Založ si blog

Testujeme, testujeme: načo vlastne?

Otázka znie blbo, ale vysvetlím. Keď zistíme, že niekto má vírus (čo nemusí byť pravda, viď ďalej), zatvoríme ho a čakáme. Buď vírus víťazí, kedy pacienta dovezieme do nemocnice a tam dosť časo zomrie, niekedy zomrie doma, a niekedy pacient zvíťazí. Ale ako pri tom pacientovi pomáhame?

Ilustrujem na príklade mojich známych: Zistili že majú príznaky COVIDu – stratili chuť a čuch. Zavolali svojej „obvodnej lekárke“, zdvihla to sestrička a nariadila sedieť doma a kloktať octom. To je revolučný postup, na zahraničných zdrojoch som taký nenašiel. Po ohlásení sa aj manžela, už osobne, niečo dostali, ale neboli to lieky proti COVIDu, takými „naši lekári nedisponujú“.

Takže v tom spočíva moja otázka: Vystavujeme ľudí opakovanému masovému združovaniu sa pri hromadných testoch, ale tým ktorým zistíme vírus nepmôžeme, lebo „niekto zabezpečil“, že do našej krajiny sa nedovážajú nijaké z liekov úspešných v likvidácii vírusu v tele pacienta. Pritom sú 4 krajiny, v ktorých pandémia dávno skončila, pretože tie vírusy v tele pacientov ničili – liekmi. A vôbec netaja aké lieky to sú.

Ale najprv krátko k časti prvej vety „má vírus, čo nemusí byť pravda“. V tomto blogu som prakticky prevzal článok, v ktorom autor uvádza, že v odporúčaniach k používaniu PCR testov autori – asi úmyselne, pre potreby Pharma mafie – teda cielene – zvýšili počet opakovaní testu na 45, pričom je známe, že test pri počte cyklov nad 30 „si vymýšľa“, a dokáže zistiť nefunkčné – mŕtve – pozostatky vírusov. Za tým počtom je istý doktor, ten istý link – ktorý má blízko k Pharma mafii. A, napriek tomu že už vlani v Novembri bol tento počet opakovaní skupinou odborníkov patrične skritizovaný, nie je mi známe, že by ten počet cyklov boli naši pri testoch vrátili na pôvodný odborníkmi odporúčaný počet 30. Takže ten test „si vymýšľa“.

A teraz k tomu prístupu – celej Európy – k „neliečeniu“ COVIDu. Už sme viacerí o tom písali, aj nejakí lekári. Prístupom „ničenia vírusov liekmi“ Južná Kórea, Austrália, Kuba a Čína zrušili pandémiu a teda zachránili život značnému počtu ľudí. U nás prevážila „podpora pre vírus“ vo forme asi „pomôž si človeče, aj Pánboh ti pomôže“ a nákup obrovských počtov vakcín – najrizikovejších v dejinách ľudstva – vraj proti tomu vírusu, čo však doteraz nebolo nijako odskúšané. Skúša sa to teraz naživo, podujala sa aj madam Cibulková, je to dobrá reklama, najmä v rámci súčasných možností.

Takže použité lieky (hoci to tu už bolo uvedené viacerými blogérmi násobne):

Austrália odporúča dva možné postupy:

Prvý je Invermectin, doxycyclin a zinok, druhá možnosť hydroxychloroquin, zinok, azithromycin – toto podľa všetkého dostával aj prezident Trump, ak jeho ochorenie nebolo len súčasťou predvolebnej kampane. Tá prvá vraj mala pre pacientov pod 70 rokov účinnosť 100%.

Kuba, ktorá sa podieľala aj na liečení v Číne, ale nasadzovala zdá sa vlastný vynález s názvom Interferon, verzie Interferon alfa, Intereron Beta-1a a Interferon gamma. Čína vraj používala ten Beta v kombinácii s hydroxychloroquinom, ale tam vraj vystupovali aj nejaké špecifické čínske liečby.

Tieto údaje už publikovali aj niektorí lekári – blogeri. A už (až teraz?) sa niekto ozval, že lieky treba nakúpiť, lebo sa môže stať, že si toto uvedomia aj iní, a „nebudú dostupné“ pre veľký dopyt.

Takže ešte raz: Načo stále testujeme a zistené vírusy necháme slobodne vyčíňať? Prečo sme masovo nakúpili namiesto liekov proti COVIDu absolútne nevyskúšané a stále nezákonné (podľa Oviedo dohovoru – Convention on Human Rights and Biomedicine ) vakcíny zasahujúce do DNA? To sa asi budeme ešte našich nových „súdruhov“ – aj keď riadených z opačnej strany, a slúžiacich Pharma-mafii – pýtať. Ale bude to asi potrebné podložiť žalobami, už tu pomrelo plno ľudí a oni ešte len začínajú o tom špekulovať.

Väčšinu obetí zabilo neliečenie COVIDu – zákon

14.04.2021

ZÁKON z 21. októbra 2004 o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov Vsuvka: Možno je táto verzia zákona stará, ale táto časť zákona čo som skopíroval sa určite pri zmenách nemení: § 4 Úvodné ustanovenia Zdravotnú starostlivosť a služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej [...]

Posledné vakcinačné kotrmelce prezradili Hru s Vakcínami

11.04.2021

Podtitul: Systém odvádzania krvi z mozgu (Venous Sinus), kde krv tečie pomaly, má zjavne predispozíciu na krvné zrazeniny po Vakcinácii od Astra-Zeneca. Dr. Meryl Nass, Global Research Najprv dve „hlásenia“ – linky: EMA, Zodpovedný útvar EÚ, povedala, že skúma najmenej 44 prípadov zriedkavých zrazenín v mozgu a najmenej 14 úmrtí medzi približne 9.2 milión vakinácií v [...]

Porovnanie – Očkovanie : Ivermectin = Izrael : Zimbabwe, plus my

09.04.2021

Keďže vedenie EÚ hrá s Big Pharma a teda my sme tiež tlačení do očkovania, a dokonca EMA neschválila nasadenie Ivermectinu, ten v nadpise uvedeý „súboj“ sa nás týka. Okomentujem až na záver, takže: Dee McLachlan, Gumshoe News: Ešte na začiatok upozornenie: Ak chcete pozerať grafy, treba si otvoriť originálny článok. Počet obyvateľov Izraela je skoro 8.8 miliónov, a [...]

GLOBSEC, Zaorálek

Vypitvané ministerstvo? Rošáda s českou diplomaciou nevyšla

14.04.2021 21:48

Mal to byť manéver na dva ťahy. Minister kultúry by sa presunul na čelo diplomacie a jeho miesto by obsadil náchodský starosta. Rošáda ale nevyšla.

Jens Stoltenberg

Stoltenberg: NATO začne do mája sťahovať svojich vojakov z Afganistanu

14.04.2021 21:21, aktualizované: 21:35

Stoltenberg pripomenul, že NATO má v súčasnosti v Afganistane približne 10-tisíc vojakov.

pocasie-15-4-2021

Počasie sa obracia, kedy sa opäť vrátia jarné teploty?

14.04.2021 18:47

To najhoršie či skôr najzimšie má Slovensko za sebou. Počasie sa bude stále viac podobať jari, ktorá tu podľa kalendára už dávno je.

Jan Hamáček / Andrej Danko /

Hamáček pôjde do Ruska rokovať o Sputniku V, sprevádzať ho bude Danko

14.04.2021 18:00, aktualizované: 20:34

Český minister vnútra a zahraničia účasť Danka na rokovaní vysvetľuje tým, že využíva všetky kontakty, ktoré má vo svete, aby pre občanov Česka zabezpečil potrebné vakcíny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 278
Celková čítanosť: 994876x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie