Založ si blog

Ešte k Pfizeru a vakcínam

Už ste videli tie vypustené dokumenty ohľadne vakcín Pfizeru? Je to bomba. Nečudo, že FDA (viď záver) bojovala o utajenie svojích dokumentov po celých 55 rokov“.

Moja vsuvka: Článok je starší, ale stále aktuálny, týka sa „vakcín proti COVIDu“, zdroj je Global Resarch, autor Prof. Michel Chossudovsky.

Čosi ako rýchly štart

K Februáru 2021, Pfizer už mal obdržaných viac ako 1200 reportov o úmrtiach údajne spôsobených tou vakcínou a desiatky tisícov reportov o nepriaznivých účinkoch, včítane 23 prípadov spontánnych potratov z počtu 270 tehotenstiev, a viac ako 2000 reportov ohľadne srdcových problémov (cardiac disorders).

Uvedomte si, toto sú vlastné dáta Pfizeru.” napísal Election Wizard.

Táto Dôverná Správa Pfizeru uvoľnená ako súčasť nasadenia Procedúry Slobody Informácií – Freedom of Information (FOI(Act) – súčasť zákonov USA, 1967) poskytuje údaje o úmrtiach a nepriaznivých udalostiach zaznamenaných Pfizerom od nasadenia projektu vakcín v Decembri 2020 do konca Februára 2021, teda, veľmi krátke obdobie (najviac dva a pol mesiaca).

Tá Pfizer BioNTech vakcína bola „nasadená“ (launched-vypustená) v USA 14. Decembra po získaní Autorizácie pre Núdzové Použitie – Emergency Use Authorization – 11. Decembra 2020.

V akejsi pokrútenej irónii, údaje odhalené v tejto “insider report – správe pre vnútorné účely” popierajú oficiálnu historku o vakcíne, ktorá bola „podomovo predávaná – peddled“ vládami a tou WHO. A tiež potvrdzuje analýzy početných doktorov medecíny a vedcov, ktorí odhalili tie devastujúce následky mRNA “vakcíny”.

Čo je obsiahnuté v tej “dôvernej” správe firmy Pfizer, sú detailné dôkazy o účinkoch tej “vakcíny” na „mortalitu a morbiditu“, t.j. úmrtia a vážne ochorenia. Tieto údaje, ktoré pochádzajú priamo zo zdroja (Horse’s Mouth) možno teraz použiť na konfrontovanie, ako aj formulovanie právnych postupov proti „Big Pharma“, vládam, WHO a médiám.

Pred súdom (in a Court of Law), tie údaje obsiahnuté v tej dôvernej správe Big Pharma (spojené s údajmi o úmrtiach a nepriaznivých účinkoch spracovaných národnými autoritami v EU, UK a USA) sú nepopierateľné: pretože to sú ich údaje a ich odhady, a nie naše.

A uvedomte si: to sú údaje založené na ohlásených a zaznamenaných prípadoch, ktoré predstavujú malé percento zo skutočného počtu s vakcínou súvisiacich úmrti a nepriaznivých následkov.

Toto je vlastne akési Mea Culpa – priznanie – zo strany Pfizeru: #Yes it is a Killer Vaccine – Áno, je to zabijácka vakcína.

Pfizer si bol plne vedomý, že tá mRNA vakcína, ktorú predáva po celom svete, bude rezultovať do vlny mortality a morbidity. Toto je ale vlastne zločin proti ľudskosti zo strany Big Pharma.

Pfizer vedeli od samého začiatku, že to bola zabijácka vakcína.

Ale je to aj Mea Culpa a Zrada zo strany skorumpovaných národných vlád po celom svete, ktorým sa vyhráža a podpláca ich Big Pharma.

Video Interview s Michelom Chossudovskym o Tajnej Správe Pfizeru sa dá spustiť z originálu článku.

Zo strany vlád nebol žiaden pokus o stiahnutie tej zabijáckej vakcíny.

Ľuďom sa hovorí, že zámerom vakcíny je zachraňovať životy.

Zabíjanie je Dobré pre Business”: Je to operácia typu „multibillion dollar“ celosvetovo. A okrem toho Pfizer už má kriminálny záznam (2009) u US Department of Justice – Ministerstvo Spravodlivosti – vo veci “podvodný marketing”.

Vyzývame tých “Covid-19 Fact Checkers – overovateľov faktov” aby si starostlivo prečítali túto Dôvernú Správu Pfizeru – Confidential Pfizer Report.

(Oops – čosi ako pardón – Nejako sa stalo, že predseda skupiny “Fact Checkers” u Reuters je predseda a niekdajší Výkonný Šéf – Chief Executive Officer (CEO) James C. Smith, je zároveň aj vrcholný investor a člen rady Pfizeru – „Žiaden Konflikt Záujmov, t.j. v origináli “is also a top investor and board member of Pfizer”. “No Conflict of Interest”).

Článok je z Global Research, 5. December 2021, avšak prvýkrát publikovaný 17. mája 2022.

A ešte mimo článku by som pripomenul, to si samozrejme nemôžem odpustiť, že „priebeh COVIDu na našom území“ mal špecifikum: Zákaz dovozu liekov proti COVIDu, ktoré sa osvedčili v mnohých krajinách (dokonca ich konfiškovanie na hraniciach). Retrospektívne – v pohľade tohto článku, a keďže to dodnes nikto nevysvetlil – to vyzerá ako „spolupráca s Pfizerom na vytváraní tlaku na vakcinovanie“. A pripomenul by som zároveň čo dnes už vieme – že najhoršie dopadli masovo vakcinované krajiny.

A na záver bonbónik – V USA na oblasť potravín a liekov normálne dosť prísne dozerá inštitúcia FDA spomenutá na začiatku – Food and Drug Administration. Toto zlyhanie je dosť neslýchané, napr. z pohľadu ňou kontrolovaných poľnohospodárov, vodárov, potravinárov a pod.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Islamský štát, islamisti

Islamský štát zaútočil na provládnych bojovníkov v Sýrii, zabili 28 vojakov

19.04.2024 11:05

Pri druhom útoku blízko Búkamálu pri hraniciach s Irakom zomrelo ďalších šesť sýrskych vojakov a dvaja boli unesení.

OSN / Organizácia spojených národov /

USA vetovali palestínsku žiadosť o plné členstvo v OSN. Agresívna politika, zúri Abbás

19.04.2024 10:38

Palestínska samospráva vo štvrtok odsúdila Spojené štáty za vetovanie palestínskej žiadosti o plné členstvo v OSN a označila to za "agresiu", ktorá tlačí Blízky východ k "priepasti".

Spišský hrad

Oprava Spišského hradu sa tak skoro nezačne. Šimkovičová nariadila zopakovať súťaž

19.04.2024 10:30

Úspešný uchádzač vraj neposkytol v zákonnej lehote riadnu súčinnosť a požadované dokumenty.

strategický bombardér Tu-22M3m pád ruského lietadla, vojna na Ukrajine

VIDEO: Zostrelili sme Rusom strategický nadzvukový bombardér, hlási Ukrajina. Moskva priznala stratu

19.04.2024 10:20

Podľa ukrajinskej vojenskej rozviedky (HUR) bol bombardér zostrelený v oblasti 300 kilometrov od Ukrajiny.