Založ si blog

Posledné vakcinačné kotrmelce prezradili Hru s Vakcínami

Podtitul: Systém odvádzania krvi z mozgu (Venous Sinus), kde krv tečie pomaly, má zjavne predispozíciu na krvné zrazeniny po Vakcinácii od Astra-Zeneca. Dr. Meryl Nass, Global Research

Najprv dve „hlásenia“ – linky: EMA, Zodpovedný útvar EÚ, povedala, že skúma najmenej 44 prípadov zriedkavých zrazenín v mozgu a najmenej 14 úmrtí medzi približne 9.2 milión vakinácií v 30 Európskych krajinách...

K 29. marcu Nemecký zodpovedný útvar reportoval 31 prípadov neobvyklých krvných zrazenín medzi 2.7 miliónom ľudí vakcinovaných vakcínou AstraZeneca, z ktorých 9 zomrelo.

Moja vsuvka: Prvá časť je hodne bio-technická, ale nedá sa vynechať a nie je nutné ju v detaili pochopiť, to asi nie je ani úmyslom autora.

Vakcína J and J (Johnson and Johnson) bola spájaná s krvnými zrazeninami v rámci údajov z jej klinických pokusov predložených FDA. Obidve tieto vakcíny používajú tzv. adenovírus vektor na doručenie DS DNA (dvojvláknová DNA), ktorá nesie kód spike proteínu, a ľudský bunkový mechanizmus ten proteín vyrobí, za neurčitý časový interval, a v neurčitom množstve. Takže zrážanie krvi môže byť spôsobené adenovírus vektorom, alebo spike proteínom, alebo niečím úplne iným. Moja vsuvka: toto výstižne vyjadruje že ľudstvo slúži vlastne ako pokusný králik „odborníkom“, ktorí robia pokusy – na ľuďoch – aby niečo zistili (alebo aj nie, viď ďalej).

Tie mRNA vakcíny používajú mRNA aby kódovali ten spike, používajúc bunkové mechanizmy na produkovanie toho spike proteínu. Konečný výsledok všetkých 4 vakcín je podobný, a opäť niečo – nevieme na ako dlho si telo vytvára tento proteín.

Ak ten spike ako taký vytvára tie zrazeniny, čo je celkom obstojný návrh ktorý vedci predložili, ale je nedokázaný, potom by všetky 4 vakcíny vytvárali tie tromby – boli trombogenické (indukovali zrážanie). Dr. Patrick Whelan sa pokúšal varovať FDA o tejto možnosti, ale ho ignorovali. Napísal:

Meinhardt a spol. (Nature Neuroscience 2020, v tlači) ukazujú, že ten spike protein v mozgových endotheliálnych bunkách (bunky výstielky mozgových ciev) súvisí (is associated with) s vytváraním mikrotrombov (zrazenín), a že Magro a spol. nenachádzajú virálnu RNA v mozgovom endotheliu. Inými slovami, zdá sa, že virálne proteíny spôsobujú poškodenie tkaniva bez aktívneho replikovania vírusu.

Je možné aby to bol sám spike protein ktorý spôsobuje poškodenie tkaniva súvisiace s Covid-19? Nuovo a spol. (v tlači) ukázali, že u 13 z 13 mozgov od pacientov ktorí umreli na COVID-19, pseudovirióny (spike, obálkové, a membránové proteíny) bez virálnej RNA sú prítomné vo výstielke mozgových mikrociev.

Toto je desivá informácia, poskytujúca silný náznak potenciálnej toxicity spike proteínu.

Ako sa 20 krajín vysporiadalo s otázkou zrazenín?

Najprv zastavili vakcinácie, kým stihli vyhodnotiť všetky dostupné údaje a zladili si svoje vysvetlenia (get their narratives aligned). Potom sa rozhodli, že tá A-Z vakcína naozaj spôsobila zrazeniny (did cause clots). Ale nemôžete predsa len tak vyhodiť vakcíny (ak nie ste nejaká firma Emergent BioSolutions – „rodiace sa BioRiešenia“), tak museli byť použité. Ale na kom? V chudobnejších krajinách samozrejme. A čo tak zásoby už nakúpené Západnou Európou?

Vodcovia Verejného Zdravia prišli s obrovským nápadom (a great idea). Obmedzte to použitie, len pre starších. Ak zomrú, je u nich skoro vždy už existujúci stav na ktorý sa to dá hodiť (a preexisting condition to blame). Ale zjavne to nestačilo. Tak začali testovať tie vakcíny na deťoch.

Niekoľko krajín zastavilo tie A-Z vakcíny úplne (Slovensko tuším nezastavilo).

Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Kanada sú medzi tými, čo obmedzili jej použitie na len mladších ľudí, zatiaľčo Dánsko a Nórsko zachovali úplnu prestávku.

Viete si predstaviť čo v tomto prípade vlastne hovorí tzv. Informovaný súhlas? “Testujeme vakcíny, o ktorých sa vie že spôsobujú smrtiace krvné zrazeniny, na deťoch, ktoré skoro nikdy nedostanú vážny Covid – preto v tejto demografii tie benefity neprevážia riziká tej vakcíny. Vaše dieťa má teraz väčšie riziko úmrtia na vakcínu, ako na chorobu.” Koľko rodičov by toto podpísalo? Je jasné, že na formulári na súhlas musia byť lži. Mám tu pre vás vynikajúci prípad, Britskí advokáti.

Ako som toto písal, objavili sa správy, že klinické skúšky A-Z vakcíny na deťoch sa konečne zastavili, práve dnes. Čo je 2-3 týždne po tom, ako sa problém zrážania krvi vynoril.

Ako dobre funguje tá Astra-Zeneca vakcína u starších? Len pred dvomi mesiacmi vodcovia Francúzska a Nemecka nám povedali:

Úradníci v Nemecku tvrdia, že Astra-Zeneca vakcína má len 8% účinok u ľudí vo veku nad 65. Francúzsky Prezident Macron sa sťažoval u Agentúry France Press že tá A-Z vakcína bola lenkvázi-neúčinná u ľudí nad 65.”

Takže, aby sa využila zásoba, alebo možno pre iné účely, Nemecko teraz použije tú vakcínu len na tých nad 60, a Francúzsko len pre tých nad 55 — čo sú tie vekové skupiny, u ktorých tvrdili, že pre ne nefunguje.

Ak to niekomu ešte nie je jasné, posledný flip-flop od Macrona a Merkelovej odhaľuje pravdu. Účelom vakcín zjavne nie je chrániť nás. Vakcíny obohacujú Pharmu. Vakcinačné pasy umožňujú oveľa väčšiu kontrolu nad obyvateľstvom. Môžu tu byť aj doplnkové agendy. Ale celkom určite sa to vôbec netýka nášho zdravia.

Úmrtia po vakcinácii = v rámci pokusov na ľuďoch!

11.05.2021

USA k 5.5. hlásia 4178 úmrtí po experimentálmych COVID vakcínach. Tým dňom zároveň ten počet prekročil sumár úmrtí po vakcinácii za posledných 20 rokov v USA – Health Impact News. Za EÚ zatiaľ nemám nové čísla, ani za Britániu. HealthImpactNews ale uverejnili ako „pikošku“, že v USA Dr. Tomas Flannigan, plastický chirurg z Toleda, štát Ohio, ktorý bol silným [...]

Štvorhviezdičkoví US generáli vyzvali špionáž aby prestala klamať

05.05.2021

Títo ľudia už mali zrejme dosť toho nepretržitého prúdu nepodloženej propagandy, ktorú špionáž USA rozlieva po celom svete – spracovali list: Dear Director of National Intelligence (nenužno perevodiť), my, tí 4-star Generáli veliaci U.S. Regionálnym veliteľstvám po celom svete, máme stále väčšie starosti ohľadne nedostatku podkladov pre vyhlásenia ktoré robíte o [...]

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

02.05.2021

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny. Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie: GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu 1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných [...]

F-16, stíhačky, F16, armáda, letectvo

Ako Slovensko nakupovalo stíhačky a vrtuľníky v USA

13.05.2021 05:20

Prezbrojenie slovenského vojenského letectva sa spája s americkými zbrojárskymi firmami. Platí to v prípade stíhačiek aj helikoptér. Modernizácia vyšla na niekoľko stoviek miliónov eur.

Islamský štát, Sýria, Rakka

V Bosne zatkli ženu podozrivú z financovania islamistov v Sýrii a Iraku

12.05.2021 20:01

Žena mala od roku 2013 posielať peniaze a podporovať svojho manžela, ktorý bol na významnej pozícii v skupine islamistických bojovníkov.

testovanie

Indická mutácia koronavírusu je na Slovensku

12.05.2021 16:49, aktualizované: 17:57

Hygienici identifikovali jeden úzky kontakt.

SR Bratislava NAKA Zásah Tipos BAX

Po šéfovi NAKA Zurianovi končí nečakane aj jeho zástupca

12.05.2021 16:41

Patrik Jurík odchádza na vlastnú žiadosť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 287
Celková čítanosť: 1028812x
Priemerná čítanosť článkov: 3585x

Autor blogu

Kategórie