Založ si blog

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete – spracovali list:

Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť),

my, tí 4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o naších protivníkoch.

My, ako skutoční tí čo veria (v orig. „true believers“, true je aj verný), nepochybujeme o akomkoľvek posúdení ktoré urobíte vo veci škodlivých aktivít Ruska, Iránu a Číny. Avšak – naši spojenci a partneri sa ešte nehlásia k blaženosti nevedomosti. Stále od nás pýtajú fakty, ktoré podporujú tie úsudky.

Na nešťastie nemáme žiadne, čo by sme mohli poskytnúť.

Hovoríte, že Rusko zamýšľa manipulovať s Trumpovými spojencami a pošpiniť Bidena, že Rusko a Iran hodlajú ovplyvniť tie voľby v roku 2020 cez skryté kampane a že Čína spúšťa tajné operácie aby ovplyvnila členov Kongresu.

Objavili sa správy v médiách, v ktorých ‚intelligence sources – špionážne zdroje‘ tvrdia, že Rusko, Čína a Irán všetky platia celé bohatstvá Talibanu za zabíjanie U.S. vojakov. Na šťastie, tieto povesti nezranili žiadneho vojaka.

Naši spojenci a partneri čítajú tie a iné reporty a pýtajú od nás dôkazy. Chcú vedieť presne, ako Rusko, Irán a Čína tieto veci robia.

Oni, samozrejme, dúfajú, že sa tak naučia z našej skúsenosti ako chrániť ich vlastné krajiny.

Momentálne nie sme schopní poskytnúť im takéto informácie. Vaši ľudia nám stále hovoria, že to všetko je TAJNÉ.

Z toho dôvodu Vás žiadame odtajniť – declassify – tie fakty, ktoré podporujú vaše úsudky.*

Sincerely – s pozdravom – Generáli.

PS:* Either that or shut the fuck up – Buď to, alebo do riti čušte.

Vyššie uvedené mohlo celkom dobre byť návrh alebo osnova – draft – pre dopis ktorý vyvolal túto správu:

Americkí vrchní špióni hovoria, že hľadajú spôsoby, ako by odtajnili a vypustili viac výsledkov špionáže – intelligence – o zlom chovaní sa nepriateľov po tom, ako skupina štvrohviezdičkových vojenských veliteľov poslala neobvyklú a naliehavú žiadosť požadujúcu pomoc v informačnej vojne proti Rusku a Číne.

Interné memo od deviatich regionálnych vojenských veliteľov minulý rok, ktoré posudzovalo POLITICO, a nebolo zverejnené, žiadalo (implored – takže až úpenlivo) špionážne agentúry, aby poskytli viac dôkazov na boj proti „škodlivému chovaniu sa – pernicious conduct.“

Výlučne „kampaňou pravdy vo verejnej doméne proti vyzývateľom Ameriky 21ho storočia” môže Washington posilniť podporu od spojencov Ameriky, povedali. Ale pokusy o súťaž v boji ideí, doplnili, sú paralyzované nadbytočne prísnymi praktikami tajnosti.

My požadujeme túto pomoc aby sme lepšie umožnili USA, a následne ich spojencom a partnerom, vyhrávať bez boja, bojovať teraz aj v tzv. šedej zóne, a aby sme dodávali muníciu v stálej vojne názorov,“ velitelia, ktorí dohliadajú na zaoceánske US vojenské sily v Ázii, Európe, Afrike, Latinskej Amerike, ako aj oddiely špeciálnych operácií, napísali v tom čase pôsobiacemu Riaditeľovi Národnej Špionáže – Director of National Intelligence – menom Joseph Maguire, minulý Január.

Na nešťastie stále strácame príležitosti vyjasniť pravdu, postaviť sa prekrúcaniam, prepichnúť balón falošných historiek, a ovplyvniť udalosti v takom čase, v ktorom to má nejaký zmysel,“ doplnili.

Tí generáli museli byť vážne naštvaní, keď napísali taký list. Bolo publikovaných viacero posúdení špionáže, v ktorých NSA vyjadrila nízku dôveru v uzávery – low confidence in conclusions vykonané väčšinou CIA. NSA je vojenská špionáž – súčasť armády.

Môj komentár: Autor článku a titulku je rovnakej krvnej skupiny, keďže zdrojom je Moon of Alabama. Je dobré vedieť, že tí generáli sú normálni, na rozdiel od tých, čo predstavujú Deep State a tých (prostitútov) čo pracujú v médiách a momentálne v politike. Tie formulácie v ktorých predstierajú že tá špionáž hlása pravdu sú geniálne. Spoločnosť USA sa nachádza v stave úžasne podobnom komunizmu, len namiesto „centrály vládnej strany“ vládnu oligarchovia a ich platení prisluhovači. A naša terajšia vláda sa tiež „zaradila“ do tej istej pozície, o väčšine médií ani nehovorím. A v EU to isté. Ale aj vo Francúzsku sa už ozvali nejakí generáli. Čím to je, že ľudia ktorí vstúpia do politiky sú „vždy pripravení“ pchať sa niekomu do …? Je to pre tú pozíciu a peniaze? A sú pripravení konať hoci proti záujmom vlastného národa?

Minule som v jednom blogu v súvislosti s EÚ spomenul Sorosov Open Society Institute v Bruseli. Niektorým sa nezdalo že to má nejaký súvis s témou blogu. Ukážem, že všetko čo sa deje v EP má s tým súvis. Takže – Tento zdroj uvádza:

Podľa verejného kalendára Členov Komisie – Members of the Commission(1), – za posledné 4 roky George Soros mal najmenej 15 stretnutí tvárou v tvár – face-to-face – s Prezidentom, s Prvým Vice-Prezidentom a ostatnými Vice-Prezidentmi Európskej Komisie, ako aj s Komisármi.

Podľa lobbyfacts.eu(2), lobbyisti z jednej z NGOčiek George Sorosa, Open Society European Policy Institute, mal najmenej 49 meetingov so staršími úradníkmi Komisie (Komisionármi, členmi Kabinetov a Generálni Direktori) medzi rokmi 2014 a 2018. Takže, v posledných rokoch George Soros a jeho lobbysti usporiadali spolu najmenej 64 meetingov so staršími úradníkmi Komisie. Žiadna hlava štátu alebo vlády ktoréhokoľvek členského štátu EU nemala príležitosť priamo konzultovať vedenie Komisie pri toľkých príležitostiach.

Okrem toho, v jednom starom blogu som uviedol, že mnohí poslanci EP sú zároveň členmi toho Sorosovho European Policy Institute. Neviem aký je súčasný stav, ale niečo také by malo byť postavené mimo zákon a takí poslanci odvolaní.

Tento blog bol pôvodne publikovaný na webe Slovanské Noviny.

Rusko pomôže viesť globálne ekonomické oživenie po COVIDe

13.06.2021

Andrew Korybko, One World Press. Najprv prečo to prekladám – je to jeden z mála pohľadov dopredu a nie len na COVID a jeho pôvod/dôsledky, ktorými sa zahlcujeme, a istým kruhom to vyhovuje. Prednáška Prezidenta Putina o zámeroch tohoročnej konferencie SPIEF bola pozoruhodná už len preto, že táto udalosť s osobnou účasťou (in-person) predstavovala prvú akciu tejto veľkosti [...]

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Banská Bystrica Skatepark

Pribudlo 42 infikovaných, vírus si vyžiadal ďalšie tri obete

13.06.2021 10:10, aktualizované: 10:31

Počet hospitalizovaných pacientov klesol o 34 na 230. Pribudlo takmer 5-tisíc zaočkovaných prvou dávkou vakcíny.

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 10:28

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 297
Celková čítanosť: 1067038x
Priemerná čítanosť článkov: 3593x

Autor blogu

Kategórie