Založ si blog

Ázia sa vzpriečila mafii Gates/Schwab – vakcinovaniu sveta

Martin Armstrong, Global Research

Ivermectin, medikament používaný na liečenie parazitických infekcií u ľudí, ktoré sú častejšie používané u zvierat, je teraz „trendom“ a to explozívne, v Ázii. Toto platí aj v Indii. V Indonézii, farmácie cez celú krajinu hlásia prudký rast – a boom – v predaji tohto lieku, a bol vypredaný na webstránkach ako Bukalapak a Shopee. “Ľudia sa valili ako stádo aby si to kúpili,” povedal farmaceut z Farmácie Penang Island v meste Medan na Severnej Sumatre, ktorý nechcel byť menovaný. Ázijci nemajú v úmysle umrieť, aby sa mohol Bill Gates chvastať “ja som vám to hovoril.”

Dr. David Nabarro, Britský vyslanec pri World Health Organisation – Svetovej Zdravotníckej Organizácii (WHO), sa vyjadril v rozpore s WHO a svojím vlastným Borisom Johnsonom. Nabarro odsúdil masové coronavírusové lockdowny, nazývajúc ich “ghastly global catastrophe – príšerná globálna katastrofa” ktorá spôsobila bezprecedentný krach svetovej ekonomiky.

Nabarro apeloval na svetových vodcov – leaders, vyzývajúc ich aby prestali “používať lockdowny ako svoj primárny spôsob riadenia” toho koronavírusu. Správne zdôraznil, že jediná vec ktorú tie lockdowny dosiahli, bolo zvýšenie biedy, a nie potenciálne záchrany životov.

Nabarro mal odvahu postaviť sa proti šéfovi WHO menom Tedros Adhanom Ghebreyesus, prezývaného Tedros the Terrible – Tedros Hrozný, ktorý, už tak dávno ako v Apríli 2020, poskytol svoju plnú podporu pre lockdowny a dokonca varoval pred ich privčasným zrušením, ako bolo hlásené ešte 10. Apríla 2020 vo väčšine mainstreamových médií. V Máji WHO vstúpilo do vecí a oprávnilo lockdowny vyhlásením, že vírus preskočil pre ukončenie lockdownov privčas.

Vo veci bola nejaká agenda. Vakcínové firmy najpravdepodobnejšie vyplatili obrovské množstvá úplatkov – bribes – aby im to prešlo, a zabránili komukoľvek pokúsiť sa liečiť COVID vyhlásením, že hocičo iné je nebezpečné. Dostávajú $19.50 za injekciu za osobu a už vyhlásili, že na budúci rok zvýšia ceny na $125 za injekciu. Toto rozbíja svet a vytvára separatistické hnutia medzi vakcinovanými a nevakcinovanými.

United Airlines ma práve stratili ako zákazníka. Vytvorili United Sweepstakes Gives Vaccinated Customers a Shot to Win Free Flights, a Year of Travel – (ide o lotériu pre zaočkovaných, keď podmienkou je preposlať svoj vakcinačný záznam aerolínii a môžu vyhrať spiatočný let pre dvoch kdekoľvek kde lieta United). Nepotrebujeme vytvoriť – naštartovať – aerolinku pre nevakcinovaných? Zákaz vstupu ovciam?

Toto bol naozaj obrovský pokus výlučne vakcinovať ľudí, a zabrániť čomukoľvek, čo by skutočne pôsobilo proti tomu vírusu. Ak by sme mali skutočnú vládu, ktorá stojí na strane ľudí, predsa by vyšetrovala čo sa to tu deje, vytiahla by tých ľudí z dier, a postavila pred súd za zločiny proti ľudstvu.

Takže môj dodatok: Proti WHO už žaloba existuje. Tu v Európe „máme EMA“, ktorí sa tvárili, a ešte stále tvária, že oni nemajú mať žiaden vlastný rozum a všetky názory musia preberať od WHO. Pochybujem že je to pravda, a dúfam, že sa tým bude EÚ zaoberať – načo potom tá EMA je?. A ešte tu máme ŠÚKL, a potom ešte „plno odborníkov“, ktorí nás celý čas naduto poučovali odvolávajúc sa na tie spomenuté „vyššie zložky“. Ale „odborníkom“ zrejme za celý čas nedocvaklo, že sa prezentujú ako absolútni diletanti bez vlastných vedomostí a názorov? Spôsobili smrť cca 12000 ľudí v SR ignorovaním zákonov SR o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, a namiesto toho sa vyhovárali na EMA a WHO. Ak sa toho chytia nejakí pozostalí, tak im to asi neprejde, pretože celý čas fungovali zdroje informácií ako FLCCC a BIRD. Majú vysoké pozície, snáď tým pozíciám zodpovedajúce vzdelanie, ale z toho vyplýva aj zodpovednosť. Zatiaľ je podaná žaloba na jednu konkrétnu dámu z WHO – dúfajú všetci, že to „za každú cenu neliečenie, lebo chceme očkovať“ za celý svet hodia na ňu? Ale potom tí čo mali tie vysoké pozície po celej Európe za čo sú platení? A prečo nepoužili svoju „odbornosť“ namiesto „kopírovania chýb“ WHO a EMA?

A bolo by asi na čase aby RTVS tú – dnes vidíme že imbecilnú – reklamu o „odborníkoch“, prestala vysielať. Podľa smerovania tej reklamy – a výsledkov činnosti „odborníkov“ – totiž hovorí vlastne o buď diletantoch, alebo o ľuďoch „poslušných voči nadriadeným zložkám“, bez vlastných názorov, odvahy a svedomia.

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Vážená pani prezidentka, vláda porušuje zákon

26.07.2021

Naša vláda v poslednom čase opakovane porušuje zákony SR. Píšem Vám preto, že sa práve chystá to urobiť znova, a to zavedením diskriminačných opatrení proti tej časti občanov, ktorí dodržujú zákony. Takže k veci: „Vakcíny“, do ktorých náš naša vláda tlačí „segregačnými opatreniami“, sú vakcíny ktoré sú v rozpore s medzinárodným zákonom zvaným [...]

Vraj sem smerujeme – nevyzerá to dobre

24.07.2021

Musím vopred varovať, že to je článok napísaný intelektuálom – Alistair Crooke, na The AltWorld. Ťažko sa prekladal. Yves Smith, keď písala pre vážený ekonomický blog Naked Capitalism – Nahý Kapitalizmus, nadväzuje na tzv. Hopkinsovo proroctvo. Ona tam píše: Ako začínam vysvetľovať prácu Hopkinsa mojím (čo ešte zostali) dobre vzdelaným liberálnym priateľom a [...]

Mechanizmus poškodení mRNA vakcínami, Dr. Hoffe

17.07.2021

Gumshoe News, spracované editorom na základe podkladov od Dr. Hoffeho. Pôvodný názov článku je „Dr. Charles Hoffe rozpráva o mikroskopických krvných zrazeninách v mozgu, srdci a pľúcach“. Sú to tie spike proteíny vo vakcinačných injekciách, ktoré sú určené na masové reprodukovanie sa v telách vakcinovaných ľudí, čo je príčinou krvných zrazenín? Je to to, čo [...]

SR Prešov OC koronavírus očkovanie Janssen POX

V Bratislavskom kraji doposiaľ evidujú 56 prípadov delta variantu koronavírusu

27.07.2021 14:07

Išlo najmä o pobyty v zahraničí ako služobná cesta, dovolenka či návrat z krajiny trvalého pobytu na Slovensko za prácou.

USA výbuch

Video: Okamih, kedy americké námorníctvo odpálilo výbušniny

27.07.2021 13:36

Americké námorníctvo zverejnilo zábery, na ktorých je vidieť ako odpaľujú výbušniny pri východnom pobreží USA.

hazz, hasiči, auto

Pri úniku neznámej látky v Lučenci zasahujú hasiči

27.07.2021 13:27

Na mieste, na Ulici Ivana Petroviča Pavlova, je desať príslušníkov HaZZ so štyrmi kusmi techniky.

india, záplavy

Počet obetí monzúnov v Indii sa zvýšil na 180

27.07.2021 13:03

Prívalové dažde na západe Indie naďalej spôsobujú záplavy a zosuvy pôdy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 1129197x
Priemerná čítanosť článkov: 3619x

Autor blogu

Kategórie