Založ si blog

Tajná interná správa Pfizeru

Tento článok z Gumshoe News nám pripomína, že „akcia COVID a vakcíny“ stále pokračuje rôznymi formami, hoci vakcinácia sa v súčasnosti nikde nepretláča.

Článok obsahuje úvodné slovo od Dee McLachlan a video. To video si treba spustiť z originálu, je v angličtine. Takže ten úvod Dee McLachlan, ktorý je do určitej miery postačujúci:

Ten Hlavný Herec — firma Pfizer — počas procesu vypúšťania vakcíny (vax-roll-out) vyprodukovala “dôvernú správu” a tá sa stala teraz verejnou (ako oznámili na globalresearch.ca), teda „unikla“.

Tá správa je bomba. Vakcína bola vypustená v polovici Decembra 2020. Koncom Februára 2021, “Pfizer už mal reakcie vo forme viac ako 1200 reportov o úmrtiach údajne spôsobených tou vakcínou a desiatky tisíc reportovaných škodlivých následkov, včítane 23 prípadov spontánnych potratov z 270 tehotenstiev a viac ako 2,000 reportov o srdcových poruchách (cardiac disorders).”

Táto Dôverná Správa Pfizeru poskytuje údaje o úmrtiach a nepriaznivých následkoch zaznamenaných Pfizerom od začiatku nasadenia projektu vakcinácie v Decembri 2020 do konca Februára 2021, teda veľmi krátky časový úsek (najviac dva a pol mesiaca).“

Čo vlastne tá „dôverná“ správa Pfizeru obsahuje, je detailná evidencia o účinkoch “vakcíny” na mortalitu a morbiditu, t.j. úmrtnosť a poškodenia zdravia. Tieto údaje, ktoré pochádzajú „z úst koňa“ (Horse’s Mouth – angl. idiom pre pôvodný zdroj) možno teraz použiť „na konfrontovanie, ako aj formulovanie právnych procedúr, proti Big Pharma, vládam, WHO a médiám.”

Na základe tejto správy, nasadenie vakcín malo byť okamžite zastavené.

Na nižšie uvedenom videu (v originálnom článku), Caroline Mailloux, z Lux Media, robí interview s pánom menom Prof. Michel Chossudovsky ohľadne “Tajného” Reportu Pfizeru. On tam navrhuje Stratégiu a Právne Postupy (Legal Procedure) na konfrontovanie tej Big Pharma, so zámerom dosiahnuť stiahnutie tej Covid-19 Vakcíny Celosvetovo.

Tie vyššie a inde popísané následky vakcín, a nielen tých od Pfizeru ale všetkých, samozrejme vyvolávajú automaticky otázku, aký bol teda „skutočný očakávaný účinok“ tých vakcín. Odpoveď sa asi dá nájsť u viacerých blogerov a mnohých web stránkach, vychádza to, pomerne jasne, na znižovanie počtu obyvateľov Zemegule. Samozrejme, že pri tlačení do vakcinácie sa im tento zámer neoznamuje. A to teda plne oprávňuje vyššie spomenité „právne kroky“.

Záver titulku pôvodného článku končí rétorickou otázkou „did someone say manslaughter?“ – povedal niekto (neúmyselné) zabitie?

 

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

vojna na Ukrajine, mierový summit, Švajčiarsko, Giorgia Meloniová

ONLINE: Meloniová: Ak Rusko neprijme mierové podmienky, prinútime ho. Hrozí Ukrajincom elektrina len na pár hodín denne?

17.06.2024 06:25

Ak Rusko nebude súhlasiť s podmienkami mierového summitu, prinútime ho, aby sa vzdalo, tvrdí talianska premiérka Georgia Meloniová.

Ursula von der Leyenová

V EÚ sa rozdeľuje moc, Slovensko bude zastupovať Pellegrini

17.06.2024 06:00

Prezident Peter Pellegrini dnes odcestuje do Bruselu, aby zastupoval Slovensko na neformálnom summite Európskej únie.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Do paláca prišla sociálna demokracia. Čo očakávajú od prezidenta Pellegriniho odborári, zamestnávatelia či pacienti? (anketa)

17.06.2024 06:00

Denník Pravda sa spýtal zástupcov pracujúcich, zamestnávateľov, pacientov či kultúrnej obce, čo od nového prezidenta Petra Pellegriniho očakávajú.