Založ si blog

Ešte k názrom na vakcinovanie a diskusiám

K niektorým článkom, aj k mojím vlastným, sú spravidla celkom dobré aj komentáre a diskusie. Samozrejme niektoré majú opačný názor ako ten môj. Aj na tie konkrétne o vakcínach – ja ich beriem ako potenciálne škodlivé, niektorí diskutujúci ako nevyhnutné a pozitívne, kto má pravdu ukáže až dlhší čas, a možno ani jednoznačne neukáže.

Ja som tiež bol dlhé roky všeobecne zástancom vakcinácie, dostával som všetky čo sa nasadzovali, aj moje deti. Ale to boli vakcíny iného typu, ktorých základnou zložkou boli oslabené mikróby, z ktorých si náš organizmus vytváral protilátky proti príslušnej chorobe. Už aj vtedy sa vyskytli deti, ktoré dostali alergickú reakciu, ale bolo ich málo. Okrem toho boli ponúkané každý rok na jeseň sezónne vakcíny proti očakávanej sezónnej chrípke – t.j. proti vírusu – na tom istom princípe.

Základ súčasného sporu je v skutočnosti, že toto nie sú štandardné vakcíny a neobsahujú oslabený COVID. Namiesto toho obsahujú cudziu mRNA a cudzí S-proteín, v ktorom je údajne zakódované niečo o COVIDe. Ale po čase sami výrobcovia vakcín vyhlásili, že to nie sú vakcíny, ale „génová terapia“, a skutočnosti potvrdzujú, že tie vakcíny pred COVIDom nechránia. Hlavne sa potvrdzuje to, čo sa deje v „príliš zaočkovaných“ krajinách, pričom hranica „príliš“ je niekde okolo 60%. A tým „pandémiám plne zaočkovaných v kritických stavoch“ v tých „preočkovaných“ krajinách zdá sa tiež nikto nerozumie, a mnohí „odborníci“ ich ignorujú. To znamená, že ignorujú realitu, a tlačia ďalšie krajiny do podobných stavov, čo je tiež jedna z vecí o ktorej sa pokúšam informovať.

A moje hlavné dôvody prečo to kritizujem sú, okrem toho vyššie, ešte jednoducho to, že odmietam dať si vpustiť do tela nejaký cudzí genetický materiál. Ešte stále je to zakázané, v EU to bolo – vo forme Oviedskej Konvencie – povýšené na zákon a v tej forme zaradené medzi ľudské práva ako jedno z tých najzákladnejších.

Pointa je, že v tomto prípade tú prospešnosť/škodlivosť nemôžem zúžiť na okamžitú „prospešnosť/škodlivosť“. Tá „vakcína“ je, ako som už povedal, cudzí genetický materiál na úrovni mRNA, ktorý sa stal súčasťou organizmu vakcinovanej osoby. A bude jeho súčasťou trvale, „do akcie“ sa môže pustiť kedykoľvek. A aj to je len názor vychádzajúci z toho mála čo sa o tom vie, t.j. súčasné masové vakcinovanie je v skutočnosti testovaním tých vakcín, teda teraz nikto nevie povedať ako sa to môže prejaviť v dlhom horizonte. A nikto nevie ani v akom dlhom, pričom ja sa obávam, na základne súčasných poznatkov, že existuje možnosť preniesť tie mRNA prvky vakcíny na potomstvo, t.j. zdediť ich.

Ak to všetko zhrniem, tak mi vychádza, že informácií o tom ako ten vírus funguje je už pomerne dosť. Ale „kruhy“ ktoré tie pandémie riadia v jednotlivých krajinách vôbec nesledujú priebeh pandémie v preočkovaných krajinách, ako keby ich niekto platil za počet aplikovaných vakcín v štáte, a to bez ohľadu na následky ktoré spôsobia. Tu si dovolím zdôrazniť:

Je známe ako sa stav vyvíja vo všetkých krajinách sveta, stačí si to prečítať, prípadne nájsť si v tých krajinách kontakty a poradiť sa. Ale realita naozaj vyzerá, ako keby „bolo nariadené“ dosiahnutie maximálnej vakcinovanosti – bez ohľadu na následky. Ale vzniká potom automaticky otázka – akému účelu slúžie tie vakcíny? A tí ľudia ktorí tlačia krajiny do stavu „prevakcinovania“, ktoré má katastrofálne následky? Možno ani jeden „odborník“ nevie ten úkaz vysvetliť, ale to neznamená, že ten úkaz neexistuje. Stačí si „odskočiť na študijný pobyt“ do Izraela, resp. inej „snaživej“ krajiny napr. bližšie Gibraltár, tuším Malta. A ak bude tlak pokračovať, treba zostaviť medicínsko-právnický výbor, ktorý na úrovni štátu bude dozerať, aby sa sledovala zaočkovanosť a organizovali sa porady pri dosiahnutí prahov.

Na záver by som pripomenul možnosti prekrúcania používané našími médiami, ako varovanie: Správa jasne ukazuje, že Portugalsko prekročilo rozumnú hranicu, a má stav zaočkovanosti 89,4%. Majú denné nárasty infikovaných na úrovni tesne pod 40000 osôb (štruktúru neuvádzajú, takže predpokladám že zodpovedá štruktúre obyvateľstva a teda 90% z nich je zaočkovaných). Má teda rekordný počet prípadov COVIDu, majú ale šťastie, že ide momentálne o Omikron. Naše médiá ich ukazujú ako „vzor dosiahnutého stupňa zaočkovanosti“. Celkom ignorujú ostatné údaje, aj možnosť, že ak by išlo momentálne o Deltu, nestíhali by pochovávať. Takže orientácia naších poplatných (komu??) médií významne ohrozuje naše obyvateľstvo, keď ignorujú dôsledky možnej preočkovanosti, ktorá zrejme podľa nich neexistuje. Oni ju ignorujú takže neexistuje – v tom spočíva naše ohrozenie.

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

operácia, Rooseveltova nemocnica

V Rooseveltovej nemocnici urobili päťtisícu roboticky asistovanú operáciu

29.02.2024 16:47

Jubilejný pacient bol 74-ročný pán Milan z Banskej Bystrice. Roboticky asistovanú operáciu mal dvakrát.

Notebook / Mobil / Internet /

Polícia obvinila štyri osoby, ktoré na internete mámili od ľudí peniaze cez vymyslený ženský profil

29.02.2024 16:21

Obvinení viedli s osobami komunikáciu so sexuálnou tematikou. V prípade dokázania viny im hrozí až na desať rokov väzenia.

Peter Kotlár

Kotlár odmieta porušenie zákona, jeho konateľstvo vo firme má riešiť výbor

29.02.2024 16:07

Poslanec SNS odmieta, že by porušil zákon.

Rudolf Huliak

Matovičovci vyzývajú Huliaka, aby sa vzdal mandátu poslanca pre slová o zastrelení hovorcu hnutia

29.02.2024 15:33

Podľa hnutia by sa poslanec SNS mal ospravedlniť a odovzdať zbrojný preukaz a zbrane.