Založ si blog

Dr. Fauci varoval Trumpa už v roku 2017: príde pandémia!

Toto hovorí dokonca USA Today! Celé sa to volá „fact check“ – teda „overuje čo sa klebetí“.

Anthony S. Fauci, MD, riaditeľ Národného Inštitútu pre Alergie a Infekčné Choroby povedal, že niet pochýb, že Donald J. Trump bude konfrontovaný s prekvapujúcim vypuknutím (outbreak) infekčnej choroby počas jeho prezidencie,” hovorí sa vo Facebook príspevku vo forme screenshotu z článku.

Ten príspevok tiež hovorí, že Fauci povedal, že “Trumpova administrácia bude „vyzvaná“ nielen stálymi globálnymi zdravotnými hrozbami ako „influenza – chrípka – a HIV“, ale aj vypuknutie prekvapujúcej choroby. ” Používatelia ktorí zdieľali príspevok tiež registrovali dátum – príspevok bol publikovaný 11. Januára 2017.

V článku sa nachádza aj ďalšie „overenie faktu – Fact Check“ – kde Foto šíriace sa po Internete ukazuje Obamu a Fauciho na návšetve NIH labu v roku 2014, nie ‚Wuhan labu‘ v roku 2015 . NIH je National Institutes of Health, t.j. štátny ústav USA.

Počas svojho prejavu, ktorý sa dá pozrieť na YouTube, Fauci a ďalší zdravotní experti zvýraznili zoznam toho čo je potrebné pre prípravu na vypuknutie, ako posilnenie globálneho dozoru nad zdravím, zvýšenie investícií do výskumu, a „odložením si“ peňazí pre prípad núdze.

Toto sa zdá byť v súlade s „ďalšou klebetou“, ktorú vytiahli Austrálske Gumshoe News, ktoré našli obchodné záznamy o predajoch testovacích súprav na COVID-19 už v roku 2018, t.j. v čase, keď ešte oficiálne taký vírus neexistoval, oficiálne mu toto meno bolo pridelené až v rámci nácviku na pandémiu v USA v roku 2019! A niekto nás presviedča, že ten vírus vyvinuli Číňania vo Wuhane. Takže ak áno, tak na objednávku, ako spoľahlivý obchodný partner. Obchodné záznamy boli po prvom uverejnení na Gumshoe News z večera do rána prepísané, je to tam znázornené na obrázku. Tieto informácie – zvlášť z takého zdroja – postupne potvrdzujú, že vírus bol vytvorený umelo a – vypustený alebo unikol? Podľa spôsobu šírenia v Južnej Kórei a Taliansku „b je správne“.

 

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1595642x
Priemerná čítanosť článkov: 3808x

Autor blogu

Kategórie