Založ si blog

Vakcíny sú pokusné – dokedy? ?

Otázka nie je taká rétorická ako vyzerá na prvý pohľad. To že sú pokusné vieme, vyplýva to zo všetkých okolností, ak by som mal teda krátko rekapitulovať:

  1. Po vyrobení – pomerne podozrivom z viacerých hľadísk – boli okamžite nasadené na ľudí, neprešli predpísaným testovaním, teda to testovanie prebieha teraz, priamo v nasadení „na ostro“,

  2. Ten režim testovania nebol oficiálne vyhlásený, ale je definovaný okolnosťami pomerne jasne,

  3. Doteraz sa neudialo nič, čo by „ukončilo testpvanie a naštartovalo ďalšiu fázu“ – teda vyhodnotenie testovania a „normálne nasadenie so zodpovednosťou“.

K tejto fáze však zrejme nikdy nedôjde. Nemôže. Po vyhodnotení testovania by sa nasadenie vakcín muselo okamžite zastaviť. A musela by nasledovať fáza vyhodnotenia a rozhodnutia čo ďalej. Takže teraz si odsimulujeme –

Vyhodnotenie testovania vakcín – pod krycím náznom „génová terapia“ proti „ochoreniu COVID“: napríklad v krajine Slovenská Republika.

Počet pacientov: XXXX (dostatočný počet, nie je v ďalšom kontexte dôležitý)

Počet úmrtí: 7

Výsledok hodnotenia: Vakcína nesmie byť nasadená (ako prostriedok proti COVIDu, rresp. akokoľvek) na ľudí. Dôvod: Taký vysoký počet úmrtí v rámci testovania nedovoľuje nasadiť testovaný liek do praxe.

A je to skutočne tak. Podľa doteraz používaných kritérií je 7 (aj menej) úmrtí dôvod pre zákaz nasadenia, a

  • buď ďalší vývoj liečiva, alebo

  • úplne zastavenie tohto smeru vývoja ako chybného.

A to som „nasadil“ len Slovensko. Pritom vieme zo štatistík, že len v oblasti Európa, Veľká Británia a USA už zomrelo pri „maxitestovaní liečiva“ viac ako 50 000 ľudí.

To ale zároveň znamená, že každý človek, ktorý utrpel akékoľvek poškodenie, ktoré možno pripísať tej vakcíne, v čase od úmrtia napr. prvých 10 vakcinovaných, má nárok na odškodnenie, pretože:

  • prebehla skúšobná fáza s výrazne a jednoznačne neúspešným výsledkom,

  • teda skúšobná fáza musela byť zastavená, a

  • všetky ďalšie poškodenia sú poškodeniami z nedbalosti, alebo v rámci neoprávneného pokračovania v testovaní, pri ktorom padá plná zodpovednosť za následky na testujúcu firmu.

Tak to som teda zvedavý na ďalší postup, mali by sa konečne viditeľne zapojiť do „nekonečného testovania“ právnici, donútiť „páchateľov“ aby začali postupovať podľa zákonov, a nasadiť adekvátne „pokračovania“.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

lietadlo

Pri Paríži spadlo malé lietadlo priamo medzi bytové domy

04.12.2023 20:50

Všetci traja členovia posádky boli s vážnymi zraneniami prevezení do nemocnice.

Nicolás Maduro

Najskôr referendum, potom anexia? Venezuela ide Putinovou cestou

04.12.2023 17:39

Bezmála desať rokov potom, čo Rusko zabralo ukrajinský Krym, sa do podobne nebezpečnej hry púšťa latinskoamerický spojenec Moskvy.

schôdza, parlament, Michal Šimečka

Progresívci podajú ústavnú sťažnosť, ak sa bude obmedzovať ÚŠP cez skrátené konanie

04.12.2023 17:21

PS tvrdí, že cieľom zmeny je ochrana "našich ľudí" zo strany premiéra Fica.

Americky torpedoborec USS Carney

Americký torpédoborec zostrelil jemenské drony útočiace na civilné lode

04.12.2023 17:00

Americká vojnová loď sa zapojila do bojov s jemenskými povstalcami v Červenom mori. Asistovala trom poškodeným civilným lodiam a zostrelila tri drony.