Založ si blog

Šibnuté médiá, etablované idiotstvá, a húževnatosť a trpezlivosť Ruska

Autor G5 – pod touto skratkou píše aj diskutuje na Gumshoe News.

Ukrajina je veľký priestor. Odmoriť ju od Ameriky zabere nejaký čas. Rusko získalo základnú infraštrutúru a vrátilo ju do rúk Ľudí (The People) po ôsmich rokoch terorizmu, zotročenia, ekonomickej devastácie, a plazivého vydieračstva, bábkami Tej Americkej Invázie z roku 2014.

Rusko teraz ovláda elektrickú sieť, plynové potrubia, a zásobovanie vodou.

Ľudia sú teraz odbremenení od tlaku Americkej okupácie a korupcie, a reštartuje sa priemysel ktorý nie je ovládaný kriminálnymi živlami.

Rusko tiež prevzalo kontrolu nad jedenástimi hlavnými laboratóriami biologických zbraní (eleven main bio-weapons laboratories) založenými Amerikou, ktoré mali byť použité; nielen na útok na Rusko, ale v podstate celú Západnú Európu; ako súčasť šibnutosti WEF NWO (Svetové Ekonomické Fórum, Nový Svetový Poriadok). Obvyklí podozriví genocidálni odborní komentátori, ktorí naznačovali pandémiu väčšiu ako tá ich C19 (moja vsuvka: podľa toho názoru výroba a vypustenie Covidu bolo plánované tým WEF na zníženie počtu ľudí na Zemi, na to potom nadväzujú vakcíny).

Ovládnutie svetového finančného a platobného systému cez ten legendárny Ukrajinský systém na podvody, ktorý teraz tiež „zajali“ Rusi.

Prebiehajú opatrné útoky na Americké vojenské inštalácie a schránky, ako aj cielené likvidácie (targeted assassinations) tých, čo ešte neušli do Poľska alebo Ameriky, prebiehajú. Tá infraštruktúra vojnového stroja vybudovaná na prahu Ruska šibnutou (insane) Amerikou, musí byť zničená.

Tú vytrvalosť a trpezlivosť Ruska, počas predchádzajúcich osem rokov zvlášť, treba obdivovať.

Tie Podvodné Médiá (Freak Media), dalo sa očakávať; propagandistická vojna, driapajúca sa za kredibilitou. Ako sa postupne posúva ďalej a ďalej na končatinách smiešneho a absurdného zveličovania.

Ukrajina vo veci jedného medzinárodne pozitívneho pohľadu odsunula C19 z cyklu mediálnych správ. Tým sa dostali tyranickí oportunisti, ich umelo vyrobení experti a pridružené recyklované psychopatické gangy, ktoré držia svoje mandáty v tých permanenetne špinavých rukách, a nasledujú svoje teatrálne Podvodné Médiá, a nástroj podvodníckej vedy, úplne mimo ďalšieho záujmu Ľudí (The People).

Vždy existujú kolaboranti a tie pavlovovské ovce závislé na „authoritách“; tie maskované triedy. S tými sa vysporiada čas tak, že sa im vyhýbajú komunity. Mnohých z nich nebudeme musieť trpieť príliš dlho.

Rusko upozornilo, že akékoľvek pokusy ktoroukoľvek krajinou prekážať v oslobodzovaní jeho oblasti nazývanej Ukrajina; ako predtým Krym; budú považované za nevyprovokovaný Vojnový Čin – Act of War – proti suverenite Ruska a vysporiada sa s ním primerane.

Moron Macron, pózujúci že vyslal skupinu lietadlových lodí aby zablokoval Ukrajinský a Ruský vzdušný priestor, čo by bolo značne odvážne gesto, keby to bola pravda. Žvásty pre domácu politickú spotrebu ťažko môžu byť realitou. Zvlášť keď vydesené a impotentné NATO práve potvrdilo, že sa nebude pokúšať blokovať žiadnu vzdušnú dopravu, ktorá by sa týkala Ruska.

Stále vidíme ten bezpapierový priestor, ako inštruuje svojich závislých a veriacich zajatcov, že Amerika je najväčšie vojenstvo – military – na Zemi. Jeden zo zázrakov ohľadne toho, aké parametre boli použité na určenie tej fikcie. Bezpochyby cez tých istých divných patrónov (Freaks) ktorí vykonávajú „kontroly faktov – fact check“ a rozhodujú o tieňových zákazoch alebo odstránení čohokoľvek, čo nevyhovuje ich mierne pomäteneckým neurónovým disfunkciám. Ako pri Aspergerových Tikoch, a bezradní ako „súpravy na získanie zručnosti“.

Jedna z novších predstáv tých členov samo-väzniacej sa brigády slepej uličky: historka, že firma Maersk Shipping zrušila pravidelné pohyby týkajúce sa Ruska; v súlade s Americkými serenádami o sankciách. Nie je to pravda.

27. Júna 2017, Maersk hlúpo reagoval na nejakú predošlú Americkú ilúziu o sankciách; zosypali sa im potom systémy pripojené na Microsoft manipuláciou cez NotPetya hacking od GRU. Poučili sa z toho.

Rozprávať, že Maersk teraz spácha samovraždu pre najvyšší oltár Americkej predstierano morálnej šibnutosti, je ďaleko od reality.

Okrem whistleblowera menom Jerry Brown (jeden z mála, ktorý unikol vražde zo strany Soetora, tvrdo veriaci v slobodu prejavu a čestnosť), ktorý vybuchol na Maersku; existuje veľa incidentov týkajúcich sa temnej histórie firmy Maersk, ktoré ak by boli vystavené, neboli by pre MAERSK výhodou.

Celá kultúra týkajúca sa monštróznych podvodov o nákladoch Americkej vlády, a kolúzia s Americkými politickýni elitami, v súvislosti s vojenskými dodávkami pre Irak a Afganistan. A to mimo separátnych záležitostí týkajúcich sa: Dubaj, Irán, Bangladeš, a Sudan. Napriek tomu pózovaniu, pochybujem že Maersk sa zapojí.

A zvlášť ešte: ak ich história o zaplatení púhych tridsať milión dolárov na pokutách, sa ďalej odhalí ako manipulácia, ako pre verejnú spotrebu v zohratom postupe s tými istými skorumpovanými Americkými elitami. A platba pre tri celé šesť milión za umlčanie Jerry Browna sa tiež skúma.

Bolo to celkom jednoduché pre Ameriku a jej prisluhovačov vyjednať ich vylúčenie z invázie na Ukrajinu. Tí teraz samovražední Američanmi sponzorovaní Azovskí Fašisti boli ponechaní sami na seba. NATO teraz, hoci to predtým odporúčalo, sa nezapojí do žiadnych pokusov zasahovať do vzdušného priestoru Ruska, a tak ďalej; Ukrajina NEBUDE prijatá za člena NATO.

Tým sa len ďalej zvýraznia tie už zakorenené idiotstvá týchto: BoJo (Boris Johnson), Macron, Turdeau, Biden, Ardern, a ScoMo (poslední dvaja sú Nový Zéland a Austrália). A nesú ich blížiace sa voľby. Politické predvádzanie sa zle informovanými, že Putin by mohol byť odhodený v Marci 2024; mali by si prečítať korektnú verziu Ruských dejín. Je viac ako zabezpečený až do roku 2030, pričom Lavrov a skrytí jastrabi nastavení a pod ochranou až do 2042.

Nejako ja nevidím žiadnu ružovú budúcnosť pre tú odzbrojenú, a socio-economicky zasamovraždenú Ameriku. Ten jej „Bretton Woods chvat“ jej už zobrali, a jej podvod menom petrodolár sa už tiež rozplynul.

Snáď by sa mohli všetci držať za ruky v kruhu, húpať sa, a spievať ‘America The Brave‘ – odvážna Amerika, pričom by mali na sebe povinné, pokrokové tričká – „wokist tee-shirts“.

CELKOM NA ROVINU: SVET UŽ MÁ TOHO VIAC AKO DOSŤ.

Jazyková poznámka: „woke“ je minulý čas alebo trpný tvar od wake (up) – zobudiť sa, čiže to vyššie popísané je ako sa prejavuje keď vnímate svet správne, t.j. ste „zobudený“ – ale podľa tých čo ten výraz používajú. Pripomína to – teoreticky – tzv. pioniersky tábor za komunizmu, ale v tých sa reálne napr. v čase mojich detí žiadna ideológia nepestovala.

Autor G5 – informácia: podľa niektorých jeho článkov a debát bol špiónom, bol aj v Moskve, pracoval proti odpočúvaniu západných vyslanectiev. Názov článku v origináli: The Freak Media, Entrenched Idiocies, and the Perseverance and Patience of Russia.

Austrália je súčasťou paktu ANZUS, ale má aj podpísanú s NATO „spoločnú politickú deklaráciu“ (2012).

 

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Tikety

Toto sa často nestáva: TIPOS hlási „double“ v hre LOTO, padli hlavné výhry v oboch ťahoch

18.07.2024 13:26

Na Slovensku pribudol nový milionár alebo milionárka. Druhá výhra dosiahla tiež závratnú výšku.

mníšek, gelnica, podvod

Dôchodcu okradli o 83-tisíc eur. Dvojicu podvodníkov však pustili na slobodu

18.07.2024 13:17

Vďaka novele trestného zákona sa dostala na slobodu dvojica podvodníkov z Mníška nad Hnilcom v okrese Gelnica.

Fico

Prieskum SANEP: Dôveryhodnosť šéfov strán kopíruje ich preferencie, vedie Fico

18.07.2024 12:45

Prieskum spoločnosti SANEP v júli sa zameral na dôveryhodnosť predsedov politických strán.

Maďarsko SR Pellegrini prezident návšteva

Pellegrini: Maďarsko prisľúbilo predĺženie ochrany vzdušného priestoru SR. Bratislava nebude bojkotovať predsedníctvo Budapešti

18.07.2024 12:45, aktualizované: 13:15

Súčasťou programu prezidenta je aj kladenie venca k pamätnej tabuli Rudolfa Vrbu a Alfréda Wetzlera.