Založ si blog

Súčasná úroveň COVID-lží prekročila všetky hranice

Základná lož súčasnosti je, že „tretiu vlnu“ pandémie spôsobia nevakcinovaní proti COVIDu. V skutočnosti ale štatistiky z krajín s najvyššou mierou zaočkovania – napr. Izrael a Gibraltar, aj menej vakcinovaná Austrália – hovoria presný opak: najviac súčasných prípadov ochorenia COVID – a to väčšinou vážnych prípadov – predstavujú plne vakcinovaní. Konkrétne v Gibraltári, v krátkom čase po prakticky ukončení vakcinácie (vraj celej!) populácie, vznikla prudká epidémia COVIDu, v miere aká dovtedy nikdy nebola. Opakujem – v plne vakcinovanej populácii.

A – teda – naši „odborníci“ nám načrtli plán, že naši nezaočkovaní ľudia ochorejú na COVID a tým u nás vznikne tretia vlna. A tento plán zjavne nemajú v úmysle meniť, napriek tomu, že dôkazy zo sveta ukazujú celkom iný scenár. A prispôsobujú mu aj všetky možné plány na znerovnoprávnenie nevakcinovaných, ak vznikne „tretia vlna“, aj keď pravidlá skoro znemožňujú, aby tí nevakcinovaní mali na ňu významný vplyv. Zákon hovorí jednoznačne – poskytovatelia zdravotnej starostlivosti sú povinní pacienta liečiť, či bol vakcinovaný, alebo nie. A tento zákon bol v prvej vlne masívne porušený, práve v snahe vyhovieť oligarchom a zastrašiť obyvateľstvo k vakcinácii.

Takže najprv náš oficiálny scenár: Naši vakcinovaní občania sa vydajú do cudziny na dovolenky a nenakazia sa, lebo sú vakcinovaní. Nevakcinovaní, ak sa dostanú von, budú pri ceste späť umiestnení v karanténe, vakcinovaní nie (pravidlá či sa nevakcinovaný môže vôbec dostať na zahraničnú dovolenku nemám naštudované). To prakticky znamená, že naši „odborníci“ si myslia, že vakcinovaní nám nemôžu priniesť nákazu, to vraj môžu výlučne nevakcinovaní (pripomínam – naši tí „slávni odborníci, ktorí spôsobili smrť najviac ľudí na počet obyvateľov“).

A to je, podľa medzinárodne uvádzaných faktov, lož, a nie hocijaká, priamo obrovská. Vo vysoko vakcinovaných krajinách väčšina vážne chorých na COVID sú plne zaočkovaní ľudia, ktorí, samozrejme, môžu nakaziť, ako ďalších vakcinovaných, tak aj prípadne nevakcinovaných. Takže, ak u nás bude niekedy tá tretia vlna, spôsobia ju voľne cestujúci nakazení vakcinovaní, pretože ich nikto nebude kontrolovať na hranici, a nepôjdu do karantény.

A opäť sú v tom tí istí „naši odborníci“: Tá vyšie uvedená moja schéma nakazenia je totiž tá správna a vyplýva z „odborníkmi“ nasadených pravidiel hry – vakcínovaní budú voľne cestovať hore dole cez hranice a roznášať vírus. Ak nakazia vakcinovaných, to sa nebude komentovať, ani keby na to zomreli. Ale ak nakazia nevakcinovaných, tak to rozmázne naša Göbbelsovská propaganda po všetkých médiách, že na vine sú si sami, lebo sa nedali vakcinovať. To, že podľa štatistík v súčasnosti, v krajinách so zdravotníctvom podobného typu, umiera na COVID viac vakcinovaných ako nevakcinovaných, sa bude ignorovať. A informáciu o úmrtiach následkom vakcinácie u nás som videl prvý raz v živote tuším predvčerom, vraj ide o štyroch ľudí.

Teda – ako stále doteraz, na základe príkazov od oligarchov (riadia aj WHO, ale tá už čelí žalobe), základnou úlohou je vakcinovanie. Aj preto sa v prvej vlne epidémie nesmelo liečiť na COVID, lebo obyvateľstvo malo byť zastrašené, aby sa dalo vakcinovať. A to má pokračovať, čo znamená, že údaje ktoré som uviedol v predošlom článku, sa budú naďalej ignorovať, bude sa pokračovať v zastrašovaní nevakcinovaných.

Ale táto úroveň lží – organizovaných v rámci určitej časti sveta – už prekročila úroveň lží za komunizmu. A hlavne prekročila priamy dopad tých lží na ľudí, tým sa už približuje k vyššie spomenutému šéfovi propagandy.

A ešte – opakujem sa – citát prvého riaditeľa po založení WHO, menom Brock Chisholm: To achieve world government, it is necessary to remove from the minds of men their individualism, loyalty to family traditions, national patriotism, and religious dogmas. Preklad: Na dosiahnutie svetovej vlády, je nevyhnutné odstrániť z myslí ľudí ich individualizmus, lojalitu k rodinným tradíciám, národný patriotizmus, a religiózne dogmy.

Je jasné, že WHO nebola založená pre zdravie svetovej populácie, ale na nasadenie páky „zdravia“ na prechod k jednotnej svetovej vláde. Súčasný pokus predstavuje umele vytvorený vírus, a hromadné nasadenie pokusnej mRNA vakcíny, ktorú zakazuje Oviedska Konvencia, pričom je zároveň v štádiu testovania, čiže nesmie byť normálne nasadená, a ak je, predstavuje pokusy na ľuďoch, ktoré zakazuje Norimberský Kódex. WHO mala byť prvá kto by to zakázal, a jediné čo vykonala, bolo, že – naopak – zastavila na nejaký čas nasadenie účinných liekov proti COVIDu, čím spôsobila smrť tisícov len u nás (s účasťou naších „odborníkov“), za čo čelí žalobe, predbežne Indiou. Takže, keď naše médiá píšu o miliónoch mŕtvych na COVID, treba si uvedomiť, že následkom zásahu WHO. Také tu nebolo ani za toho komunizmu.

Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.

Dopis k šíreniu vírusu od odborníčky – ale skutočnej

15.09.2021

Týka sa obviňovania nevakcinovaných. Tú odbormíčku zdôrazňujem preto, že v súvislosti s COVIDom naši (kvázi-)odborníci dosiahli svetový rekord v počte úmrtí na počet obyvateľov. To im ale – zdá sa – nijako nebráni ďalej nám dávať rady. Janci Lindsay, Výkonná riaditeľka sekcie Toxikológie a Molekulárnej Biológie, Toxikologiclké podporné služby, LLC. Je to [...]

Dopis zodpovedným – Možné zločiny „agendy COVID“

11.09.2021

Vybral som niektoré myšlienky z článku autorky Mary W Maxwell na Gumshoe News. Určitým spôsobom to nadväzuje na môj predošlý článok/blog, ktorý vyšiel aj na Gumshoe News v angličtine pod názvom začínajúcim Exposing the COVID Lies … , s úvodom od Dee McLachlan. Takže k tomu článku Mary Maxwell: Nižšie prikladám nové a veľmi dôležité výsledky výskumu, o [...]

Vraj zastrašujeme ľudí aby sa neočkovali

05.09.2021

Agitátori za očkovanie mRNA vakcínami sa sťažujú, že my – antivaxeri , tak nás volajú – zastrašujeme ľudí, tým čo uvádzame ako možné následky vakcinácie. Takže som sa rozhodol „uviesť veci na pravú mieru“. Ale aj prečo nehodlám s tým prestať. Mohol by som s tým samozrejme prestať, ale až potom, keď agitátori začnú informovať o rizikách vakcinácie [...]

rusko, voľby

Putinovo Jednotné Rusko získalo v Dume ústavnú väčšinu

21.09.2021 21:12

Do parlamentu sa hneď na prvýkrát prebojovali aj Noví ľudia.

Rusko univerzita Perm streľba obete zranení

Útočníkovi z Permu amputovali nohu, je v kritickom stave

21.09.2021 20:45

Timur Bekmansurov zabil šiestich ľudí.

pápež

Pápež: Niektorí by chceli, aby som už bol mŕtvy

21.09.2021 20:24

Jezuitský časopis sa vrátil k návšteve Františka na Slovensku.

Igor Matovič

Anonym nahlásil bombu v Matovičovom dome

21.09.2021 20:03

Išlo o planý poplach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 326
Celková čítanosť: 1188895x
Priemerná čítanosť článkov: 3647x

Autor blogu

Kategórie