Založ si blog

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny.

Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie:
GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu

1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných poškodení nasledujúcich po COVID19 Experimentálnych Vakcínach Hlásených v Británii

8,430 ÚMRTÍ, 354,177 poškodení: Európska Databáza Nepriaznivých rekcií na lieky pre COVID-19 “Vakcíny”.

A teraz jeden článok z toho istého zdroja s názvom „5 doctors agree COVID-19 Vaccines are Bioweapons – 5 doktorov súhlasí s názorom, že Vakcíny proti COVID-19 sú biologické zbrane“.

Celý čas, odkedy sa vynorili správy v posledných dňoch, že ľudia ktorí sa rozhodli NEDAŤ sa očkovať experimentálnou (stále neschválená!) COVID-19 injekciou, ale boli vystavení styku s tými, čo ich dostali, a teraz trpia tým, čo vyzerá ako infekcia ktorú dostali od týchto plne “vakcinovaných” ľudí, ovplyvňujúcim najmä ženy, ktoré hlásia menštruačné problémy, silné krvácanie, potraty a zníženie množstva mlieka, som dával pozor na mojom „newsfeed – zdroj správ“, či niektorý z disidentských doktorov a vedcov, ktorí často publikujú tu na Health Impact News, sa zmienili o týchto problémoch.

Na šťastie, team 5 doktorov v USA, z ktorých všetkých sme už predstavili tu na Health Impact News a sú vysoko kvalifikovaní aby mohli spracovať túto tému, práve mali debatu okolo okrúhleho stola pred niekoľkými dňami aby tento problám oslovili.

Témy ktoré diskutovali ovplyvňujú všetkých ná s USA (a na celom svete) práve teraz, a je nevyhnutné aby ste si našli 79 minút času a pozrli ste si to video (link na článok v ktorom je video, v angličtine).

Títo vysoko kvalifikovaní doktori nielen diskutujú o tom, čo si myslia že sa deje, na konci aj dávajú praktické rady čo môžeme robiť práve teraz aby sme sa chránili a zastavili tento útok na ľudstvo zo strany Globalistov, pokúšajúcich sa zredukovať počet ľudí na svete.

Každý jeden z týchto doktorov verí, že tieto injekcie NIE sú vakcíny, ale biologické zbrane – bioweapons – vynájdené na zabíjanie ľudí.

Čokoľvek robíte v čase keď narazíte na toto video, je značne nepravdepodobné, že čokoľvek čo budete robiť po zvyšok dňa bude dôležitejšie ako pozrieť si to video, aby ste boli informovaní o tých diabolských následkoch tých injekcií, ktoré sú cenzurované kroporátnymi médiami, a spoločenskými médiami ovládanými Big Tech.

Potom to video zdieľajte s maximálnym počtom ľudí.

Toto je z nášho kanálu Bitchute channel , a bude dostupné aj na našom Rumble channel.

Tento blog bol pôvodne publikovaný ne webe Slovanské Noviny.

Záverečná poznámka: To video je maximálne zrozumiteľné, v americkej angličtine, ale ešte som si ho nepozrel, začal som, ale len úvodná časť je dosť dlhá, celé to má trvať viac ako hodinu. Úvodná dáma to začala vyhlásením, že „tieto vakcíny vám neposkytujú vôbec žiadnu imunitu, ale spôsobujú hodne problémov“, niektoré vymenovala, s tým, že „toto tu potrebujeme prediskutovať“. Ale už len to, že tie vakcíny neposkytujú imunitu, čo je oficiálny účel vakcín, je významné vyhlásenie a vedie priamo k otázke načo teda sú.

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Vakcinácie zvyšujú úmrtnosť aj infekčnosť!

05.06.2021

Autorom článku je francúzsky lekár Dr. Gérard Delépine, pôvodne uverejnené na GlobalResearch, následne na HealthImpactNews . Jeho tvrdenie je v každom jednom prípade založené čiste na štatistických údajoch a z nich vyplývajúcich grafoch, ktoré sú jednoznačné. Grafy si treba pozrieť na tom odkaze na HeanthImpactNews. Týmto článkom teda pridávam – podľa oficiálnych [...]

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 08:50

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Russia Putin

Nerobme z Putina mýtickú postavu, pripomína expert

13.06.2021 06:00

"Je viac oblastí, v ktorých by mohli USA a Rusko spolupracovať, ako takých, v ktorých to nie je možné,“ tvrdí Tom Nichols, expert na medzinárodnú bezpečnosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 296
Celková čítanosť: 1066845x
Priemerná čítanosť článkov: 3604x

Autor blogu

Kategórie