Založ si blog

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus infekční zaočkovaní

Nové (pomerne) čísla – z healthimpactnews – hovoria:

Európa:  12 184 mŕtvych, 1 196 190 následkov k 25. máju. Počet následkov je alarmujúci.

USA:      k 17. máju hlásených viac ako 227 805 následkov, z toho 4647 úmrtí .

Takže tú Britániu nemusím ani hľadať, počet úmrtí aj bez nej je 16831 a blíži sa teda k 17000. Ale, pri hrabaní sa v rôznych zdrojoch vyskočila nasledujúca otázka: Sledujú sa úmrtia po vakcináciách tak svedomito ako sa sledovali úmrtia na COVID?

A v rámci tých zdrojov – dokonca v texte US štátnej inštitúcie CDC – správcu databázy VAERS(!!) – sa objavil – náhodou? – text hovoriaci, že „It is common knowledge now that reports submitted to VAERS for vaccine injuries and deaths historically are less than 1% of actual deaths and injuries. Most go unreported. “ Teda: Je teraz už známe, že hlásenia odovzdané do VAERS o poškodeniach následkom vakcinácie predstavujú historicky menej ako 1% skutočných úmrtí a poškodení. Väčšina nie je hlásená.

Na grafe ukazujú, že podľa hlásení prudko klesá počet očkovaní, čo zrejme vôbec nezodpovedá oficiálne vydávaným informáciám o postupe očkovania (tie sú považované za spoľahlivé, očkuje Federál).

Objavila sa tam aj ďalšia diskusia lekárov okolo okrúhleho stola, tentoraz na tému, že zaočkovaní ľudia infikujú nezaočkovaných. Skutočným škodcom, ako už vieme, nemá byť vlastne ten vírus COVID, ale prvok vo vakcíne – či už mRNA alebo vektorovej – ktorý v organizme iniciuje vytváranie chybného proteínu. Tým môže vyvolať – okrem iného, ako zrazeniny krvi – vznik priónového ochorenia mozgu. Keďže táto informácia sa šíri, vznikajú postupne v USA podniky, kde je vyvesený zákaz vstupu zaočkovaným. Predbežne viem len o kaderníčke z Kalifornie – uverejnili aj jej fotku – ale podľa rôznych zdrojov taký trend vznikol a šíri sa to. Možnosti kontroly sú však v USA mizivé, musia sa spoľahnúť na pravdovravnosť klientov. U nás prvý prípad zákazu vstupu pre zaočkovaných vyvolal „mediálny škandál“, asi hlavne preto, že upozornil verejnosť na to, kde je skutočné ohrozenie. To už vyzerá ako „reálny komunizmus“ – pravda je ohrozením, za pravdu sa vydávajú klamstvá. A už to tak vyzerá dosť dlho.

A objavil sa tam – v healthimpactnews – aj článok s názvom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ Tí vrchní kriminálnici neboli nikdy súdení. Článok začína teda nadpisom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ A pokračuje: Sedemdesiat šesť rokov dozadu, ako spojenci práve konsolidovali svoje víťazstvo nad Nacistickou mašinériou, a ako sa tie “Norimberské Tribunály” narýchlo pripravovali, bola rozbehnutá nová stratégia, presne tými istými silami ktoré vložili obrovskú energiu, peniaze a zdroje do vzostupu fašizmu, ako „to zázračné riešenie“ post- vojnového chaosu ktorý sa rozprestrel cez Európu a USA.

Je to jeden z najväčších škandálov nášho veku, že (ľudia reprezentujúci) ten Wall-Street-City-of-London stroj ktorý financoval Hitlera a Mussoliniho ako takých baranov-prerážačov pre nový svetový poriadok neboli nikdy skutočne postavení pred spravodlivosť.

Hoci Franklinovi Rooseveltovi sa podarilo nasadiť obojok Wall Street medzi rokmi 1933-1945, zatiaľčo nastavoval svetové javisko pre krásnu povojnovú víziu kooperácie typu win-win , tie temnejšie sily finančnej oligarchie, ktoré chceli výlučne nasadiť globálny unipolárny systém vládnutia, nielen sa vyhli potrestaniu, ale nestrácali čas aby si vrátili tú stratenú hegemóniu ešte skôr ako sa vojna uzavrela.

Môj komentár: A teraz – ako si tú moc upevnili – spejeme k Mengeleho pasom – aj v EÚ. A to na základe neoficiálneho – iba faktického a potichu – zrušenia jedného zo základných ľudských práv, vyjadreného Oviedskou Konvenciou – a to za aktívnej spolupráce EP! Niečo tu určite treba zmeniť. Treba si vziať príklad z USA(!), kde sa jednotlivé štáty postupne stavajú – vo veci povinného očkovania/Mengeleho pasu – na odpor federálu. My sme dokonca zatiaľ stále pomerne nezávislé štáty, a nie federácia. Alebo o niečom neviem? Napríklad neviem, prečo sa v EÚ stále neočkuje Ruskou vakcínou, po ktorej sa podľa všetkého nezomiera. Žeby práve preto?

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554185x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie