Založ si blog

Správa k vakcinačným pasom – dôležitá

Dee McLachlan, Gumshoe News

Upozornenie: hore uvedený link ukazuje na väčší článok o následkoch vakcinácie a zmenách v Japonsku a Izraeli, a až na konci je tá nižšie preložená časť, pod titulkom „A MESSAGE ON VAX-PASSPORTS“. Terminologická poznámka: Vakcinačný pas sa v anglicky hovoriacich krajinách skrátil na Vacc Passport, a z toho až na vax passport, resp. tu V@x Passport.

Ja [Dee McLachlan] som dostala túto správu dnes ráno na môj telefón:

Pár myšlienok ohľadne V@x Pasov, o ktorých si možno neuvažovala.

V@x pasy nie sú bohviečo, že? Už máš za sebou svoje obidve dávky, takže už ti nebudú ďalej kafrať do života.

A teraz si pomysli, ako sa budeš cítiť 6 mesiacov po tej svojej poslednej dávke, keď tvoj lesklý zelený pas sa zrazu zmení na oranžový? Čo sa deje? “Požaduje sa, aby si dostala svoje preočkovanie (booster shot). A tiež je teraz čas pre tvoju „ročnú“ injekciu proti sezónnej chrípke. Máš 2 týždne na rezervovanie si termínu, ináč sa tvoj oranžový pas zmení na biely [alebo červený], a tvoje ‘privilégium’ možnosti pracovať, alebo vstupovať do verejných budov, bude zrušené.” “Fíha… Nemala som v úmysle dať si tretiu dávku, a nikdy som sa nestarala o sezónne očkovania, ale, čo už, keď už som takto ďaleko, už so tam aj tak, tak čo už narobím.”

O 6 mesiacov neskôr, opäť oranžový pas… “Spolu s vašími preočkovaniami a výročnými očkovaniami, teraz budeme od vás požadovať ročnú kontrolu krvi. Len taká štandardná kontrola na toxicitu, a všeobecná zdravotná kontrola, aby ste bola stále zdravá, a aj tí okolo vás. Kvôli všeobecnej bezpečnosti, budeme mať uloženú vašu DNA v súbore. Máte 2 týždne na to, aby ste klikli tento link a objednali si to stretnutie.”

A teraz sa opýtaj sama seba… Považuješ to za O.K., že tvoja vláda má permanentne kompletné vlastníctvo nad tvojím zdravím, tvojou DNA, tvojími deťmi, a že robí tieto rozhodnutia za teba? Považuješ za O.K., že tvoje slobody ti budú odobraté, ak nehráš podľa ich predstavy čo je “v najlepšom záujme verejnosti”? Možno ti to v tomto momente nevyhovuje, ale oni budú pomaly “ťa vychovávať” pomocou marketingu svetovej triedy, a strachu, že to už bude pre teba OK. Teraz sa opýtaj sama seba toto…. Koľko je ochotná korporácia zaplatiť politikovi aby sa rozhodol pridať ďalšie požiadavky do tohoto systému, ktoré by im priniesli stovky miliárd dolárov v čistom? Pharma nútiaca každého občana aby kupoval celé dózy liekov, zdravotné poisťovne získavajúce prístup k tvojím DNA informáciám, účtujúce si ďalšie peniaze ako “extra príplatky”, atď, atď.

Tým myslím, že každý politik ktorého poznáš je fajn, morálny, neskorumpovateľný človek, že? A to je posledná myšlienka na zváženie… Ak si myslíš, že vláda míňa miliardy na vývoj tejto technológie očkovacích pasov za účelom “dočasného” riešenia, tak sa opýtaj sama seba túto jednoduchú otázku. “Prečo ťa jednoducho nevyzvú aby si im ukázala svoj vakcinačný preukaz? Tým myslím, veď to je predsa len do Januára, nie?” Oni potrebujú nejaký spôsob zrušiť „prístup“ a pridať dodatočné požiadavky „s okamžitým predvolaním“ – at a moment’s notice. Nijaká vláda neponúka, aby som citoval pána menom Justin Trudeau, “nejakú miliardu dolárov na financovanie systému vakcinačných pasov” na iba jedno použitie. Zakaždým keď ho predkladáš, dávaš nejakej budúcej vláde súhlas na ovládanie svojich aktivít. To nie je iba “Táto jedna udalosť” tento “Jeden koncert” “Tento jeden športový zápas”, toto je ten svet, ktorý tu zanecháš pre svoje deti. (Odkopírované od priateľa)”.

Tu sa na žiaden komentár nezmôžem, je to dokonalé. A dúfam, že formulácie v tej žalobe podanej v Haagu tento pohľad na veci nejakým spôsobom zahrnujú.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

OSN / Organizácia spojených národov /

USA vetovali palestínsku žiadosť o plné členstvo v OSN. Agresívna politika, zúri Abbás

19.04.2024 10:38

Palestínska samospráva vo štvrtok odsúdila Spojené štáty za vetovanie palestínskej žiadosti o plné členstvo v OSN a označila to za "agresiu", ktorá tlačí Blízky východ k "priepasti".

Spišský hrad

Oprava Spišského hradu sa tak skoro nezačne. Šimkovičová nariadila zopakovať súťaž

19.04.2024 10:30

Úspešný uchádzač vraj neposkytol v zákonnej lehote riadnu súčinnosť a požadované dokumenty.

strategický bombardér Tu-22M3m pád ruského lietadla, vojna na Ukrajine

VIDEO: Zostrelili sme Rusom strategický nadzvukový bombardér, hlási Ukrajina. Moskva priznala stratu

19.04.2024 10:20

Podľa ukrajinskej vojenskej rozviedky (HUR) bol bombardér zostrelený v oblasti 300 kilometrov od Ukrajiny.

bytovka, Čadca

Bytovku z centra Čadce idú zrovnať so zemou. Kam pôjdu jej obyvatelia?

19.04.2024 10:03

Problémový dom chce zdemolovať vlastník, hoci tam stále žijú niekoľkí ľudia. Náhradné bývanie hľadajú ťažko, mesto sa im snaží pomôcť.