Súčasné problémy v Pekle

Len si predstavte: Dr. Mengele sedí vo svojom veľkom kotli v pekle, bežní čerti sa starajú aby držali teplotu blízko bodu varu (predpokladám, že to už nie je také ťažké, snáď už dnes používajú plyn). Ale zrazu sa objaví sám Lucifer a hovorí: Vôbec netuším, čo by sme mali robiť: spústa ľudí na Zemi – zdá sa – experimentuje na ľuďoch – ako to vidím ja, viacmenej presne ako tento chlap – a je to vnímané ako niečo celkom normálne. Dokonca tí ľudia, ktorí odmietajú aby sa na nich experimentovalo, sú kritizovaní, útočí sa na nich. Znížte mu teplotu na nejaký čas, a ja skúsim zistiť čo sa deje.

Asi o dva dni sa Lucifer znova objaví a oznamuje: Je to výborné, zdá sa, že ľudia sa rozhodli znížiť počet ľudí na celej Zemeguli. To pre nás znamená nejaké počiatočné náklady, keďže budeme musieť objednať naozaj oveľa viac kotlov, a tiež rýchle rozšíriť plynové potrubia, ale potom budeme mať naozaj oveľa viac roboty. Nepridávajte príliš teplotu tomuto chlapovi Mengelemu, nemám šajnu momentálne o čo ide – niečo sa zmenilo ohľadne toho čo je správne a čo nesprávne. Zorganizujem si niekedy budúci týždeň pokec s Pánom Bohom cez diplomatické kruhy, a uvidíme, čo si myslí On. Medzitým toho Mengeleho nemusíte tak silne prihrievať, potom sa ukáže.

 

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Polizia

V lese neďaleko Ríma našli v kufri telo nezvestnej študentky

02.04.2025 11:56

Polícia podozrieva z jej smrti jej bývalého priateľa.

Yemen / Sanaa /

Po útokoch v Jemene hlásia najmenej štyroch mŕtvych, húsíovia z nich vinia USA

02.04.2025 11:41

Americká armáda na príkaz prezidenta Trumpa začala 15. marca s náletmi na Jemen.

pellegrini, duda

Pellegrini a Duda v Tatrách: Prezidenti Slovenska a Poľska otvorili výstavu k návšteve Jána Pavla II.

02.04.2025 11:35

Keď v roku 1995 navštívili Svätý Otec slovenské veľhory, zanechal tam hlboké duchovné posolstvo, na ktoré si návštevníci dodnes s úctou spomínajú.

Lebo medved

Vláda schválila odstrel 350 medveďov, pre väčšinu okresov vyhlásili mimoriadnu situáciu. Odborníci: odstrel je príliš rozsiahly

02.04.2025 11:22

Minister životného prostredia Tomáš Taraba tvrdí, že zabitie 350 medveďov je prípustné, mnohí experti však hovoria opak.