Založ si blog

Vakcíny, dôsledky – dôkladne pripravený podvod

Máme tu čísla, niektoré boli dlhšie vynechané, iné sme už videli:

Veľká Británia:               922 596 poškodení, z toho 1295 mŕtvych k 10. Júnu

USA:                             329 021 poškodení, z toho 5888 mŕtvych k 4. Júnu

Európa – zopakujeme: 1 354 336 poškodení, z toho 13 867 mŕtvych k 5. Júnu

Spočítam to – 2 605 953 poškodení, z toho 21 050 mŕtvych. Prekročili sme 21 000 registrovaných mŕtvych. To je na neškodnú a spoľahlivú vakcínu – podľa Dr. Sabaku a spol. – teda naozaj hodne. Podľa tuším Francúzskych lekárov dnes zomiera oveľa viac ľudí na vakcíny ako na COVID, už nejaký čas.

A máme aj významnú novinku z USA, okrem tých čísel, ale asi s nimi úzko súvisiacu. Tam je totiž na federálnej úrovni vakcinácia daná zákonom, len niektoré štáty – uviedol som Floridu, ale je ich viac – vydali vlastný zákon, ktorým federálne povinné očkovanie a COVID pas zo zákona vo svojom štáte zakázali, nakoľko sú v rozpore s demokratickými princípmi, a asi aj so základom Ústavy USA. V tých štátoch je vakcinácia zo zákona výlučne dobrovoľná, a okrem toho je tam zákonom explicitne zakázaná akákoľvek diskriminácia nevakcinovaných, včítane existencie vakcinačného pasu, a vôbec zisťovania akýchkoľvek zdravotných informácií o ľuďoch, ktoré sú výlučne súkromné!

Ale, keďže ten zákon na federálnej úrovni existuje, občania ktorí ho rešpektovali, a potom následkom vakcinácie zomreli, alebo utrpeli poškodenie, zrejme dostávajú vyplatené odškodné. Totiž vakcinácia prebieha na základe „emergency-núdzovej vakcinácie“, lebo tí očkovaní sú vlastne účastníci testovania tých vakcín, ako u Dr. Mengeleho. A – v tomto období práve úhrnné náklady na odškodné prekročili miliardu dolárov. Takže, vyzerá to tak, že čo nebolo možné z čiste dôvodu deklarovanej demokracie v USA, sa dostalo do polohy finančnej, ktorej na rozdiel od demokracie každý v USA rozumie. A tak sa začína preberať otázka „čo sú to teda vlastne za vakcíny“ – veď nám stále hovorili aké sú výborné a neškodné? Aj nám Slovákom to stále niekto z organizačného a lekárskeho personálu hovorí, aj najatí herci. Vyzerá to tak, že v USA sa začali tou vyššie uvedenou otázkou zaoberať, zatiaľ potichu, ale vraj zhora od Senátu.

Takže ja, ako občan tohto štátu, vraj demokratického, a súčasť EÚ, mám otázku: U nás vakcinácia proti COVIDu nie je povinná, ale zavádzajú sa tvrdé opatrenia proti tým, čo sa nechcú dať očkovať, lebo sledujú počty úmrtí po vakcináciách všade vo svete, a teda vedia čo sa deje. Proti nezaočkovaným sa vytvárajú nezákonné opatrenia – nazývané protiepidemickými – ktoré sú v rozpore s ľudskými právami, aby ich dotlačili k očkovaniu. A očkovanie je úplne a viacnásobne protiprávne, nakoľko okrem iného očkovacia látka je v štádiu testovania, a ako spomenul Dr. Drgonec, to množstvo zákonov a základných práv, ktoré porušujú len tie mRNA vakcíny ako také, sa nedá ani vyčerpávajúco vymenovať. Som teda postavený pred situáciu: buď sa zapojíš do Mengeleho experimentu, alebo budeš druhoradým občanom, budeš sa každý druhý deň testovať, a nakoniec ťa to otrávi a navštíviš Dr. Mengeleho. A stále je tá celá vakcinácia protiprávna, mnohonásobne, podľa našich vlastných zákonov, aj podľa zákonov EÚ a medzinárodných dohovorov, ktoré nikdy neboli zrušené, a teda oficiálne platia. Sme teda právny štát, alebo nie? Ak si mám odpovedať sám, tak jednoznačne nie, a to teda jednoznačne platí aj pre úroveň EÚ.

Takže – navrhujem vyvolanie nových parlamentných volieb. Až budeme mať po nich, budeme sa zaoberať vzťahom medzi EÚ a štátmi, ktorý pravdepodobne nie je v poriadku, zrejme boli v rámci pandémie prjímané zákony, alebo nariadenia, ktoré sú protiprávne. V Európskom parlamente teda boli predkladané a schvaľované protiprávne postupy a úpravy, pričom také určite nemožno normálne vôbec predkladať. A manévrovanie okolo liečenia COVIDu, úmyselného neschvaľovania liekov, všeobecne manévrov EMA, korupcia vo vzťahu na Pharma firmy – to všetko musí byť odhalené a stíhané. 

 

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Kolikova mensi

Kolíková: Kvôli Matovičomu rozpočtu prídeme o stovky miliónov z plánu obnovy

27.11.2022 18:30

Situácia bola osobitne Igorom Matovičom tak vyeskalovaná, že zdravotníctvu hrozil krach, hovorí exministerka spravodlivosti a poslankyňa strany SaS Mária Kolíková.

Eduard Heger / Peter Visolajský /

Štát ustúpil lekárskym odborom. Lekári sťahujú hromadné výpovede

27.11.2022 18:00

Nie každý však má z dohody radosť. „Sú to vydierači,“ povedal minister financií Igor Matovič na adresu lekárskych odborárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1594813x
Priemerná čítanosť článkov: 3806x

Autor blogu

Kategórie