pôvodne v strede článku, tu je to už na začiatku: Nedajte sa oblbnúť: Keď sa dáte pichnúť proti covidu, pravdepodobne ochoriete alebo vás to zabije. Neviem to posúdiť vo vzťahu na naše štatistiky, zdá sa mi – subjektívne – že máme oveľa lepšie. Ale to, aj u nás, podlieha „vedeckým prístupom“, teda za nás viem len oficiálne údaje. A pripomenul by som, že keďže tá základná zložka mRNA vakcíny je mRNA, teda ostáva v organizme trvale, tie vakcíny sú stále nasadzované ako pokusné. Takých ešte cca 20 rokov, kým sa stále môžu prejaviť nejaké následky. Je to teda stále v štádiu vlastne „pokusov na ľuďoch“, a ich nasadenie predstavuje porušenie niekoľkých medzinárodných konvencií! Viď napr. tento môj starší blog, ale zdrojov k tejto téme je naozaj dosť, významný v angličtine je napr. tu.

 

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554177x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie