Založ si blog

Obviňujem! Na génoch založené vakcíny zabíjajú ľudí!

Pokračovanie nadpisu: Vlády na celom svete vám klamú, ľudia, populáciám ktorým majú slúžiť! Ako Autori uvedení Doctors for COVID Ethics Doktori za etiku COVIDu.

Urgentný otvorený list pre informáciu:

Všetkým občanom Európskej Únie (EU), Európskej hospodárskej oblasti (EEA) a Švajčiarska

Všetkým občanom Spojeného Kráľovstva a Severného Írska (UK)

Všetkým občanom Spojených Štátov Amerických (USA)

Adresovaný pre:

Európska Lieková Agentúra (European Medicines Agency – EMA)

Regulačná agentúra pre lieky a zdravotné produkty (Medicines And Healthcare Products Regulatory Agency – MHRA)

Administrácia potravín a liekov USA (The United States Food And Drug Administration – FDA)

Centrá pre riadenie chorôb a prevenciu – Centers For Disease Control And Prevention (CDC).

Od:

Doctors For Covid Ethics (D4CE)

21. Júla 2021

Vážení Páni/Dámy,

Oficiálne zdroje, konkrétne EudraVigilance (EU, EEA, Švoajčiarsko), MHRA (UK) a VAERS (USA), zaznamenali teraz viac Poranení a Úmrtí (Injuries and Deaths) od nasadenia ‘Covid’ vakcíny, ako následkom všetkých predošlých vakcín odkedy sa vedú záznamy(!!).

Poznamenávam, že tie úmrtia a poškodenia každý týždeň vzrastajú, tu sú uvedené najnovšie údaje. Staršie údaje sú obsiahnuté v prílohe (v pôvodnom článku).

Posledné údaje (update)

1,135,579 Poškodení, 1,559 Mŕtvych v UK po COVID-19 Injekciách Podľa Vlády UK

EU/EEA/Švajčiarsko do 31 Júla 2021 – 20,595 úmrtí spôsobených Covid-19 injekciami a viac ako 1.94 milión poškodení podľa Databázy EudraVigilance.

UK, k dátumu 21 Júla 2021 – 1,517 Covid-19 na injekcie vztiahnuté úmrtia a viac ako 1.1 milión poškodení, podľa MHRA Yellow Card Schémy.

USA k 23 Júlu 2021 – 11,940 úmrtí vztiahnutých na injekcie COVID-19 a viac ako 2.4 milióna poškodení podľa VAERS databázy.

Úhrn za EU/UK/USA – 34,052 úmrtí vztiahnutých na Covid-19 injekcie a viac ako 5.46 milióna poškodení hlásených k dátumu 1. August 2021.

Nota Bene: Je dôležité uvedomiť si, že tie vyššie uvedené oficiálne čísla (nahlásené zdravotným úradom) predstavujú len malé percento zo skutočných počtov. Navyše, ľudia naďalej umierajú (a trpia na poškodenia) od tých injekcií každý deň čo prejde.

Uvedomte si, že aj tie oficiálne čísla sú zrejme vyššie v čase keď to píšem (1 August 2021), ako na tých dátumoch odčítania uvedených vyššie, napr. 21. Júl 2021 (UK), 23. Júl 2021 (USA) a 31. Júl 2021 (EU/EEA/Švajčiarsko).

Táto katastrofická situácia nebola reportovaná mainstreamovými médiami, napriek tomu, že tie oficiálne čísla uvedené vyššie sú dostupné pre verejnosť.

Tá Signalizácia Poškodení je teraz neodškriepiteľne drvivá, a teda, podľa všeobecne akceptovaných etických štandardov pre klinické testy, skupina Doctors for Covid Ethics požaduje, aby program ‘Covid’ vakcinácie bol zastavený okamžite.

Pokračovanie v programe za plnej znalosti pokračujúcich vážnych Poškodení a Úmrtí ako u dospelých, tak aj u detí, predstavuje Zločin proti Ľudskosti/Genocídu (Crime Against Humanity/Genocide), za ktorý tí, ktorí sa ukážu byť zodpovední alebo spoluvinní, budú nakoniec braní osobne na zodpovednosť.

SPRÁVA ĽUĎOM – MESSAGE TO THE PEOPLE:

Vlády po celom svete vám klamú, vám ľuďom, populáciám ktorým údajne slúžia.

Tie čísla vyššie jasne ukazujú, že tie mRNA vakcíny sú vražedné (deadly).

Vaši s úctou – Yours faithfully,

Doctors for Covid Ethics

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Zelenskyj: Nikto, kto pracuje pre ruskú agresiu, neunikne zodpovednosti

02.04.2023 07:00

Volodymyr Zelenskyj ohlásil ďalšie sankcie voči vyše 650 ľuďom a firmám.

Bulharsko, protest

Bulhari opäť volia, piatykrát za dva roky

02.04.2023 06:35

Bulharskí voliči hlasujú v nedeľu v predčasných parlamentných voľbách, ktoré sú v poradí už piate za ostatné dva roky.

nehoda

Obrovský hazard. S 1,65 promile viezol dcéru, havaroval

01.04.2023 19:45

42-ročný vodič s vozidlom narazil do odstaveného auta a prevrátil sa.

Tunel Ľudovíta II.

Jazdia tadiaľ aj formuly. Pri nehode v Monaku prišli o život traja ľudia

01.04.2023 19:20

Do steny tunela Ľudovíta II. v centre mesta narazilo auto, ktoré sa následne vznietilo.