Založ si blog

Ázia sa vzpriečila mafii Gates/Schwab – vakcinovaniu sveta

Martin Armstrong, Global Research

Ivermectin, medikament používaný na liečenie parazitických infekcií u ľudí, ktoré sú častejšie používané u zvierat, je teraz „trendom“ a to explozívne, v Ázii. Toto platí aj v Indii. V Indonézii, farmácie cez celú krajinu hlásia prudký rast – a boom – v predaji tohto lieku, a bol vypredaný na webstránkach ako Bukalapak a Shopee. “Ľudia sa valili ako stádo aby si to kúpili,” povedal farmaceut z Farmácie Penang Island v meste Medan na Severnej Sumatre, ktorý nechcel byť menovaný. Ázijci nemajú v úmysle umrieť, aby sa mohol Bill Gates chvastať “ja som vám to hovoril.”

Dr. David Nabarro, Britský vyslanec pri World Health Organisation – Svetovej Zdravotníckej Organizácii (WHO), sa vyjadril v rozpore s WHO a svojím vlastným Borisom Johnsonom. Nabarro odsúdil masové coronavírusové lockdowny, nazývajúc ich “ghastly global catastrophe – príšerná globálna katastrofa” ktorá spôsobila bezprecedentný krach svetovej ekonomiky.

Nabarro apeloval na svetových vodcov – leaders, vyzývajúc ich aby prestali “používať lockdowny ako svoj primárny spôsob riadenia” toho koronavírusu. Správne zdôraznil, že jediná vec ktorú tie lockdowny dosiahli, bolo zvýšenie biedy, a nie potenciálne záchrany životov.

Nabarro mal odvahu postaviť sa proti šéfovi WHO menom Tedros Adhanom Ghebreyesus, prezývaného Tedros the Terrible – Tedros Hrozný, ktorý, už tak dávno ako v Apríli 2020, poskytol svoju plnú podporu pre lockdowny a dokonca varoval pred ich privčasným zrušením, ako bolo hlásené ešte 10. Apríla 2020 vo väčšine mainstreamových médií. V Máji WHO vstúpilo do vecí a oprávnilo lockdowny vyhlásením, že vírus preskočil pre ukončenie lockdownov privčas.

Vo veci bola nejaká agenda. Vakcínové firmy najpravdepodobnejšie vyplatili obrovské množstvá úplatkov – bribes – aby im to prešlo, a zabránili komukoľvek pokúsiť sa liečiť COVID vyhlásením, že hocičo iné je nebezpečné. Dostávajú $19.50 za injekciu za osobu a už vyhlásili, že na budúci rok zvýšia ceny na $125 za injekciu. Toto rozbíja svet a vytvára separatistické hnutia medzi vakcinovanými a nevakcinovanými.

United Airlines ma práve stratili ako zákazníka. Vytvorili United Sweepstakes Gives Vaccinated Customers a Shot to Win Free Flights, a Year of Travel – (ide o lotériu pre zaočkovaných, keď podmienkou je preposlať svoj vakcinačný záznam aerolínii a môžu vyhrať spiatočný let pre dvoch kdekoľvek kde lieta United). Nepotrebujeme vytvoriť – naštartovať – aerolinku pre nevakcinovaných? Zákaz vstupu ovciam?

Toto bol naozaj obrovský pokus výlučne vakcinovať ľudí, a zabrániť čomukoľvek, čo by skutočne pôsobilo proti tomu vírusu. Ak by sme mali skutočnú vládu, ktorá stojí na strane ľudí, predsa by vyšetrovala čo sa to tu deje, vytiahla by tých ľudí z dier, a postavila pred súd za zločiny proti ľudstvu.

Takže môj dodatok: Proti WHO už žaloba existuje. Tu v Európe „máme EMA“, ktorí sa tvárili, a ešte stále tvária, že oni nemajú mať žiaden vlastný rozum a všetky názory musia preberať od WHO. Pochybujem že je to pravda, a dúfam, že sa tým bude EÚ zaoberať – načo potom tá EMA je?. A ešte tu máme ŠÚKL, a potom ešte „plno odborníkov“, ktorí nás celý čas naduto poučovali odvolávajúc sa na tie spomenuté „vyššie zložky“. Ale „odborníkom“ zrejme za celý čas nedocvaklo, že sa prezentujú ako absolútni diletanti bez vlastných vedomostí a názorov? Spôsobili smrť cca 12000 ľudí v SR ignorovaním zákonov SR o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, a namiesto toho sa vyhovárali na EMA a WHO. Ak sa toho chytia nejakí pozostalí, tak im to asi neprejde, pretože celý čas fungovali zdroje informácií ako FLCCC a BIRD. Majú vysoké pozície, snáď tým pozíciám zodpovedajúce vzdelanie, ale z toho vyplýva aj zodpovednosť. Zatiaľ je podaná žaloba na jednu konkrétnu dámu z WHO – dúfajú všetci, že to „za každú cenu neliečenie, lebo chceme očkovať“ za celý svet hodia na ňu? Ale potom tí čo mali tie vysoké pozície po celej Európe za čo sú platení? A prečo nepoužili svoju „odbornosť“ namiesto „kopírovania chýb“ WHO a EMA?

A bolo by asi na čase aby RTVS tú – dnes vidíme že imbecilnú – reklamu o „odborníkoch“, prestala vysielať. Podľa smerovania tej reklamy – a výsledkov činnosti „odborníkov“ – totiž hovorí vlastne o buď diletantoch, alebo o ľuďoch „poslušných voči nadriadeným zložkám“, bez vlastných názorov, odvahy a svedomia.

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554188x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie