Založ si blog

Zástupcovia Big Pharma „korigujú“ úmrtia a poškodenia po vakcinácii

Na Internete zriadili zástupcovia Oligarchov a Pharma firiem „interpretačný automat“ na prekrúcanie údajov o následkoch vakcinácie – t.j. úmrtiach a poškodeniach. Predstavte si, že sa niekto na to dal najať. Ilustrujem na príklade:

Správa: Government data shows 460 deaths and 243,612 injuries from Covid-19 vaccines in the UK. Údaje vlády uvádzajú 460 úmrtí a 243 612 poškodení od COVID-19 vakcín v Británii.

Údaj je starý – z 9. 3. 2021, ale tu ide len o ukážku debility.

Táto informácia vyššie je označená textom „What was said – čo bolo povedané“ – a – celkom logicky – nasleduje „hodnotenie“ nazvané „Our verdict“ – náš rozsudok(!) – opravená interpretácia typu „čo to znamená naozaj“, alebo „takto to má byť“:

OUR VERDICT

This is wrong. Deaths and other ‚injuries‘ may occur after someone has had a vaccine, but this does not mean they were caused by the vaccine.

Toto je zle. Smrť a iné „poranenia“ – (poškodenia) môžu nastať po tom ako niekto dostal vakcínu, ale to neznamená, že boli spôsobené tou vakcínou.

Tak s týmto „bahnom vedeckého prístupu k prekrúcaniu“ som sa nestretol ani v učebniciach marxistickej ideológie, a tá teda prekrúcala pomerne plynne. Možno áno, ale v žiadnom prípade takto primitívne debilne. Ak si chcete ten originál pozrieť, nájdete ho tu. Prvý údaj – zrejme pravdivý – je z hlásenia Britskej inštitúcie Yellow Card, to „opravené“ dáva nejaká samozvaná „fullfact.org“. Celý ten link sa volá „https://fullfact.org/online/460-vaccine-deaths-yellow-card/“, teda oni vlastne tomu zverejnenému údaju „udelili žltú kartu“! Ak tým myslia to čo v športe – ešte raz a bude červená! Takže pre istotu: Ak niekto dostal vakcínu a o pár minút padol mŕtvy, to si len na niečo blbé spomenul a porazilo ho. Alebo umieral už keď si sadal na tú stoličku, len sme si to nevšimli. On dostal vakcínu včera? Alebo ešte skôr? Tak to zabudnite, my robíme poriadne vakcíny, nemohla sa skaziť.

Musíme to nacvičiť, potom sa zapojíme. Oni vlastne robia to čo my blogéri, ale pre Oligarchov. Čiže zriadili tú „Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru“ pána Jirotku. Ale od toho sme tu my, blogeri.

Ale keď už píšem, tak medzitým som sa dostal k informáciám o jednom expertovi na vakcinácie. Žiaľ, nemôžem ponúknuť nič pozitívne, v podstate aj on hovorí proti:

Masová Vakcinácia Vypestuje Nebezpečné Varianty & Zničí Našu Imunitu” Geert Vanden Bossche, PhD Zdroj Gumshoe News

Geert Vanden Bossche, PhD, DVM, je expert z výskumu vakcín. Má dlhý zoznam firiem a organizácií pre ktoré pracoval na objavoch vakcín a predklinickom výskume, včítane GSK, Novartis, Sol vay Biologicals, a Bill & Melinda Gates Foundation. Dr. Vanden Bossche tiež koordinoval vakcinačný program Ebola na GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunisation). Je board-certified (prakticky orientovaný, dostáva hodnosť na základe úspešnej práce) vo Virológii a Mikrobiológii, je autorom viac ako 30 publikácií, a vynálezcom voľne prístupnej aplikácie pre široko použiteľné vakcíny. V súčasnosti pracuje ako nezávislý konzultant pre výskum vakcín.

Dr Vanden Bossche nedávno napísal “Veda v pozadí katastrofických následkov neuváženej (bezmyšlienkovitej) ľudskej intervencie do pandémie Covid-19” (DVM, PhD, 13. Marec 2021):

Prediskutovali sme vakcínami vyvolané zvýraznenie, ale Dr. Vanden Bosche predstavuje nový problém. Zdá sa, že tieto vakcíny vyvolávajú únik imunity, ktorý vyvoláva rezistenciu na vakcíny.

Napriek tomu, že prvá dávka vás môže chrániť pred vytvorením symptómov, vírus stále môže byť schopný replikovať sa a prenášať sa. Vyvíjaním značného imúnneho tlaku, bez predídenia virálnej replikácie a prenosu, predstavuje recept na selektívny virálny imunizačný únik. Však, to čo teraz stále častejšie pozorujeme, je ešte viac znepokojujúce: dokonca takí, čo boli už plne vakcinovaní predtým ako boli vystavení Covidu-19, už nemajú pod kontrolou replikovanie a prenos vírusu. Toto je preto, že teraz sú čoraz častejšie infikovaní infekčnejšími variantmi, ktorých spike protein (to, pomocou čoho sa šíria v tele) je odlišný od toho, ktorý je obsiahnutý vo vakcíne. List Vanden Bosscheho: Geert_Vanden_Bossche_Scientific_Evidence_Final_March_13_2021

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Rudolf Huliak

Matovičovci vyzývajú Huliaka, aby sa vzdal mandátu poslanca pre slová o zastrelení hovorcu hnutia

29.02.2024 15:33

Rovnako by sa podľa politického subjektu mal okamžite ospravedlniť a odovzdať zbrojný preukaz a zbrane.

Puigdemont

Katalánskeho expremiéra Puigdemonta vyšetrujú za terorizmus

29.02.2024 15:31

Súd nevylúčil, že Puigdemonta bude v prípade potreby aj trestne stíhať.

gašparovič

Exšéf kontrarozviedky SIS Gašparovič požiadal v Bosne o azyl, našli ho v Mostare

29.02.2024 15:13

Po bývalom vyšetrovateľovi NAKA Kučerkovi a exšéfovi operatívcov NAKA Kaľavskom požiadal o azyl v Bosne aj bývalý šéf kontrarozviedky SIS.