Založ si blog

Tajná interná správa Pfizeru

Tento článok z Gumshoe News nám pripomína, že „akcia COVID a vakcíny“ stále pokračuje rôznymi formami, hoci vakcinácia sa v súčasnosti nikde nepretláča.

Článok obsahuje úvodné slovo od Dee McLachlan a video. To video si treba spustiť z originálu, je v angličtine. Takže ten úvod Dee McLachlan, ktorý je do určitej miery postačujúci:

Ten Hlavný Herec — firma Pfizer — počas procesu vypúšťania vakcíny (vax-roll-out) vyprodukovala “dôvernú správu” a tá sa stala teraz verejnou (ako oznámili na globalresearch.ca), teda „unikla“.

Tá správa je bomba. Vakcína bola vypustená v polovici Decembra 2020. Koncom Februára 2021, “Pfizer už mal reakcie vo forme viac ako 1200 reportov o úmrtiach údajne spôsobených tou vakcínou a desiatky tisíc reportovaných škodlivých následkov, včítane 23 prípadov spontánnych potratov z 270 tehotenstiev a viac ako 2,000 reportov o srdcových poruchách (cardiac disorders).”

Táto Dôverná Správa Pfizeru poskytuje údaje o úmrtiach a nepriaznivých následkoch zaznamenaných Pfizerom od začiatku nasadenia projektu vakcinácie v Decembri 2020 do konca Februára 2021, teda veľmi krátky časový úsek (najviac dva a pol mesiaca).“

Čo vlastne tá „dôverná“ správa Pfizeru obsahuje, je detailná evidencia o účinkoch “vakcíny” na mortalitu a morbiditu, t.j. úmrtnosť a poškodenia zdravia. Tieto údaje, ktoré pochádzajú „z úst koňa“ (Horse’s Mouth – angl. idiom pre pôvodný zdroj) možno teraz použiť „na konfrontovanie, ako aj formulovanie právnych procedúr, proti Big Pharma, vládam, WHO a médiám.”

Na základe tejto správy, nasadenie vakcín malo byť okamžite zastavené.

Na nižšie uvedenom videu (v originálnom článku), Caroline Mailloux, z Lux Media, robí interview s pánom menom Prof. Michel Chossudovsky ohľadne “Tajného” Reportu Pfizeru. On tam navrhuje Stratégiu a Právne Postupy (Legal Procedure) na konfrontovanie tej Big Pharma, so zámerom dosiahnuť stiahnutie tej Covid-19 Vakcíny Celosvetovo.

Tie vyššie a inde popísané následky vakcín, a nielen tých od Pfizeru ale všetkých, samozrejme vyvolávajú automaticky otázku, aký bol teda „skutočný očakávaný účinok“ tých vakcín. Odpoveď sa asi dá nájsť u viacerých blogerov a mnohých web stránkach, vychádza to, pomerne jasne, na znižovanie počtu obyvateľov Zemegule. Samozrejme, že pri tlačení do vakcinácie sa im tento zámer neoznamuje. A to teda plne oprávňuje vyššie spomenité „právne kroky“.

Záver titulku pôvodného článku končí rétorickou otázkou „did someone say manslaughter?“ – povedal niekto (neúmyselné) zabitie?

 

Ukrajinské pozície NATO v rozklade

21.06.2022

Karl Haki, Strategic Culture Foundation , 18.6. Trvalé následky z rozpadajúcich sa lží predstavuje hlavne erózia toho domnelého vodcovstva prisluhovačov USA a NATO. Bidenova administratíva, Západné médiá (t.j. systém propagandy) a vojenská os NATO sa dostali do priameho konfliktu s realitou. Prvým príznakom je opadnutie toho hurá postoja a výzva ich milovanému Kijevskému [...]

Rusko prepísalo umenie hybridnej vojny 2

13.06.2022

2.časť. Pepe Escobar, Strategic Culture Foundation: Counteracting financial Shock’n Awe Dnes je už úplne jasné, že „Operácia Z s otvoreným koncom“ cieli na unipolárnu moc Hegemóna, nekonečnú expanziu vazalského NATO, a finančnú architektúru sveta – akési poprepletané kombo (aj čosi ako rozličný tovar) – ktoré výrazne presahuje vojnové pole na Ukrajine. [...]

Ešte k Pfizeru a vakcínam

02.06.2022

“Už ste videli tie vypustené dokumenty ohľadne vakcín Pfizeru? Je to bomba. Nečudo, že FDA (viď záver) bojovala o utajenie svojích dokumentov po celých 55 rokov“. Moja vsuvka: Článok je starší, ale stále aktuálny, týka sa „vakcín proti COVIDu“, zdroj je Global Resarch, autor Prof. Michel Chossudovsky. Čosi ako rýchly štart K Februáru 2021, Pfizer už mal obdržaných [...]

Polícia / Hranice / Kontroly /

Auto na Ružinovskej ulici v Bratislave zrazilo chodca, úsek je neprejazdný

28.06.2022 11:27

Úsek sa dá obísť po Herlianskej, Drieňovej a Bajkalskej ulici.

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Návrh o zákaze dúhových vlajok na budovách presunuli poslanci na september

28.06.2022 10:44

Potvrdil to nezaradený poslanec Tomáš Taraba, podľa ktorého má návrh v septembri väčšiu šancu získať podporu.

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Kosovo medvede rezervácia príroda zaujímavosti

Zásahový tím usmrtil už desať medveďov

28.06.2022 10:18

Za minulý rok Zásahový tím odstránil sedem synantropných jedincov, čiže takých, ktorí sa už človeka nebáli a zvykli si na jeho prítomnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 392
Celková čítanosť: 1468109x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie