Založ si blog

Obviňujem! Na génoch založené vakcíny zabíjajú ľudí!

Pokračovanie nadpisu: Vlády na celom svete vám klamú, ľudia, populáciám ktorým majú slúžiť! Ako Autori uvedení Doctors for COVID Ethics Doktori za etiku COVIDu.

Urgentný otvorený list pre informáciu:

Všetkým občanom Európskej Únie (EU), Európskej hospodárskej oblasti (EEA) a Švajčiarska

Všetkým občanom Spojeného Kráľovstva a Severného Írska (UK)

Všetkým občanom Spojených Štátov Amerických (USA)

Adresovaný pre:

Európska Lieková Agentúra (European Medicines Agency – EMA)

Regulačná agentúra pre lieky a zdravotné produkty (Medicines And Healthcare Products Regulatory Agency – MHRA)

Administrácia potravín a liekov USA (The United States Food And Drug Administration – FDA)

Centrá pre riadenie chorôb a prevenciu – Centers For Disease Control And Prevention (CDC).

Od:

Doctors For Covid Ethics (D4CE)

21. Júla 2021

Vážení Páni/Dámy,

Oficiálne zdroje, konkrétne EudraVigilance (EU, EEA, Švoajčiarsko), MHRA (UK) a VAERS (USA), zaznamenali teraz viac Poranení a Úmrtí (Injuries and Deaths) od nasadenia ‘Covid’ vakcíny, ako následkom všetkých predošlých vakcín odkedy sa vedú záznamy(!!).

Poznamenávam, že tie úmrtia a poškodenia každý týždeň vzrastajú, tu sú uvedené najnovšie údaje. Staršie údaje sú obsiahnuté v prílohe (v pôvodnom článku).

Posledné údaje (update)

1,135,579 Poškodení, 1,559 Mŕtvych v UK po COVID-19 Injekciách Podľa Vlády UK

EU/EEA/Švajčiarsko do 31 Júla 2021 – 20,595 úmrtí spôsobených Covid-19 injekciami a viac ako 1.94 milión poškodení podľa Databázy EudraVigilance.

UK, k dátumu 21 Júla 2021 – 1,517 Covid-19 na injekcie vztiahnuté úmrtia a viac ako 1.1 milión poškodení, podľa MHRA Yellow Card Schémy.

USA k 23 Júlu 2021 – 11,940 úmrtí vztiahnutých na injekcie COVID-19 a viac ako 2.4 milióna poškodení podľa VAERS databázy.

Úhrn za EU/UK/USA – 34,052 úmrtí vztiahnutých na Covid-19 injekcie a viac ako 5.46 milióna poškodení hlásených k dátumu 1. August 2021.

Nota Bene: Je dôležité uvedomiť si, že tie vyššie uvedené oficiálne čísla (nahlásené zdravotným úradom) predstavujú len malé percento zo skutočných počtov. Navyše, ľudia naďalej umierajú (a trpia na poškodenia) od tých injekcií každý deň čo prejde.

Uvedomte si, že aj tie oficiálne čísla sú zrejme vyššie v čase keď to píšem (1 August 2021), ako na tých dátumoch odčítania uvedených vyššie, napr. 21. Júl 2021 (UK), 23. Júl 2021 (USA) a 31. Júl 2021 (EU/EEA/Švajčiarsko).

Táto katastrofická situácia nebola reportovaná mainstreamovými médiami, napriek tomu, že tie oficiálne čísla uvedené vyššie sú dostupné pre verejnosť.

Tá Signalizácia Poškodení je teraz neodškriepiteľne drvivá, a teda, podľa všeobecne akceptovaných etických štandardov pre klinické testy, skupina Doctors for Covid Ethics požaduje, aby program ‘Covid’ vakcinácie bol zastavený okamžite.

Pokračovanie v programe za plnej znalosti pokračujúcich vážnych Poškodení a Úmrtí ako u dospelých, tak aj u detí, predstavuje Zločin proti Ľudskosti/Genocídu (Crime Against Humanity/Genocide), za ktorý tí, ktorí sa ukážu byť zodpovední alebo spoluvinní, budú nakoniec braní osobne na zodpovednosť.

SPRÁVA ĽUĎOM – MESSAGE TO THE PEOPLE:

Vlády po celom svete vám klamú, vám ľuďom, populáciám ktorým údajne slúžia.

Tie čísla vyššie jasne ukazujú, že tie mRNA vakcíny sú vražedné (deadly).

Vaši s úctou – Yours faithfully,

Doctors for Covid Ethics

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny

Dopis k šíreniu vírusu od odborníčky – ale skutočnej

15.09.2021

Týka sa obviňovania nevakcinovaných. Tú odbormíčku zdôrazňujem preto, že v súvislosti s COVIDom naši (kvázi-)odborníci dosiahli svetový rekord v počte úmrtí na počet obyvateľov. To im ale – zdá sa – nijako nebráni ďalej nám dávať rady. Janci Lindsay, Výkonná riaditeľka sekcie Toxikológie a Molekulárnej Biológie, Toxikologiclké podporné služby, LLC. Je to [...]

Dopis zodpovedným – Možné zločiny „agendy COVID“

11.09.2021

Vybral som niektoré myšlienky z článku autorky Mary W Maxwell na Gumshoe News. Určitým spôsobom to nadväzuje na môj predošlý článok/blog, ktorý vyšiel aj na Gumshoe News v angličtine pod názvom začínajúcim Exposing the COVID Lies … , s úvodom od Dee McLachlan. Takže k tomu článku Mary Maxwell: Nižšie prikladám nové a veľmi dôležité výsledky výskumu, o [...]

Vraj zastrašujeme ľudí aby sa neočkovali

05.09.2021

Agitátori za očkovanie mRNA vakcínami sa sťažujú, že my – antivaxeri , tak nás volajú – zastrašujeme ľudí, tým čo uvádzame ako možné následky vakcinácie. Takže som sa rozhodol „uviesť veci na pravú mieru“. Ale aj prečo nehodlám s tým prestať. Mohol by som s tým samozrejme prestať, ale až potom, keď agitátori začnú informovať o rizikách vakcinácie [...]

rusko, voľby

Putinovo Jednotné Rusko získalo v Dume ústavnú väčšinu

21.09.2021 21:12

Do parlamentu sa hneď na prvýkrát prebojovali aj Noví ľudia.

Rusko univerzita Perm streľba obete zranení

Útočníkovi z Permu amputovali nohu, je v kritickom stave

21.09.2021 20:45

Timur Bekmansurov zabil šiestich ľudí.

pápež

Pápež: Niektorí by chceli, aby som už bol mŕtvy

21.09.2021 20:24

Jezuitský časopis sa vrátil k návšteve Františka na Slovensku.

Igor Matovič

Anonym nahlásil bombu v Matovičovom dome

21.09.2021 20:03

Išlo o planý poplach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 326
Celková čítanosť: 1188893x
Priemerná čítanosť článkov: 3647x

Autor blogu

Kategórie