Založ si blog

Úmrtia po vakcinácii = v rámci pokusov na ľuďoch!

USA k 5.5. hlásia 4178 úmrtí po experimentálmych COVID vakcínach. Tým dňom zároveň ten počet prekročil sumár úmrtí po vakcinácii za posledných 20 rokov v USAHealth Impact News.

Za EÚ zatiaľ nemám nové čísla, ani za Britániu.

HealthImpactNews ale uverejnili ako „pikošku“, že v USA Dr. Tomas Flannigan, plastický chirurg z Toleda, štát Ohio, ktorý bol silným zástancom vakcinácie, zomrel po vakcínach. Dostal injekcie Moderny, a na svojom Facebooku uverejnil – po prvej dávke – posmešné články o tom ako dostával tie vakcíny a „mikročip ho začína ovládať“, atď. Nakoniec uverejnil svoj vlastný nekrológ. Druhú injekciu dostal 3. Februára. Mal 48 rokov a po druhej dávke zomrel, nie je uverejnené kedy, len že „jeho príčina smrti nie je jasná – is not clear“ – čo je pomerne štandardná „príčina“ po COVID vakcinácii.

Ale ešte mi napadol jeden detali. Vakcíny proti COVIDu nie sú – a ešte nejaké roky nebudú – schválené ani v Európe, ani v USA, a neviem či niekde sú (napr. v Číne alebo v Rusku). To znamená, stále, že sme tlačení do vakcinácie niečím v štádiu vývoja a testovania – t.j. z právneho hľadiska k účasti na pokusoch na ľuďoch. V USA vyhlásili tú vakcináciu za povinnú, v EÚ vyvíjajú nemiestny nátlak cez vyhrážanie sa COVID pasmi. To je pritom vo vyššie uvedenej súvislosti absurdné – a malo by to byť automaticky témou pre justičné orgány – viď ďalej!!

A tu si treba zopakovať aj to, že existuje povojnový tzv. Norimberský Zákon (tiež nazývaný Norimberský Kódex – pod týmto názvom nájdeme na webe Slovenskú verziu) – ktorý – zrejme pod dojmom pokusov Dr. Mengeleho v koncentrákoch – stanovuje 10 podmienok za ktorých je možné pokusy na ľuďoch vykonávať.

Napríklad bod 3 hovorí: Pokus (!!) musí byť tak navrhnutý, a založený na pokusoch na zvieratách, a znalosti prirodzeného priebehu ochorenia alebo iných skúmaných problémov, že očakávané výsledky dostatočne zdôvodnia (justify) vykonanie pokusu.

Okrem iného musia teda pokusom na ľuďoch predchádzať pokusy na zvieratách. Pokiaľ viem, nejaké boli, a všetky nie príliš úspešné (to v tom zákone chýba, čo keď sú tie na zvieratách neúspešné!). Z dostupných zdrojov nie som presvedčený, že naozaj všetky tie vakcíny prešli pokusmi na zvieratách, a marí sa mi, že tie zvieratá všetky pokapali po následnom vystavení živému vírusu, alebo aj skôr. A výsledky na ľuďoch sú ozaj povážlivé, zvlášť ak si uvedomíme, že tento mRNA typ vakcíny už človeku zostáva v tele permanentne (tie sezónne očkovania proti chrípke po pár mesiacoch už v tele nemáte, či ste tú chrípku mali, alebo nie). Ak vírus zmutuje, a bude „nevyhnutné vakcinovať znova“, v tele má človek stále aj tú predošlú vakcínu.

Ako to bude reagovať? To sú ozaj neuveriteľne bezočivé pokusy na ľuďoch. Automaticky sa ponúka: Bol by dnes Dr. Mengele vrchným lekárom EÚ? A čím by sa líšila kampaň za Covid pas ak áno? Skoro otvorené znižovanie počtu ľudí, len sa to tak nenazýva.

V USA sa konajú akcie proti „povinnosti“ dať sa očkovať, napr. guvernér štátu Texas pracuje na buď zákone alebo nariadení, ktoré zakáže vynútenú vakcináciu na území štátu, pričom je tam explicitne povedané, že nesmie byť ani podmienkou na zamestnanie (resp. zotrvanie v zamestnaní), keďže sa to tam hodne tlačí cez šplhúnskych (a predpokladá sa podplácaných a ináč tlačených) zamestnávateľov. Zároveň je pripravené „svedectvo“ 5 lekárov pred senátom štátu Texas. Hovorí sa v nadpise „No vaccine passports in Texas“. Niečo také by sa zišlo v Európe, ale tu to vyzerá akoby EÚ už bola komunistickou ustanovizňou, prípadne miestni štátnici vo väčšine štátov na výplatných páskach oligarchov. Vplyv oligarchu Sorosa v EP som spomenul nedávno, a cez neho tečú peniaze z rôznych zdrojov, včítane tých od vlády USA.

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Vakcinácie zvyšujú úmrtnosť aj infekčnosť!

05.06.2021

Autorom článku je francúzsky lekár Dr. Gérard Delépine, pôvodne uverejnené na GlobalResearch, následne na HealthImpactNews . Jeho tvrdenie je v každom jednom prípade založené čiste na štatistických údajoch a z nich vyplývajúcich grafoch, ktoré sú jednoznačné. Grafy si treba pozrieť na tom odkaze na HeanthImpactNews. Týmto článkom teda pridávam – podľa oficiálnych [...]

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 08:50

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Russia Putin

Nerobme z Putina mýtickú postavu, pripomína expert

13.06.2021 06:00

"Je viac oblastí, v ktorých by mohli USA a Rusko spolupracovať, ako takých, v ktorých to nie je možné,“ tvrdí Tom Nichols, expert na medzinárodnú bezpečnosť.

kamión vietnamci migranti pašovanie británia

Zadržali muža hľadaného v prípade úmrtia 39 vietnamských migrantov

12.06.2021 22:00

Migrantov našli v októbri 2019 udusených v zadnej časti chladiarenského nákladného auta v Anglicku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 296
Celková čítanosť: 1066824x
Priemerná čítanosť článkov: 3604x

Autor blogu

Kategórie