Založ si blog

Správa k vakcinačným pasom – dôležitá

Dee McLachlan, Gumshoe News

Upozornenie: hore uvedený link ukazuje na väčší článok o následkoch vakcinácie a zmenách v Japonsku a Izraeli, a až na konci je tá nižšie preložená časť, pod titulkom „A MESSAGE ON VAX-PASSPORTS“. Terminologická poznámka: Vakcinačný pas sa v anglicky hovoriacich krajinách skrátil na Vacc Passport, a z toho až na vax passport, resp. tu V@x Passport.

Ja [Dee McLachlan] som dostala túto správu dnes ráno na môj telefón:

Pár myšlienok ohľadne V@x Pasov, o ktorých si možno neuvažovala.

V@x pasy nie sú bohviečo, že? Už máš za sebou svoje obidve dávky, takže už ti nebudú ďalej kafrať do života.

A teraz si pomysli, ako sa budeš cítiť 6 mesiacov po tej svojej poslednej dávke, keď tvoj lesklý zelený pas sa zrazu zmení na oranžový? Čo sa deje? “Požaduje sa, aby si dostala svoje preočkovanie (booster shot). A tiež je teraz čas pre tvoju „ročnú“ injekciu proti sezónnej chrípke. Máš 2 týždne na rezervovanie si termínu, ináč sa tvoj oranžový pas zmení na biely [alebo červený], a tvoje ‘privilégium’ možnosti pracovať, alebo vstupovať do verejných budov, bude zrušené.” “Fíha… Nemala som v úmysle dať si tretiu dávku, a nikdy som sa nestarala o sezónne očkovania, ale, čo už, keď už som takto ďaleko, už so tam aj tak, tak čo už narobím.”

O 6 mesiacov neskôr, opäť oranžový pas… “Spolu s vašími preočkovaniami a výročnými očkovaniami, teraz budeme od vás požadovať ročnú kontrolu krvi. Len taká štandardná kontrola na toxicitu, a všeobecná zdravotná kontrola, aby ste bola stále zdravá, a aj tí okolo vás. Kvôli všeobecnej bezpečnosti, budeme mať uloženú vašu DNA v súbore. Máte 2 týždne na to, aby ste klikli tento link a objednali si to stretnutie.”

A teraz sa opýtaj sama seba… Považuješ to za O.K., že tvoja vláda má permanentne kompletné vlastníctvo nad tvojím zdravím, tvojou DNA, tvojími deťmi, a že robí tieto rozhodnutia za teba? Považuješ za O.K., že tvoje slobody ti budú odobraté, ak nehráš podľa ich predstavy čo je “v najlepšom záujme verejnosti”? Možno ti to v tomto momente nevyhovuje, ale oni budú pomaly “ťa vychovávať” pomocou marketingu svetovej triedy, a strachu, že to už bude pre teba OK. Teraz sa opýtaj sama seba toto…. Koľko je ochotná korporácia zaplatiť politikovi aby sa rozhodol pridať ďalšie požiadavky do tohoto systému, ktoré by im priniesli stovky miliárd dolárov v čistom? Pharma nútiaca každého občana aby kupoval celé dózy liekov, zdravotné poisťovne získavajúce prístup k tvojím DNA informáciám, účtujúce si ďalšie peniaze ako “extra príplatky”, atď, atď.

Tým myslím, že každý politik ktorého poznáš je fajn, morálny, neskorumpovateľný človek, že? A to je posledná myšlienka na zváženie… Ak si myslíš, že vláda míňa miliardy na vývoj tejto technológie očkovacích pasov za účelom “dočasného” riešenia, tak sa opýtaj sama seba túto jednoduchú otázku. “Prečo ťa jednoducho nevyzvú aby si im ukázala svoj vakcinačný preukaz? Tým myslím, veď to je predsa len do Januára, nie?” Oni potrebujú nejaký spôsob zrušiť „prístup“ a pridať dodatočné požiadavky „s okamžitým predvolaním“ – at a moment’s notice. Nijaká vláda neponúka, aby som citoval pána menom Justin Trudeau, “nejakú miliardu dolárov na financovanie systému vakcinačných pasov” na iba jedno použitie. Zakaždým keď ho predkladáš, dávaš nejakej budúcej vláde súhlas na ovládanie svojich aktivít. To nie je iba “Táto jedna udalosť” tento “Jeden koncert” “Tento jeden športový zápas”, toto je ten svet, ktorý tu zanecháš pre svoje deti. (Odkopírované od priateľa)”.

Tu sa na žiaden komentár nezmôžem, je to dokonalé. A dúfam, že formulácie v tej žalobe podanej v Haagu tento pohľad na veci nejakým spôsobom zahrnujú.

Dopis k šíreniu vírusu od odborníčky – ale skutočnej

15.09.2021

Týka sa obviňovania nevakcinovaných. Tú odbormíčku zdôrazňujem preto, že v súvislosti s COVIDom naši (kvázi-)odborníci dosiahli svetový rekord v počte úmrtí na počet obyvateľov. To im ale – zdá sa – nijako nebráni ďalej nám dávať rady. Janci Lindsay, Výkonná riaditeľka sekcie Toxikológie a Molekulárnej Biológie, Toxikologiclké podporné služby, LLC. Je to [...]

Dopis zodpovedným – Možné zločiny „agendy COVID“

11.09.2021

Vybral som niektoré myšlienky z článku autorky Mary W Maxwell na Gumshoe News. Určitým spôsobom to nadväzuje na môj predošlý článok/blog, ktorý vyšiel aj na Gumshoe News v angličtine pod názvom začínajúcim Exposing the COVID Lies … , s úvodom od Dee McLachlan. Takže k tomu článku Mary Maxwell: Nižšie prikladám nové a veľmi dôležité výsledky výskumu, o [...]

Vraj zastrašujeme ľudí aby sa neočkovali

05.09.2021

Agitátori za očkovanie mRNA vakcínami sa sťažujú, že my – antivaxeri , tak nás volajú – zastrašujeme ľudí, tým čo uvádzame ako možné následky vakcinácie. Takže som sa rozhodol „uviesť veci na pravú mieru“. Ale aj prečo nehodlám s tým prestať. Mohol by som s tým samozrejme prestať, ale až potom, keď agitátori začnú informovať o rizikách vakcinácie [...]

rusko, voľby

Putinovo Jednotné Rusko získalo v Dume ústavnú väčšinu

21.09.2021 21:12

Do parlamentu sa hneď na prvýkrát prebojovali aj Noví ľudia.

Rusko univerzita Perm streľba obete zranení

Útočníkovi z Permu amputovali nohu, je v kritickom stave

21.09.2021 20:45

Timur Bekmansurov zabil šiestich ľudí.

pápež

Pápež: Niektorí by chceli, aby som už bol mŕtvy

21.09.2021 20:24

Jezuitský časopis sa vrátil k návšteve Františka na Slovensku.

Igor Matovič

Anonym nahlásil bombu v Matovičovom dome

21.09.2021 20:03

Išlo o planý poplach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 326
Celková čítanosť: 1188885x
Priemerná čítanosť článkov: 3647x

Autor blogu

Kategórie