Založ si blog

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus infekční zaočkovaní

Nové (pomerne) čísla – z healthimpactnews – hovoria:

Európa:  12 184 mŕtvych, 1 196 190 následkov k 25. máju. Počet následkov je alarmujúci.

USA:      k 17. máju hlásených viac ako 227 805 následkov, z toho 4647 úmrtí .

Takže tú Britániu nemusím ani hľadať, počet úmrtí aj bez nej je 16831 a blíži sa teda k 17000. Ale, pri hrabaní sa v rôznych zdrojoch vyskočila nasledujúca otázka: Sledujú sa úmrtia po vakcináciách tak svedomito ako sa sledovali úmrtia na COVID?

A v rámci tých zdrojov – dokonca v texte US štátnej inštitúcie CDC – správcu databázy VAERS(!!) – sa objavil – náhodou? – text hovoriaci, že „It is common knowledge now that reports submitted to VAERS for vaccine injuries and deaths historically are less than 1% of actual deaths and injuries. Most go unreported. “ Teda: Je teraz už známe, že hlásenia odovzdané do VAERS o poškodeniach následkom vakcinácie predstavujú historicky menej ako 1% skutočných úmrtí a poškodení. Väčšina nie je hlásená.

Na grafe ukazujú, že podľa hlásení prudko klesá počet očkovaní, čo zrejme vôbec nezodpovedá oficiálne vydávaným informáciám o postupe očkovania (tie sú považované za spoľahlivé, očkuje Federál).

Objavila sa tam aj ďalšia diskusia lekárov okolo okrúhleho stola, tentoraz na tému, že zaočkovaní ľudia infikujú nezaočkovaných. Skutočným škodcom, ako už vieme, nemá byť vlastne ten vírus COVID, ale prvok vo vakcíne – či už mRNA alebo vektorovej – ktorý v organizme iniciuje vytváranie chybného proteínu. Tým môže vyvolať – okrem iného, ako zrazeniny krvi – vznik priónového ochorenia mozgu. Keďže táto informácia sa šíri, vznikajú postupne v USA podniky, kde je vyvesený zákaz vstupu zaočkovaným. Predbežne viem len o kaderníčke z Kalifornie – uverejnili aj jej fotku – ale podľa rôznych zdrojov taký trend vznikol a šíri sa to. Možnosti kontroly sú však v USA mizivé, musia sa spoľahnúť na pravdovravnosť klientov. U nás prvý prípad zákazu vstupu pre zaočkovaných vyvolal „mediálny škandál“, asi hlavne preto, že upozornil verejnosť na to, kde je skutočné ohrozenie. To už vyzerá ako „reálny komunizmus“ – pravda je ohrozením, za pravdu sa vydávajú klamstvá. A už to tak vyzerá dosť dlho.

A objavil sa tam – v healthimpactnews – aj článok s názvom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ Tí vrchní kriminálnici neboli nikdy súdení. Článok začína teda nadpisom „Čo sa nestalo v Norimbergu?“ A pokračuje: Sedemdesiat šesť rokov dozadu, ako spojenci práve konsolidovali svoje víťazstvo nad Nacistickou mašinériou, a ako sa tie “Norimberské Tribunály” narýchlo pripravovali, bola rozbehnutá nová stratégia, presne tými istými silami ktoré vložili obrovskú energiu, peniaze a zdroje do vzostupu fašizmu, ako „to zázračné riešenie“ post- vojnového chaosu ktorý sa rozprestrel cez Európu a USA.

Je to jeden z najväčších škandálov nášho veku, že (ľudia reprezentujúci) ten Wall-Street-City-of-London stroj ktorý financoval Hitlera a Mussoliniho ako takých baranov-prerážačov pre nový svetový poriadok neboli nikdy skutočne postavení pred spravodlivosť.

Hoci Franklinovi Rooseveltovi sa podarilo nasadiť obojok Wall Street medzi rokmi 1933-1945, zatiaľčo nastavoval svetové javisko pre krásnu povojnovú víziu kooperácie typu win-win , tie temnejšie sily finančnej oligarchie, ktoré chceli výlučne nasadiť globálny unipolárny systém vládnutia, nielen sa vyhli potrestaniu, ale nestrácali čas aby si vrátili tú stratenú hegemóniu ešte skôr ako sa vojna uzavrela.

Môj komentár: A teraz – ako si tú moc upevnili – spejeme k Mengeleho pasom – aj v EÚ. A to na základe neoficiálneho – iba faktického a potichu – zrušenia jedného zo základných ľudských práv, vyjadreného Oviedskou Konvenciou – a to za aktívnej spolupráce EP! Niečo tu určite treba zmeniť. Treba si vziať príklad z USA(!), kde sa jednotlivé štáty postupne stavajú – vo veci povinného očkovania/Mengeleho pasu – na odpor federálu. My sme dokonca zatiaľ stále pomerne nezávislé štáty, a nie federácia. Alebo o niečom neviem? Napríklad neviem, prečo sa v EÚ stále neočkuje Ruskou vakcínou, po ktorej sa podľa všetkého nezomiera. Žeby práve preto?

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Podvod zvaný „the Great Reset“

15.12.2022

Matthew Ehret-Kump, Global Research, 17.7.2020, Strategic Culture Foundation 15.7.2020. O čom presne je ten avizovaný „podvod“, plus o čo vlastne ide, sa dozvieme hneď: Ako každý, strašne rád by som chcel žiť vo svete bez znečistenia. Veľmi rád by som videl ako ľudská civilizácia dosiahla rovnováhu s prírodou, a s rizikom toho, že budem vyzerať ako naïvný idealista, ja [...]

petr pavel čaputová

Pavel: Slovensko chcem navštíviť hneď po inaugurácii, nebudem strácať čas

03.02.2023 14:05, aktualizované: 14:27

Novozvolený český prezident Petr Pavel by na svoju inauguráciu rád pozval aj slovenskú prezidentku.

vagnerovci

Ruskí vagnerovci hľadali zlato, odchádzajú v rakvách

03.02.2023 13:36

Vagnerovskí žoldnieri utrpeli značné straty v bojoch v Stredoafrickej republike. Rusi sa snažili ovládnuť bane na zlato, no narazili na odpor rebelantov.

Ukrajina Rusko vojna uarus

Podľa švajčiarskeho denníka ponúkol Washington Moskve ukrajinské územie výmenou za mier. Kremeľ to poprel

03.02.2023 12:58

Správu denníka, podľa ktorého Washington v polovici januára ponúkol Moskve pätinu ukrajinského územia, odmietla predtým aj USA.

Daniel Lipšic

V mieste bydliska Daniela Lipšica nahlásili výbušninu, hrozba sa nepotvrdila

03.02.2023 12:55, aktualizované: 13:29

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu.