Založ si blog

Od patentov k ziskom a CORONA Priemyselnému Komplexu

Tento príspevok pochádza z Gumshoe News. Poznámka vydavateľa: Dr David Martin predkladá výzvu tým „Fact Checkers“ a vysvetľuje postup — cez patenty — ktorý viedol ku „Corona Industrial Complex“ – to obsahuje druhá časť – prepis videa ktoré je súčasťou článku.

Autor (už ho poznáme, píše pod skratkou G5): To video nižšie dokumentuje konfrontáciu medzi Senátorom Dr Rand Paul a Dr Faucim pri vypočutí (hearing) v senáte. Pôvodné video bolo odstránené z YouTube, ale ja som dal kópiu, ktorú som si urobil. Ďalší text od G5 same odvoláva na to video a sleduje časť z histórie Fauciho.

All Roads Lead to Fauci – všetky cesty vedú k Faucimu

od autora G5.

Fauci bol uvedený do Trumpovej „Corona Virus Task Force“ pánom menom Pence (Fauciho politický stúpenec z tej CIAHIV-AIDS Genocídy ktorá zavraždila nejakých 6 milión ľudí).

Na objasnenie: okrem Wuhan Labáku Bio-Zbraní, ktorý sa vŕtal (fiddling) s dvomi netopierími vírusmi a proteínovými cocktailmi; nejakých jedenásť labákov v Amerike hralo tú istú hru. Všimnite si ten tanec okolo veci a odpovede slameného pajáca (nastrčená fugúrka) od Fauciho. Veľmi špecifické, ne-odpovedané otázky.

Pozadie rétoriky: Fauci vie, že bude prvý koho strčia pod autobus ak pravda (truths – množné číslo bolo použité) unikne. Nemal to dokonale premyslené. Bol by vypúšťal náznaky pre Paula, ak by mohol, kým sa hral s Norimberskou Obranou (Nuremberg Defence).

Ak sa niekedy dostane do basy za čokoľvek, má len možnosť tzv. Epstein Solution – Epsteinovho Riešenia (niečo čo sa aplikuje na teenagerov). Je gambler (myslené psychologicky) a verí v Deep State a Dark Light Intel – tmavú špionáž -, ešte z dní, kedy jeho pôvodný zamestnávateľ Scherff (1984) mu dal miesto počas počiatočných Medzinárodných Drogových Vojen (1981).

Ako som v tom čase písal; tie štyri vedúce ksichty; ktorých som menoval pracovali pre CIABio-Weapons lab (Bio-Zbrane) vo Winnipegu, a odtiaľ bol ten finálny genocídový cocktail poslaný na distribúciu cez Rotterdam. Opäť: presne ako som písal.

A hlavná pointa je, že FAUCI FINANCOVAL VŠETOK VÝSKUM S CIEĽOM NÁJSŤ NAJVÄČŠÍ GENOCIDÁLNY VÍRUS KEDY VYNÁJDENÝ. Prečo by to asi robil; pre zábavu; aby labáky mali čo robiť; PREČO?

VŠETKY TIE LABÁKY CIA-BIO-ZBRANÍ. V Amerike a vo Wuhane. Prečo?

Tá stopa jeho organizačnej [niečo vymazané] šibnutosti (insanity) sa nevyvinula náhle pred dekádou. Bola tu počas jeho celého osobného a profesionálneho života. Je Psychopat; o nič menej ako Mengele…

Keď ten vírus začal zlyhávať vďaka prirodzenej imunite; to zúfalstvo znamenalo povinné genocidálne vakcinácie. To bol už plán B. Pľúcne problémy spôsobené maskami na tvári. Sociálne odlúčenia vytvárajúce psychózy. Deštrukcia lokálnych ekonomík prostredníctvom odstránenia pracovných síl, ničenie príjmov vlád. Ďalej zhoršované vyplácaním náhrad, a submisívnym akceptovaním totalitnej príkazovej spoločnosti.

Presne tí istí kriminálnici, ktorí robia insider obchody v priemysloch aby ich devastovali priamo, a cez politické dôsledky zložitých podvodov v oblasti zelenej, udržateľnej energie, a zmeny klímy. Najväčšie insider trading podvody aké boli kedy spáchané v dejinách.

A teraz k nahrávke, je to v rámci textu na ktorý ukazuje link hore – opakujem ho tu DAVID E MARTIN, PHD: podarilo sa mi spracovať skoro 100%

Úvod k veci:

V roku 2003 vypukla CORONA v Hong-Kongu, a Dr. Fauci zistil, že vírus CORONA sa dá modifikovať. Bola založené medzinárodná inštitúcia na modifikáciu toho vírusu. 2002 University of North Carolina. Bol vyrobený, alebo prirodzený. Ak je vyrobený, je to porušenie zákonov. Ak je prirodzený, nesmie sa modifikovať.

CDC si to dalo patentovať – pattern – nazávislé výskumy – majú patent na všetko. 2007 – od patogénu k ziskom.

2012 – 2013 Federálne financovanie Výskumu – NIH – financovanie sa zmenilo. Niečo sa zmenilo – NIH to chcelo zastaviť. Dopisy výskumníkom zastavovali výskum, Namiesto toho 2014 a 2015 – offshore – Wu Han – financovanie cez krycie organizácie. USA to hádzali na Čínu, a naopak, robilo sa to aj tam aj tam, platila to vláda USA. Veci objasňuje –

Prepis nahrávky:

Predstavuje sa firma, ktorá vynašla nové odpočúvacie systémy, a ktorá ich využila na odhalenie najväčších daňových podvodov v dejinách USA. Pohybuje sa v oblasti firiem zaberajúcich sa chemickými a biologickými zbraňami, a buď sa pohybujú na ich hranici, alebo ji porušujú, v ktorejkoľvek z tých 168 krajín. To bol len úvod.

V roku 1999 firma IBM spracovala milióny biologických vzoriek/schém (patterns) a previedla ich do digitálneho formátu s možnosťou vyhľadávania. A urobili sme obrovský objav – asi jedna tretina zo všetkých vzoriek – patterns – uložených v USA, boli funkcionálne falzifikáty. V tom zmysle, že sa líšili lingvisticky, ale týkali sa tej istej veci.

V roku 1997 sa objavili patterns týkajúce sa CORONA vírusu – a tu začala tá zajačia stopa (v US angličtine idiom hovoriaci o snahe zmiatnuť).

V roku 2003 mesto Hong Kong bolo ovládnuté panikou, keď bolo napadnuté smrteľným novým vírusom, a oblasť „riadenia chorôb – Disease Control“ – to videla ako možnosť „naraziť na zlato“. A to bolo to peklo CORONAVÍRUS u, ktoré zažila Ázia. Videli, že ten COROVA vírus, ktorý poznali, by sa dal ľahko zmanipulovať. Bol značne variabilný. A v roku 2003 vyriešili jeho pattern. A zabezpečili sa tým, že si dali zapísať vlastnícke práva na chorobu, vírus, a ich ochranu. Vieme že v tom bol Dr. Fauci, aj s Center for Disease Control – t.j. štátna ustanovizeň CDC, na úrovni EMA v Európe. A ešte tam bol dlhý zoznam ľudí, ktorí si chceli dať kredit za vynález CORONA vírusu.

V centre(Hub) tejto veci: od roku 2003 do roku 2018 kontrolovali 100% cash flow, ktorý vytvoril priemyselné impérium okolo priemyselného komplexu CORONAVÍRUS.

Vieme, že manipulácia okolo Coronavírusu začala v roku 1999. Popisuje sa z akých vírusov vznikal, bola v tom Universuty of North Carolina. V roku 2002 začali vnímať Corona vírus ako využiteľný mechanizmus na dobré aj zlé ciele. V roku 2003 – 25.4., USA – CDC – si dali patentovať CORONA vírus prenesený na ľudí. Podľa US zákona č. 35 príroda sa nemôže patentovať. Buď bol SARS Coronavírus vyrobený, takže jeho patent je legálny, alebo bol prírodný, takže jeho panent nie je legálny. Ak bol vyrobený, predstavuje porušenie dohôd a zákazu biologických a chemických zbraní. Ak bol prírodný, tak je ilegálne jeho patentovanie. Takže obidve možnosti – akokoľvek sa to vyrieši – sú ilegálne. Na jar 2007 CDC poslalo patentovému úradu žiadosť, aby s ich žiadosťou zachádzal ako s dôvernou a privátnou. Následne si dali zaregistrovať nielen vírus, ale aj jeho ochranu, a nástroje na jeho „merania“. Tento CDC patent im dal schopnosť kontrolovať, kto má autorizáciu, a kto nemá autorizáciu vykonávať nezávislé výskumy CORONA vírusu. Ináč ho nemôžete skúmať, merať, vyvinúť test naň, a následne obdržať patenty, ktoré zabránia každému používať ho. Mali prostriedky, mali motív, a nadovšetko, mali peňažný zisk z obrátenia CORONA vírusu z patogénu na zisk.

Ďalej nastupuje dáma a popisuje zbrojné preteky v rámci vývoja vakcín. Potom to pokračuje:

A teda niekedy medzi rokmi 2012 a 2013 sa niečo stalo. Federálne financovanie výskumu, ktoré kŕmilo miesta ako Harvard, …, University of North Carolina Chapel Hill, .. toto financovanie sa zrazu zaseklo niečím čo sa stalo na NIH – kedy NIH malo ten mini moment jasného videnia a uvedomilo si, že niečo z toho čo robíme je zlé. A v roku 2013 NIH povedalo, že GOF výskum CORONA vírusu by mal byť pozastavený (suspended). NIH malo morálny, sociálny, a potenciálne legálny dôvod aby namietalo voči výskumu. Ale listy poslané výskumníkom v základe povedali, že „posielame vám upozornenie, že vám nariaďujeme zastaviť to“. A potom, na spodku listu vám objasňujeme čo znamená zastaviť. Pokračujte. Ale keď teplo začne byť horúco, v rokoch 2014 a 2015, čo urobíte? Pošlete výskum „offshore“. Platíte Wu Han inštitút pre alergie, aby to urobili (to do the stuff), hoci to znie ako mierne na hrane vo vzťahu k morálnosti a legálnosti, ale urobíte to napriamo? Jasné že nie. Posielate tie prachy cez sériu krycích organizácií, čo vyzerá akoby ste financovali US organizáciu, ktorá si len dáva subkontrakty pre Wu Han. USA hovoria Čína to urobila. Čína hovorí USA to urobili. A tá „cool“ vec je, že obidve strany skoro hovoria pravdu.

Dopis k šíreniu vírusu od odborníčky – ale skutočnej

15.09.2021

Týka sa obviňovania nevakcinovaných. Tú odbormíčku zdôrazňujem preto, že v súvislosti s COVIDom naši (kvázi-)odborníci dosiahli svetový rekord v počte úmrtí na počet obyvateľov. To im ale – zdá sa – nijako nebráni ďalej nám dávať rady. Janci Lindsay, Výkonná riaditeľka sekcie Toxikológie a Molekulárnej Biológie, Toxikologiclké podporné služby, LLC. Je to [...]

Dopis zodpovedným – Možné zločiny „agendy COVID“

11.09.2021

Vybral som niektoré myšlienky z článku autorky Mary W Maxwell na Gumshoe News. Určitým spôsobom to nadväzuje na môj predošlý článok/blog, ktorý vyšiel aj na Gumshoe News v angličtine pod názvom začínajúcim Exposing the COVID Lies … , s úvodom od Dee McLachlan. Takže k tomu článku Mary Maxwell: Nižšie prikladám nové a veľmi dôležité výsledky výskumu, o [...]

Vraj zastrašujeme ľudí aby sa neočkovali

05.09.2021

Agitátori za očkovanie mRNA vakcínami sa sťažujú, že my – antivaxeri , tak nás volajú – zastrašujeme ľudí, tým čo uvádzame ako možné následky vakcinácie. Takže som sa rozhodol „uviesť veci na pravú mieru“. Ale aj prečo nehodlám s tým prestať. Mohol by som s tým samozrejme prestať, ale až potom, keď agitátori začnú informovať o rizikách vakcinácie [...]

rusko, voľby

Putinovo Jednotné Rusko získalo v Dume ústavnú väčšinu

21.09.2021 21:12

Do parlamentu sa hneď na prvýkrát prebojovali aj Noví ľudia.

Rusko univerzita Perm streľba obete zranení

Útočníkovi z Permu amputovali nohu, je v kritickom stave

21.09.2021 20:45

Timur Bekmansurov zabil šiestich ľudí.

pápež

Pápež: Niektorí by chceli, aby som už bol mŕtvy

21.09.2021 20:24

Jezuitský časopis sa vrátil k návšteve Františka na Slovensku.

Igor Matovič

Anonym nahlásil bombu v Matovičovom dome

21.09.2021 20:03

Išlo o planý poplach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 326
Celková čítanosť: 1188897x
Priemerná čítanosť článkov: 3647x

Autor blogu

Kategórie