Založ si blog

Ešte k Pfizeru a vakcínam

Už ste videli tie vypustené dokumenty ohľadne vakcín Pfizeru? Je to bomba. Nečudo, že FDA (viď záver) bojovala o utajenie svojích dokumentov po celých 55 rokov“.

Moja vsuvka: Článok je starší, ale stále aktuálny, týka sa „vakcín proti COVIDu“, zdroj je Global Resarch, autor Prof. Michel Chossudovsky.

Čosi ako rýchly štart

K Februáru 2021, Pfizer už mal obdržaných viac ako 1200 reportov o úmrtiach údajne spôsobených tou vakcínou a desiatky tisícov reportov o nepriaznivých účinkoch, včítane 23 prípadov spontánnych potratov z počtu 270 tehotenstiev, a viac ako 2000 reportov ohľadne srdcových problémov (cardiac disorders).

Uvedomte si, toto sú vlastné dáta Pfizeru.” napísal Election Wizard.

Táto Dôverná Správa Pfizeru uvoľnená ako súčasť nasadenia Procedúry Slobody Informácií – Freedom of Information (FOI(Act) – súčasť zákonov USA, 1967) poskytuje údaje o úmrtiach a nepriaznivých udalostiach zaznamenaných Pfizerom od nasadenia projektu vakcín v Decembri 2020 do konca Februára 2021, teda, veľmi krátke obdobie (najviac dva a pol mesiaca).

Tá Pfizer BioNTech vakcína bola „nasadená“ (launched-vypustená) v USA 14. Decembra po získaní Autorizácie pre Núdzové Použitie – Emergency Use Authorization – 11. Decembra 2020.

V akejsi pokrútenej irónii, údaje odhalené v tejto “insider report – správe pre vnútorné účely” popierajú oficiálnu historku o vakcíne, ktorá bola „podomovo predávaná – peddled“ vládami a tou WHO. A tiež potvrdzuje analýzy početných doktorov medecíny a vedcov, ktorí odhalili tie devastujúce následky mRNA “vakcíny”.

Čo je obsiahnuté v tej “dôvernej” správe firmy Pfizer, sú detailné dôkazy o účinkoch tej “vakcíny” na „mortalitu a morbiditu“, t.j. úmrtia a vážne ochorenia. Tieto údaje, ktoré pochádzajú priamo zo zdroja (Horse’s Mouth) možno teraz použiť na konfrontovanie, ako aj formulovanie právnych postupov proti „Big Pharma“, vládam, WHO a médiám.

Pred súdom (in a Court of Law), tie údaje obsiahnuté v tej dôvernej správe Big Pharma (spojené s údajmi o úmrtiach a nepriaznivých účinkoch spracovaných národnými autoritami v EU, UK a USA) sú nepopierateľné: pretože to sú ich údaje a ich odhady, a nie naše.

A uvedomte si: to sú údaje založené na ohlásených a zaznamenaných prípadoch, ktoré predstavujú malé percento zo skutočného počtu s vakcínou súvisiacich úmrti a nepriaznivých následkov.

Toto je vlastne akési Mea Culpa – priznanie – zo strany Pfizeru: #Yes it is a Killer Vaccine – Áno, je to zabijácka vakcína.

Pfizer si bol plne vedomý, že tá mRNA vakcína, ktorú predáva po celom svete, bude rezultovať do vlny mortality a morbidity. Toto je ale vlastne zločin proti ľudskosti zo strany Big Pharma.

Pfizer vedeli od samého začiatku, že to bola zabijácka vakcína.

Ale je to aj Mea Culpa a Zrada zo strany skorumpovaných národných vlád po celom svete, ktorým sa vyhráža a podpláca ich Big Pharma.

Video Interview s Michelom Chossudovskym o Tajnej Správe Pfizeru sa dá spustiť z originálu článku.

Zo strany vlád nebol žiaden pokus o stiahnutie tej zabijáckej vakcíny.

Ľuďom sa hovorí, že zámerom vakcíny je zachraňovať životy.

Zabíjanie je Dobré pre Business”: Je to operácia typu „multibillion dollar“ celosvetovo. A okrem toho Pfizer už má kriminálny záznam (2009) u US Department of Justice – Ministerstvo Spravodlivosti – vo veci “podvodný marketing”.

Vyzývame tých “Covid-19 Fact Checkers – overovateľov faktov” aby si starostlivo prečítali túto Dôvernú Správu Pfizeru – Confidential Pfizer Report.

(Oops – čosi ako pardón – Nejako sa stalo, že predseda skupiny “Fact Checkers” u Reuters je predseda a niekdajší Výkonný Šéf – Chief Executive Officer (CEO) James C. Smith, je zároveň aj vrcholný investor a člen rady Pfizeru – „Žiaden Konflikt Záujmov, t.j. v origináli “is also a top investor and board member of Pfizer”. “No Conflict of Interest”).

Článok je z Global Research, 5. December 2021, avšak prvýkrát publikovaný 17. mája 2022.

A ešte mimo článku by som pripomenul, to si samozrejme nemôžem odpustiť, že „priebeh COVIDu na našom území“ mal špecifikum: Zákaz dovozu liekov proti COVIDu, ktoré sa osvedčili v mnohých krajinách (dokonca ich konfiškovanie na hraniciach). Retrospektívne – v pohľade tohto článku, a keďže to dodnes nikto nevysvetlil – to vyzerá ako „spolupráca s Pfizerom na vytváraní tlaku na vakcinovanie“. A pripomenul by som zároveň čo dnes už vieme – že najhoršie dopadli masovo vakcinované krajiny.

A na záver bonbónik – V USA na oblasť potravín a liekov normálne dosť prísne dozerá inštitúcia FDA spomenutá na začiatku – Food and Drug Administration. Toto zlyhanie je dosť neslýchané, napr. z pohľadu ňou kontrolovaných poľnohospodárov, vodárov, potravinárov a pod.

Ukrajinské pozície NATO v rozklade

21.06.2022

Karl Haki, Strategic Culture Foundation , 18.6. Trvalé následky z rozpadajúcich sa lží predstavuje hlavne erózia toho domnelého vodcovstva prisluhovačov USA a NATO. Bidenova administratíva, Západné médiá (t.j. systém propagandy) a vojenská os NATO sa dostali do priameho konfliktu s realitou. Prvým príznakom je opadnutie toho hurá postoja a výzva ich milovanému Kijevskému [...]

Rusko prepísalo umenie hybridnej vojny 2

13.06.2022

2.časť. Pepe Escobar, Strategic Culture Foundation: Counteracting financial Shock’n Awe Dnes je už úplne jasné, že „Operácia Z s otvoreným koncom“ cieli na unipolárnu moc Hegemóna, nekonečnú expanziu vazalského NATO, a finančnú architektúru sveta – akési poprepletané kombo (aj čosi ako rozličný tovar) – ktoré výrazne presahuje vojnové pole na Ukrajine. [...]

Tajná interná správa Pfizeru

08.06.2022

Tento článok z Gumshoe News nám pripomína, že „akcia COVID a vakcíny“ stále pokračuje rôznymi formami, hoci vakcinácia sa v súčasnosti nikde nepretláča. Článok obsahuje úvodné slovo od Dee McLachlan a video. To video si treba spustiť z originálu, je v angličtine. Takže ten úvod Dee McLachlan, ktorý je do určitej miery postačujúci: Ten Hlavný Herec — firma Pfizer [...]

Josef S., dozorca

Bývalý 101-ročný dozorca zo Sachsenhausenu dostal päť rokov väzenia

28.06.2022 11:41

Proces je označovaný ako jeden z posledných, ktoré Nemecko s pomocníkmi nacistického režimu 77 rokov po druhej svetovej vojne vedie.

Polícia / Hranice / Kontroly /

Auto na Ružinovskej ulici v Bratislave zrazilo chodca, úsek je neprejazdný

28.06.2022 11:27

Úsek sa dá obísť po Herlianskej, Drieňovej a Bajkalskej ulici.

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Návrh o zákaze dúhových vlajok na budovách presunuli poslanci na september

28.06.2022 10:44

Potvrdil to nezaradený poslanec Tomáš Taraba, podľa ktorého má návrh v septembri väčšiu šancu získať podporu.

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 392
Celková čítanosť: 1468115x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie