Založ si blog

Vakcíny, dôsledky – dôkladne pripravený podvod

Máme tu čísla, niektoré boli dlhšie vynechané, iné sme už videli:

Veľká Británia:               922 596 poškodení, z toho 1295 mŕtvych k 10. Júnu

USA:                             329 021 poškodení, z toho 5888 mŕtvych k 4. Júnu

Európa – zopakujeme: 1 354 336 poškodení, z toho 13 867 mŕtvych k 5. Júnu

Spočítam to – 2 605 953 poškodení, z toho 21 050 mŕtvych. Prekročili sme 21 000 registrovaných mŕtvych. To je na neškodnú a spoľahlivú vakcínu – podľa Dr. Sabaku a spol. – teda naozaj hodne. Podľa tuším Francúzskych lekárov dnes zomiera oveľa viac ľudí na vakcíny ako na COVID, už nejaký čas.

A máme aj významnú novinku z USA, okrem tých čísel, ale asi s nimi úzko súvisiacu. Tam je totiž na federálnej úrovni vakcinácia daná zákonom, len niektoré štáty – uviedol som Floridu, ale je ich viac – vydali vlastný zákon, ktorým federálne povinné očkovanie a COVID pas zo zákona vo svojom štáte zakázali, nakoľko sú v rozpore s demokratickými princípmi, a asi aj so základom Ústavy USA. V tých štátoch je vakcinácia zo zákona výlučne dobrovoľná, a okrem toho je tam zákonom explicitne zakázaná akákoľvek diskriminácia nevakcinovaných, včítane existencie vakcinačného pasu, a vôbec zisťovania akýchkoľvek zdravotných informácií o ľuďoch, ktoré sú výlučne súkromné!

Ale, keďže ten zákon na federálnej úrovni existuje, občania ktorí ho rešpektovali, a potom následkom vakcinácie zomreli, alebo utrpeli poškodenie, zrejme dostávajú vyplatené odškodné. Totiž vakcinácia prebieha na základe „emergency-núdzovej vakcinácie“, lebo tí očkovaní sú vlastne účastníci testovania tých vakcín, ako u Dr. Mengeleho. A – v tomto období práve úhrnné náklady na odškodné prekročili miliardu dolárov. Takže, vyzerá to tak, že čo nebolo možné z čiste dôvodu deklarovanej demokracie v USA, sa dostalo do polohy finančnej, ktorej na rozdiel od demokracie každý v USA rozumie. A tak sa začína preberať otázka „čo sú to teda vlastne za vakcíny“ – veď nám stále hovorili aké sú výborné a neškodné? Aj nám Slovákom to stále niekto z organizačného a lekárskeho personálu hovorí, aj najatí herci. Vyzerá to tak, že v USA sa začali tou vyššie uvedenou otázkou zaoberať, zatiaľ potichu, ale vraj zhora od Senátu.

Takže ja, ako občan tohto štátu, vraj demokratického, a súčasť EÚ, mám otázku: U nás vakcinácia proti COVIDu nie je povinná, ale zavádzajú sa tvrdé opatrenia proti tým, čo sa nechcú dať očkovať, lebo sledujú počty úmrtí po vakcináciách všade vo svete, a teda vedia čo sa deje. Proti nezaočkovaným sa vytvárajú nezákonné opatrenia – nazývané protiepidemickými – ktoré sú v rozpore s ľudskými právami, aby ich dotlačili k očkovaniu. A očkovanie je úplne a viacnásobne protiprávne, nakoľko okrem iného očkovacia látka je v štádiu testovania, a ako spomenul Dr. Drgonec, to množstvo zákonov a základných práv, ktoré porušujú len tie mRNA vakcíny ako také, sa nedá ani vyčerpávajúco vymenovať. Som teda postavený pred situáciu: buď sa zapojíš do Mengeleho experimentu, alebo budeš druhoradým občanom, budeš sa každý druhý deň testovať, a nakoniec ťa to otrávi a navštíviš Dr. Mengeleho. A stále je tá celá vakcinácia protiprávna, mnohonásobne, podľa našich vlastných zákonov, aj podľa zákonov EÚ a medzinárodných dohovorov, ktoré nikdy neboli zrušené, a teda oficiálne platia. Sme teda právny štát, alebo nie? Ak si mám odpovedať sám, tak jednoznačne nie, a to teda jednoznačne platí aj pre úroveň EÚ.

Takže – navrhujem vyvolanie nových parlamentných volieb. Až budeme mať po nich, budeme sa zaoberať vzťahom medzi EÚ a štátmi, ktorý pravdepodobne nie je v poriadku, zrejme boli v rámci pandémie prjímané zákony, alebo nariadenia, ktoré sú protiprávne. V Európskom parlamente teda boli predkladané a schvaľované protiprávne postupy a úpravy, pričom také určite nemožno normálne vôbec predkladať. A manévrovanie okolo liečenia COVIDu, úmyselného neschvaľovania liekov, všeobecne manévrov EMA, korupcia vo vzťahu na Pharma firmy – to všetko musí byť odhalené a stíhané. 

 

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Jaroslav Naď

Naď: Grant z USA by chcel rezort obrany použiť aj na obrnené vozidlá Oshkosh JLTV

29.03.2023 14:00

Čaká sa ešte na oficiálnu ponuku zo strany USA.

nutrie, Piešťany

Premnožené nutrie útočia na ľudí. Niektorých fascinujú, iných dráždia

29.03.2023 14:00

Celé „mraky“ nutrií zaznamenali vo viacerých kútoch Slovenska. Bežne ich možno vidieť napríklad v Piešťanoch.

vojna na Ukrajine, Ukrjaina

Obnova Ukrajiny by už stála 380 miliárd. Zaplatí ich Rusko?

29.03.2023 13:25

Podľa Svetovej banky by už teraz vláda v Kyjeve potrebovala v najbližšej dekáde minimálne 383 miliárd eur na obnovu.

opitý mladík bez vodičáku unikal polícii

Opitý mladík bez vodičského preukazu unikal pred policajtmi na ukradnutom aute

29.03.2023 13:17

Pri kontrole nafúkal takmer dve promile.