Založ si blog

Poslanec Fínskeho parlamentu k „tzv. Vakcínam“

Zdroj článku: Mainland Press, Ano Turtiainen v parlamente

Ano Turtiainen, člen Fínskeho Parlamentu, predniesol prejav 9. Júna 2021 o možnej genocíde COVID vakcínou, ktorá prebieha vo Fínsku.

Varoval všetkých členov Fínskeho Parlamentu a médiá upozornením, že ak budú naďalej podvádzať naších občanov rozprávaním im rozpávok o bezpečných vakcínach, zúčastňujú sa úmyselne na niekoľkých rôznych zločinoch, z ktorých tým najvážnejším môže byť až genocída.

Vďaka bohu za tohto človeka, menom Ano Turtiainen, ktorý má odvahu povedať pravdu!

Tu je jeho kompletná reč ako ju vidieť na videu:

Vážený Predseda, správa výboru spomína značný počet skutočných výziev pre bezpečnosť Fínska. Avšak v tejto správe chýba veľmi vážna výzva pre bezpečnosť Fínska a Fínov v našom súčasnom každodennom živote. Hovorím o týchto takzvaných COVID vakcínach, ktoré rozdelili naších ľudí na dve časti; prebudených a oklamaných (misguided).

Drahí členovia Parlamentu (MP´s), dám Vám teraz nasledujúcu informáciu, na to, aby ste odteraz už nikdy nemohli vyhlasovať že ste o tom nevedeli, po tom ako si vypočujete túto informáciu o riziku ktorému boli Fínski občania vystavení. Fínsko v súčasnosti pichá svojím občanom injekcie jedov (toxins) maskovaných ako COVID vakcíny.

Počúvajte pozorne. Ani jeden z týchto injektovaných jedov zamaskovaných ako COVID vakcíny nemá marketingovú licenciu vo Fínsku, ale len podmienečnú marketingovú autorizáciu od Európskej Liekovej Agentúry (EMA). Podmienky takejto podmienečnej autorizácie uvádzajú, že autorizácia je podmienečná, citujem: “Dostupné informácie musia demonštrovať, že prínosy (benefits) toho medického produktu prevažujú jeho riziká.”

Po druhé, drahí kolegovia, napriek opakovaniam médií, my máme zatiaľ oficiálne nula COVID úmrtí vo Fínsku. Podľa THL (ekvivalent CDC) tie oficiálne príčiny úmrtí za rok 2020 nebudú publikované – až do roku 2022.

Avšak, podľa Fimea (ekvivalent VAERS) 78 ľudí zomrelo následkom COVID vakcín vo Fínsku a existuje 1,306 hlásení o vážnych nepriaznivých reakciách a 3,630 nespracovaných hlásení. Odhaduje sa, že približne 57% spracovaných hlásení sa týka vážnych nepriaznivých reakcií. Zdrojom tohto je Fimea (www.fimea.fi).

Po tretie, podmienečná marketingová licencia pre tieto jedy, ktoré sú zamaskované ako COVID vakcíny tiež hovorí, citujem: ”Uchádzač musí byť schopný poskytnúť komplexné klinické informácie v budúcnosti.”

Drahí kolegovia, tento text pochádza priamo z website Európskej Liekovej Agentúry – European Medicines Agency (EMA). Povedal som tu mnohokrát, že toto je experiment na ľuďoch. Porušuje Norimberský Kódex, Fínom nebolo povedané, že toto je experiment na ľuďoch.

Teraz, týmto prejavom, som vás všetkých, ako aj médiá, urobil vedomých toho, že toto je experiment na ľuďoch a že jeho výsledky sú hrozné. Pre porovnanie, ten predtým zlyhavší vakcinačný experiment Pandemrix bol zastavený pri 32 krát menšom počte nepriamych následkov ako čo máme teraz. Takže, ja sa teraz pýtam Vás všetkých: o koľko viac ľudí má zomrieť alebo byť poškodených, kým zastavíme (prerušíme) toto vraždenie ľudí?

Drahí kolegovia, teraz ste si vedomí tohto extrémne závažného bezpečnostného ohrozenia ktoré stojí pred naším národom, a toho, že nevýhody z tých injekcií prevažujú benefity. Už nemáte žiaden dôvod nekonať na záchranu nášho národa.

A nakoniec, ak budete ďalej pokračovať v klamaní nášho obyvateľstva tým, že im hovoríte napríklad rozprávky ža vakcíny sú bezpečné a majú marektingovú licenciu, ste úmyselne zamočení v niekoľkých zločinoch, z ktorých najvážnejší môže byť dokonca genocída. Ešte raz, pripomínam každému tu prítomnému: zločin sa stáva úmyselným, keď je spáchaný vedome. Teraz ste si všetci vedomí. Ďakujem vám.”

Člen Fínskeho Parlamentu, Ano Turtiainen 

Jediné čo je možné dodať „pre nás“ – v našom parlamente by to chcelo tento prejav predniesť takto jednoznačne tiež, s našou štatistikou. 

Zdroj uvedený v článku – video: Rapsodia.fi

Vážená pani prezidentka, vláda porušuje zákon

26.07.2021

Naša vláda v poslednom čase opakovane porušuje zákony SR. Píšem Vám preto, že sa práve chystá to urobiť znova, a to zavedením diskriminačných opatrení proti tej časti občanov, ktorí dodržujú zákony. Takže k veci: „Vakcíny“, do ktorých náš naša vláda tlačí „segregačnými opatreniami“, sú vakcíny ktoré sú v rozpore s medzinárodným zákonom zvaným [...]

Vraj sem smerujeme – nevyzerá to dobre

24.07.2021

Musím vopred varovať, že to je článok napísaný intelektuálom – Alistair Crooke, na The AltWorld. Ťažko sa prekladal. Yves Smith, keď písala pre vážený ekonomický blog Naked Capitalism – Nahý Kapitalizmus, nadväzuje na tzv. Hopkinsovo proroctvo. Ona tam píše: Ako začínam vysvetľovať prácu Hopkinsa mojím (čo ešte zostali) dobre vzdelaným liberálnym priateľom a [...]

Ázia sa vzpriečila mafii Gates/Schwab – vakcinovaniu sveta

21.07.2021

Martin Armstrong, Global Research Ivermectin, medikament používaný na liečenie parazitických infekcií u ľudí, ktoré sú častejšie používané u zvierat, je teraz „trendom“ a to explozívne, v Ázii. Toto platí aj v Indii. V Indonézii, farmácie cez celú krajinu hlásia prudký rast – a boom – v predaji tohto lieku, a bol vypredaný na webstránkach ako Bukalapak a [...]

Igor Matovič

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik

27.07.2021 14:39

Expremiér sa opäť obul do "dezolátov v politike, v ŠÚKL a v médiách, ktorí "démonizovali" ruskú vakcínu.

SR Prešov OC koronavírus očkovanie Janssen POX

V Bratislavskom kraji doposiaľ evidujú 56 prípadov delta variantu koronavírusu

27.07.2021 14:07

Išlo najmä o pobyty v zahraničí ako služobná cesta, dovolenka či návrat z krajiny trvalého pobytu na Slovensko za prácou.

USA výbuch

Video: Okamih, kedy americké námorníctvo odpálilo výbušniny

27.07.2021 13:36

Americké námorníctvo zverejnilo zábery, na ktorých je vidieť ako odpaľujú výbušniny pri východnom pobreží USA.

hazz, hasiči, auto

Pri úniku neznámej látky v Lučenci zasahujú hasiči

27.07.2021 13:27

Na mieste, na Ulici Ivana Petroviča Pavlova, je desať príslušníkov HaZZ so štyrmi kusmi techniky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 312
Celková čítanosť: 1129211x
Priemerná čítanosť článkov: 3619x

Autor blogu

Kategórie