Založ si blog

Vlastizrada v Amerike: Všeobecný prehľad FBI, CIA a „Vecí Národnej Bezpečnosti“

Preložil som to aj preto, že niektorým naším politickým stranám platili voľby peniaze z USA. A niektoré vedia lepšie rozvracať ako budovať, na budovanie je totiž potrebná schopnosť oveľa komplexnejšieho a systémového myslenia. Takže: Cynthia Chung, Strategic Culture Foundation.

Autorka začína príkladom-zhrnutím Hamleta: Každá jedna postava „nevidí“ dlhodobé následky svojich vlastných činov, čo vedie nielen k jej zničeniu, ale smeruje v konečnom efekte ku kolapsu Štátu Dánskeho. Sú takí zahrabaní v antagonizme každého proti ostatným, že nevidia, že každého deštrukcia je prepletená s deštrukciou každého ďalšieho.

Toto je reflexia zlyhávajúceho systému.

Takže, v našom čase veľkých zmien sa musíme pýtať sami seba; čo predstavuje ten perzistentný “systém vlády – ruling system – ” Spojených Štátov, a odkiaľ pochádzajú tie nespravodlivosti v jeho „stave záležitostí“?

Takýto systém, aj keď verí, že bojuje zubami nechtami za svoje prežitie, si len kope hlbší hrob. Systém, ktorý nie je schopný vytvoriť riešenia problémov, ktorým čelí.

Jediná cesta von je postaviť sa čelom k tomuto faktu. Najdôležitejšia otázka, ktorá určí osud krajiny je, aké zmeny nastanú v politických a spravodajských aparátoch, také, aby pokračovanie tejto tyranickej velezrady bolo zastavené v pohybe a nebolo ďalej schopné zasievať rozbroje a chaos.

Keď sa otázka “Pravdy” stane “Ohrozením Národnej Bezpečnosti”

Keď sa vec pravdy predstavuje ako možné ohrozenie tých, ktorí vládnu v krajine, už nemáte demokratickký štát. Je síce pravda, že nie všetko sa môže odhaliť v reálnom čase, ale my sedíme na celej hore klasifikovaných spravodajských materiálov, ktoré sa týkajú času 60 rokov dozadu. Koľko času musí uplynúť pred tým, ako Americkí občania dostanú právo dozvedieť sa pravdu za tým, čo ich vládne agentúry robili v rámci ich vlastnej krajiny a v zahraničí v mene „slobodného“ sveta?

Od tohto uvedomenia si, celá vec deklasifikovania materiálov okolo škandálu Russigate v reálnom čase, a nie hlboko „redaktovaná“ o 50 rokov, je zásadná, ak sa chceme pohnúť dopredu vo veci tej hnisajúcej hniloby (festering putrefaction), ktorá už tu bublala od ohavnej vraždy Prezidenta Kennedyho 22. Novembra 1963 a ohľadne ktorej stále dodnes čakáme na plné odkrytie klasifikovaných dokumentov po 57 rokoch (redaktovaná znamená v tomto kontexte úmyselne prekrútená).

Ak Američania naozej chcú konečne vidieť kto „stojí za záclonou“ v krajine Oz, teraz je ten čas (Oz je zázračný kontinent, často sa používa na Austráliu, tu na USA – zrejme ironicky).

Tie „spravodajské úrady“ (intelligence bureaus) je potrebné vyhodnotiť, ohľadne toho, aké typy metód a štandardov dodržujú/presadzujú pri zbieraní toho „spravodajstva“, ktoré – možno predpokladať – zdôvodňuje Muellerovo vyšetrovanie a nekonečné Flynnovo vyšetrovanie, ktoré obidve poskytli nulové preukazné dôkazy na podopretie ich obvinení, a ktoré výrazne obmedzili schopnosť zvolenej vlády vykonať zmeny, ku ktorým sa predtým zaviazala voči Americkým ľuďom.

Presne ako vojny v Iraku a Líbyi, ktoré boli založené na sfalšovanom (cooked) Britskom spravodajstve (viď tu a tu), Russiagate sa tiež javí, že má svoj pôvod u naších priateľov tam za vodou u MI6. Nie je žiadnym prekvapením, že Sir Richard Dearlove, ktorý bol vtedy šéfom MI6 (1999-2004), a ktorý dohliadal na, a stál pri, podvodnom spravodajstve o Iraku, s vyhlásením, že kúpili urán od Nigeru aby vyrobili jadrovú zbraň, je presne ten istý Sir Richard Dearlove kto propagoval ten fascikel Christophera Steeleho ako niečo “dôveryhodné” Americkej spravodajskej službe.

Inými slovami, ten istý muž, ktorý je hlavný zodpovedný za povzbudzovanie k ilegálnej invázii Iraku, ktorá odštartovala nekonečnú vojnu proti “teroru,” ktorá bola ospravedlnená falšovaným Britským spravodajstvom, je tiež zodpovedný za posmeľovanie honby na bosorky „Ruského špióna“ ktorá sa odohrávala v USA posledné 4 roky…. nad ďalším sfalšovaným Britským spravodajstvom, a s FBI a CIA ako vedomými komplicmi v tom.

Ani Americkí ľudia, ani svet ako celok, si nemôžu dovoliť ďalej trpieť ešte viac blábolenia tzv. „chybného“ spravodajstva. Je čas urobiť tieto spravodajské úrady zodpovednými za prinajmenšom kriminálnu nedbalosť, prinajhoršom zločin velezrady voči svojej vlastnej krajine.

Toto je len prvá časť oveľa rozsiahlejšieho článku, ktorý sa vracia aj k zastreleniu prezidenta Kennedyho (so záverom že vraždu zorganizovali tajné služby USA), a ešte ďalej v čase, po koniec 2. svetovej vojny. Pokúsim sa to spracovať, dôsledky toho tu máme na živo; to čo autorka píše že „treba urobiť“ sa ešte nestalo. Takže klamstvá spravodajstva Británie a USA, a vplyv tých klamstiev na nás stále trvajú, keďže celá dnešná politika EÚ je stále pod ich vplyvom.

Tá ďalšia časť začína takto: Správa „Rodinné Klenoty – Family Jewels report,“ ktorá bola z vyšetrovania CIA seba samej, bola popohnaná Škandálom Watergate a neústavnou úlohou CIA v celej záležitosti. Správa Rodinné Klenoty bola len čiastočne deklasifikovaná odtajnená – 25.6.2007 (t.j. o 30 rokov neskôr). Správa zahrnovala 6 stranové zhrnutie, s nasledovným úvodom:

The Central Intelligence Agency porušovala svoje vlastné stanovy (charter) počas 25 rokov, kým odhalenia nelegálneho odpočúvania, domáceho sledovania, tajných plánov vrážd, a pokusov na ľuďoch (human experimentation) viedli k oficiálnemu vyšetrovaniu a reformám v 70-tych rokoch.Dosť suché konštatovanie, nie? – a navyše výlučne o domácej scéne(!), a CIA bolo ponechané „reformovať samu seba“! A správa bola tajná nielen voči verejnosti, ale aj „major governmental bodies“ – dôležitejším vládnym orgánom. Takže tu vidíme, že Deep State – Štát v štáte – už má dlhú históriu a stále vplýva zrejme aj na našu politiku.

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

Podvod zvaný „the Great Reset“

15.12.2022

Matthew Ehret-Kump, Global Research, 17.7.2020, Strategic Culture Foundation 15.7.2020. O čom presne je ten avizovaný „podvod“, plus o čo vlastne ide, sa dozvieme hneď: Ako každý, strašne rád by som chcel žiť vo svete bez znečistenia. Veľmi rád by som videl ako ľudská civilizácia dosiahla rovnováhu s prírodou, a s rizikom toho, že budem vyzerať ako naïvný idealista, ja [...]

vagnerovci

Ruskí vagnerovci hľadali zlato, odchádzajú v rakvách

03.02.2023 13:36

Vagnerovskí žoldnieri utrpeli značné straty v bojoch v Stredoafrickej republike. Rusi sa snažili ovládnuť bane na zlato, no narazili na odpor rebelantov.

Ukrajina Rusko vojna uarus

Podľa švajčiarskeho denníka ponúkol Washington Moskve ukrajinské územie výmenou za mier. Kremeľ to poprel

03.02.2023 12:58

Správu denníka, podľa ktorého Washington v polovici januára ponúkol Moskve pätinu ukrajinského územia, odmietla predtým aj USA.

Daniel Lipšic

V mieste bydliska Daniela Lipšica nahlásili výbušninu, hrozba sa nepotvrdila

03.02.2023 12:55, aktualizované: 13:29

Ako komentoval špeciálny prokurátor, nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú žiadnu hranicu.

Polícia / Kontroly / Bezpečnosť na cestách /

Polícia obvinila vodičku, ktorá po nehode v Bytči nafúkala 3,44 promile alkoholu

03.02.2023 12:02

Vodička z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde cez pravotočivú zákrutu prešla do protismeru.