Založ si blog

Poslanec Fínskeho parlamentu k „tzv. Vakcínam“

Zdroj článku: Mainland Press, Ano Turtiainen v parlamente

Ano Turtiainen, člen Fínskeho Parlamentu, predniesol prejav 9. Júna 2021 o možnej genocíde COVID vakcínou, ktorá prebieha vo Fínsku.

Varoval všetkých členov Fínskeho Parlamentu a médiá upozornením, že ak budú naďalej podvádzať naších občanov rozprávaním im rozpávok o bezpečných vakcínach, zúčastňujú sa úmyselne na niekoľkých rôznych zločinoch, z ktorých tým najvážnejším môže byť až genocída.

Vďaka bohu za tohto človeka, menom Ano Turtiainen, ktorý má odvahu povedať pravdu!

Tu je jeho kompletná reč ako ju vidieť na videu:

Vážený Predseda, správa výboru spomína značný počet skutočných výziev pre bezpečnosť Fínska. Avšak v tejto správe chýba veľmi vážna výzva pre bezpečnosť Fínska a Fínov v našom súčasnom každodennom živote. Hovorím o týchto takzvaných COVID vakcínach, ktoré rozdelili naších ľudí na dve časti; prebudených a oklamaných (misguided).

Drahí členovia Parlamentu (MP´s), dám Vám teraz nasledujúcu informáciu, na to, aby ste odteraz už nikdy nemohli vyhlasovať že ste o tom nevedeli, po tom ako si vypočujete túto informáciu o riziku ktorému boli Fínski občania vystavení. Fínsko v súčasnosti pichá svojím občanom injekcie jedov (toxins) maskovaných ako COVID vakcíny.

Počúvajte pozorne. Ani jeden z týchto injektovaných jedov zamaskovaných ako COVID vakcíny nemá marketingovú licenciu vo Fínsku, ale len podmienečnú marketingovú autorizáciu od Európskej Liekovej Agentúry (EMA). Podmienky takejto podmienečnej autorizácie uvádzajú, že autorizácia je podmienečná, citujem: “Dostupné informácie musia demonštrovať, že prínosy (benefits) toho medického produktu prevažujú jeho riziká.”

Po druhé, drahí kolegovia, napriek opakovaniam médií, my máme zatiaľ oficiálne nula COVID úmrtí vo Fínsku. Podľa THL (ekvivalent CDC) tie oficiálne príčiny úmrtí za rok 2020 nebudú publikované – až do roku 2022.

Avšak, podľa Fimea (ekvivalent VAERS) 78 ľudí zomrelo následkom COVID vakcín vo Fínsku a existuje 1,306 hlásení o vážnych nepriaznivých reakciách a 3,630 nespracovaných hlásení. Odhaduje sa, že približne 57% spracovaných hlásení sa týka vážnych nepriaznivých reakcií. Zdrojom tohto je Fimea (www.fimea.fi).

Po tretie, podmienečná marketingová licencia pre tieto jedy, ktoré sú zamaskované ako COVID vakcíny tiež hovorí, citujem: ”Uchádzač musí byť schopný poskytnúť komplexné klinické informácie v budúcnosti.”

Drahí kolegovia, tento text pochádza priamo z website Európskej Liekovej Agentúry – European Medicines Agency (EMA). Povedal som tu mnohokrát, že toto je experiment na ľuďoch. Porušuje Norimberský Kódex, Fínom nebolo povedané, že toto je experiment na ľuďoch.

Teraz, týmto prejavom, som vás všetkých, ako aj médiá, urobil vedomých toho, že toto je experiment na ľuďoch a že jeho výsledky sú hrozné. Pre porovnanie, ten predtým zlyhavší vakcinačný experiment Pandemrix bol zastavený pri 32 krát menšom počte nepriamych následkov ako čo máme teraz. Takže, ja sa teraz pýtam Vás všetkých: o koľko viac ľudí má zomrieť alebo byť poškodených, kým zastavíme (prerušíme) toto vraždenie ľudí?

Drahí kolegovia, teraz ste si vedomí tohto extrémne závažného bezpečnostného ohrozenia ktoré stojí pred naším národom, a toho, že nevýhody z tých injekcií prevažujú benefity. Už nemáte žiaden dôvod nekonať na záchranu nášho národa.

A nakoniec, ak budete ďalej pokračovať v klamaní nášho obyvateľstva tým, že im hovoríte napríklad rozprávky ža vakcíny sú bezpečné a majú marektingovú licenciu, ste úmyselne zamočení v niekoľkých zločinoch, z ktorých najvážnejší môže byť dokonca genocída. Ešte raz, pripomínam každému tu prítomnému: zločin sa stáva úmyselným, keď je spáchaný vedome. Teraz ste si všetci vedomí. Ďakujem vám.”

Člen Fínskeho Parlamentu, Ano Turtiainen 

Jediné čo je možné dodať „pre nás“ – v našom parlamente by to chcelo tento prejav predniesť takto jednoznačne tiež, s našou štatistikou. 

Zdroj uvedený v článku – video: Rapsodia.fi

Ako Európu potlačili k Ekonomickej Samovražde

19.05.2022

Zdroj: Moon of Alabama, USA Za aktívnej podpory od ‚vodcov – leadership‘ EÚ, USA sa darí ruinovať Európu (z tejto vety je jasné že to prekladám preto, lebo to podporuje môj pohľad na vec). Ako Michael Hudson, profesor Ekonómie na University of Missouri, Kansas City, napísal začiatkom Februára, pred Ruskou intervenciou na Ukrajinu: Amerika už dnes nemá peňažnú [...]

Zákaz surovín z Ruska – možné zámery a zrejmé následky

15.05.2022

Ako tá vojna na Ukrajine vznikla, sme už viacerí dobre popísali. USA na Ukrajine postupne založili až 12 laboratórií na výrobu biologických bojových látok. Pravdepodobne si neuvedomovali, ani USA ani Ukrajinci, že tieto látky môžu rovnako ohroziť toho čo ich (vyrobí a) nasadí, ťažko sa dá „zaručiť, aby sa nerozšírili kde ich my nechceme“. To, že o tom existuje [...]

Môže nás Rusko ohroziť?

08.05.2022

Chystá sa vraj na túto tému „diskusia“. Keďže si ju viem predstaviť, niečo na túto tému. Podľa istého US zdroja je vraj súčasná situácia taká, že Ukrajinská armáda, v snahe tie Rusky hovoriace republiky – tuším Lugansk a Doneck – obsadiť a „priviesť na pravú vieru“, stojí na ich hraniciach, zatiaľ zvonku. Ale vraj Ruská armáda prišla na pomoc tým [...]

europol cigarety

Europol rozbil vplyvnú mafiánsku skupinu z Moldavska

24.05.2022 23:42

Europol zadržal v Moldavsku, Rumunsku a vo Francúzsku 14 osôb, medzi nimi aj bossa skupiny Patrón.

Texas  streľba police

Streľbu na škole v Texase neprežilo 14 detí a učiteľ

24.05.2022 22:59, aktualizované: 23:37

Zomrel aj samotný 18-ročný strelec, pravdepodobne ho zabili policajti.

čaputová mimovládne organizácie

Prezidentka prijala predstaviteľov mimovládnych organizácií, ocenila ich pomoc

24.05.2022 20:29

130 slovenských mimovládnych organizácií pomáhalo štátu a samosprávam zvládnuť prílev ľudí utekajúcich pred vojnou na Ukrajine.

Janez Janša

Urazil novinárky. Súd potvrdil premiérovi Janšovi podmienečný trest

24.05.2022 19:13

Súd zamietol odvolanie dosluhujúceho slovinského premiéra Janeza Janšu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 386
Celková čítanosť: 1436120x
Priemerná čítanosť článkov: 3721x

Autor blogu

Kategórie