Založ si blog

Život na území nepriateľa. Amerika, toto chceš?

Zvyšok titulku: Ak nie, tak toto sa musí stať na navrátenie Ameriky

Autor Brian Shilhavy, Editor, Health Impact News

Tí z nás, ktorí žijeme v USA, momentálne žijeme na území okupovanom nepriateľom. Zločinci (The criminals), ktorí prevádzkujú krajinu, sú Bilionári z Wall Street, zväčša z Big Pharma a Big Tech, a ich Centrálni Bankári. (v zvyšnej časti tohoto článku budem o nich hovoriť ako o “Globalistoch.”)

Prevzali krajinu bez prevratu (without a coup), bez revolúcie, a minimálnou vojenskou intervenciou aby skonfiškovali (seize) ovládanie celého národa. Jediná úloha ktorú hralo vojsko bola Trumova operácia – Trump’s Operation Warp Speed – ktorá orabovala Ameriku o TRILIÓNY dolárov, ktoré dal Big Pharme, aby mohli vykonať toto tyranské ovládnutie Spojených Štátov.

//Operation Warp Speed (OWS) bola verejno–privátne partnerstvo iniciované vládou USA, aby umožnilo a urýchlilo vývoj, výrobu, a distribúciu COVID-19 vakcín, terapeutík, a diagnostiky. // (Všetky tri posledné slová majú byť v úvodzovkách.)

Nenasadili presviedčanie, nepoužili nadradenú palebnú silu, ako tanky a SWAT teamy, (špeciálne zbrane a taktiky na „presadzovanie zákona“), oni len jednoducho deklarovali “pandémiu” nad “smrteľným vírusom” a potom povedali všetkým aby išli domov a ostali tam, a aby určite stále nosili masku, dokonca aj v interiéri, a aby sa prestali medzi sebou združovať.

V podstate deklarovali Ústavu Spojených Štátov za prázdnu, a neplatnú (null and void), aby mohli “bojovať s vírusom” cez “núdzové nariadenia” o ktorých tvrdili, že sú nadradené Ústave.

Ináč, myslím si, že existovali pripravené bojové plány. Všetci očakávali veľké nepokoje a bitky okolo celoštátnych volieb a inaugurácie minulý rok. Nakoniec, veď sme dostali z toho ochutnať vo väššine veľkých mestských oblastí minulé leto, so začiatkom v Minneapolis.

Ale myslím si, že tí Globalisti videli, ako úspešne fungovala ich vláda strachu, a aká žalostná bola tá “vzbura” v D.C. – Washington – na začiatku Januára, takže sa proste rozhodli ísť plnou parou vpred a začali pichať injekcie každému a zabili tým spôsobom značnú časť populácie, keďže nebola v podstate vôbec žiadna opozícia voči ich hnusným plánom až doteraz.

Žiadne tanky, žiadne ozbrojené sily, žiadne “špinavé” bomby – proste len lži a vysielanie propagandy cez ich korporátne médiá – nič viac nepotrebovali na úspešné nasadenie ich plánov.

Oni teraz riadia všetky tri zložky federálnej vlády, hospodárstvo, a väčšinou aj každodenné životy Americkej populácie.

Ešte stále im ostáva plno roboty, bezpochyby, v rámci prechodu na jednu svetovú vládu, s jednotnou digitálnou svetovou menou, vládnúcou masám, ktorých počet chcú výrazne znížiť, nasadením tých nových COVID injekcií, ktoré boli vypustené len pred pár mesiacmi.

Nemajú vôbec zámer dovoliť životom Američanov, aby sa vrátili do “normálu”, teraz definovaného ako život „ročníka – použité slovo vintage – 2019“. Ak budeme pokračovať v nasom nasadenom smere, veci sa vyvinú smerom k OVEĽA horšiemu. Úmrtia a deštrukcia sa začnú znásobovať ku koncu roka, takže rok 2020 bude v tom svetle vyzerať ako ročné prázdniny

Sú toto USA ktoré chcete, Amerika?

Ak nie, tak v tomto článku naznačím čo sa musí stať, aby sme vrátili späť ovládanie tejto krajiny.

A treba vyjasniť jednu vec hneď tu, aby mnohí z vás nezabíjali čas pokračovaním v čítaní tohto článku: NEZAHNRUJE to vrátenie Trumpa späť k moci.

Nie, politici, ktorí sú zamočení v tomto totálnom prevzatí moci v Amerike musia byť uväznení, súdení na neutrálnom (ale plne zákonnom Ústavnom) súdnom dvore, a ak im bude dokázaná vina, verejne popravení za masovú vraždu a genocídu.

A to zahrnuje Donalda Trumpa .

Ak vás to trápi, tak choďte prosím svojou cestou. Pretože tí z Vás, ktorí ste členmi Trumpovhop náboženského kultu, ste jednou z príčin, prečo sme dnes tam kde sme, a vy sa musíte uhnúť z cesty, ak máme túto prácu vykonať.

Pretože toto nemá žiadne politické riešenia. Každý, kto si myslí, že táto krajina bola v lepšom stave na konci Trumpovej vlády ako keď prevzal úrad, je obeťou ilúzie.

Trump nikdy nebol zvolený, ak máme začať od začiatku. Bol vybratý Globalistami (tak ako všetci moderní prezidenti USA) aby hral rolu v udalostiach roku 2020, ktoré boli pripravované ROKY.

Zábavný priemysel a masové médiá boli riadené CIA už dlho, a v Trumpovi našli perfektného vedúceho herca pre vedúcu rolu v ich scenári. Vyšiel z Klubu Bilionárov z Wall Street, a mal aj roky skúseností v priemysle zábavy, tak mu ten džob dali.

Paralelne s psychologickou operáciou Q (the Q psyop), to bol brilantný plán, a fungoval skoro bezchybne. Udržoval krajinu hlboko rozdelenú počas viac ako troch rokov, predtým ako ten plán vykonali, čím predišli zjednotenému typu opozície voči ich plánom.

CIA sa zodpovedá a je riadená Globalistami, a oni rozhodujú o osude národov, včítane toho, kto by mal byť ich politickým vodcom (moja vsuvka: u nás to momentálne presne zodpovedá, podľa výsledkov, napr. konkrétne najväčší počet mŕtvych na COVID per capita na svete). Ak sa tí vodcovia odchýlia príliš od scenára, sú eliminovaní.

Presne ako tí ľudia v Afrike, v krajinách ako Burundi a Tanzánia, kde ich vodcovia sa pokúsili odhaliť klamstvá okolo COVIDu a urobiť to, čo bolo dobré pre ich ľudí.

Dnes sú mŕtvi.

Ak chceš Zmenu, Zmena Začína u TEBA.

Ešte záverečná poznámka: Tí spomenutí vodcovia národov v Afrike len postrehli úmyselnú chybu v PCR testoch – počet opakovaní 45 namiesto 25 – ktorá bola vlastne základom „pandémie“, a dali testovať na COVID vzorky – zvierat, ovocia, a iných nezmyslov, s pozitívnymi výsledkami. Následne otvorene prehlásili COVID za podvod a odmietli vyhlásiť pandémiu.

A ešte jedna – O tej jednotnej svetovej vláde sa rozpráva – v tých kruhoch – ako o niečom „na spadnutie“. Nejako im uniklo, že časť sveta – ktorá stále rastie – sa nehodlá stať jej súčasťou (resp. čohokoľvek pod USA), a jej pozície silnejú.

Tento blog bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

Ukrajinské pozície NATO v rozklade

21.06.2022

Karl Haki, Strategic Culture Foundation , 18.6. Trvalé následky z rozpadajúcich sa lží predstavuje hlavne erózia toho domnelého vodcovstva prisluhovačov USA a NATO. Bidenova administratíva, Západné médiá (t.j. systém propagandy) a vojenská os NATO sa dostali do priameho konfliktu s realitou. Prvým príznakom je opadnutie toho hurá postoja a výzva ich milovanému Kijevskému [...]

Rusko prepísalo umenie hybridnej vojny 2

13.06.2022

2.časť. Pepe Escobar, Strategic Culture Foundation: Counteracting financial Shock’n Awe Dnes je už úplne jasné, že „Operácia Z s otvoreným koncom“ cieli na unipolárnu moc Hegemóna, nekonečnú expanziu vazalského NATO, a finančnú architektúru sveta – akési poprepletané kombo (aj čosi ako rozličný tovar) – ktoré výrazne presahuje vojnové pole na Ukrajine. [...]

Tajná interná správa Pfizeru

08.06.2022

Tento článok z Gumshoe News nám pripomína, že „akcia COVID a vakcíny“ stále pokračuje rôznymi formami, hoci vakcinácia sa v súčasnosti nikde nepretláča. Článok obsahuje úvodné slovo od Dee McLachlan a video. To video si treba spustiť z originálu, je v angličtine. Takže ten úvod Dee McLachlan, ktorý je do určitej miery postačujúci: Ten Hlavný Herec — firma Pfizer [...]

Polícia / Hranice / Kontroly /

Auto na Ružinovskej ulici v Bratislave zrazilo chodca, úsek je neprejazdný

28.06.2022 11:27

Úsek sa dá obísť po Herlianskej, Drieňovej a Bajkalskej ulici.

Homosexuál / LGBTI / Gay /

Návrh o zákaze dúhových vlajok na budovách presunuli poslanci na september

28.06.2022 10:44

Potvrdil to nezaradený poslanec Tomáš Taraba, podľa ktorého má návrh v septembri väčšiu šancu získať podporu.

North Macedonia NATO Exercise

Financial Times: NATO musí ukázať, že to s obranou východného krídla myslí vážne

28.06.2022 10:26

NATO rozmiestni niekoľko tisíc vojakov do každého pobaltského štátu a rozšíri svoje sily rýchlej reakcie zo 40-tisíc na 300-tisíc.

Kosovo medvede rezervácia príroda zaujímavosti

Zásahový tím usmrtil už desať medveďov

28.06.2022 10:18

Za minulý rok Zásahový tím odstránil sedem synantropných jedincov, čiže takých, ktorí sa už človeka nebáli a zvykli si na jeho prítomnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 392
Celková čítanosť: 1468108x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie