Založ si blog

Ide nová vlna „migračného tlaku“?

Zachytil som v správach týkajúcich sa EÚ, že sa nejako mení spôsob riadenia migrácie. Tak sa znovu vraciam k tomu, že my nemáme žiaden dôvod prijímať migrantov, a hneď zopakujem prečo.

Migrácia prevažne pochádza z krajín, v ktorých si oligarchovia – prevažne občania USA a Británie – uplatňujú právo na podnikanie. Toto právo totiž – podľa toho čo sa deje vo svete – je najdôležitejším ľudským právom. Takže títo oligarchovia nepotrebujú k tomu súhlas domáceho obyvateľstva, ich právo na normálny život je oproti tomu právu na podnikanie oligarchov zanedbateľné. Ale, aby ukázali, že im na právach domácich obyvateľov záleží, vybavili pre nich – na pôde OSN – „Compact o Migrácii“ (podpísaný pánom Lajčákom).

Teda OSN, ktorá by mala základe medzinárodného práva vykázať vojská oligarchov z okupovaných krajín, ktoré oligarchovia aj drancujú, a nariadiť im financovať rekonštrukciu týchto krajín, – tzv. vojnové reparácie – so svojským typom humoru namiesto toho „dala občanom týchto krajín právo na migráciu“.

V tom dokumente sa uvádza plno cieľov ktoré sa tým sledujú, a dokonca cieľ číslo 2 hovorí, že treba „Minimalizovať nepriaznivé mechanizmy a štrukturálne faktory, ktoré nútia ľudí opúšťať svoje krajiny pôvodu“. Ale tým sa malo všetko začať, „faktory“ odstraňovať a ľudia ostať tam kde sú. Ale to má zádrhel – OSN totiž neslúži obyčajným ľuďom, ale oligarchom:

Je „na prvý pohľad“ jasné – ale len nám normálnym ľuďom – že tie „faktory“ sú vojská a ďalšie aparáty tých zahraničných oligarchov. Ide najmä o Irak, Sýriu, Líbyu, Jemen, atď., a čoraz viac o časti Afriky, najmä tzv. Subsaharskú Afriku. Oligrachovia, ako aj krajiny ich príslušnosti, sú jasné. Takže aká migrácia k nám? Migrácia len v prípade že ju potrebujeme my a v patričnej štruktúre typov ľudí, aká vlastne samovoľne prebieha napríklad z Ukrajiny alebo Srbska. Prichádzajú ľudia za prácou, ľudia ktorí majú, alebo dokážu nadobudnúť, požadované vedomosti alebo zručnosti, a ktorí sa dokážu naučiť náš jazyk. A vidíme na „naších vzoroch – tzv. vyspelých krajinách Západnej Európy“ – kam vedie tá migrácia, ktorú spustili oni. Ale v ich prípade je tu ešte ďalšia značná odlišnosť – ich oligarchovia v tých krajinách drancujú, a platia z toho svojím štátom dane (ak nie, to nie je naša vec, ale ich štátnych aparátov).

Navyše, aj keď sa migrácia delí na dva typy – regular a irregular – ale vzhľadom na vyššie popísanú realitu, okrem tej čo som uviedol vyššie, tá celá spôsobená lúpežnými výpravami oligarchov nemôže byť iná ako „irregular“ a takú – podľa Európskeho dokumentu – nepodporujeme. O migrácii EÚ je rozsiahla stránka (prehliadač hovorí že nie je bezpečná – ??), ktorej prvé dve položky delia migráciu v podstate ako ja, sú „Legal migration and integration“ a „Irregular migration and return“ – teda typ 1 – Legálna migrácia a integrácia, a typ 2 – Neregulárna migrácia a návrat – ja tým rozumiem vyhostenie.

Tak to som zvedavý čím budú na nás tlačiť teraz. Pretože migrácia podľa tej prvej – korektnej – prebieha, ako som uviedol vyššie, a je v podstate bez špeciálnych zásahov štátu a EÚ. Ako problém stále vnímam, že už sa vlastne vôbec ani nespomína „Cieľ číslo 2“, vyzerá to, že tzv. „rozvojové krajiny“ boli dané na pospas organizácii (celkom neformálnej) „Oligarchovia niektorých krajín spojte sa!“. A tí oligarchovia sú integrovaní so svojimi armádami. A riadi to celé tzv. Deep State a šibnuté západné tajné služby. To nevyzerá dobre pre budúcnosť sveta – a teda ani EÚ, ak budú Nemecké tajné služby visieť na šnúrke od gatí Deep State a Merkelová ich bude poslúchať (viď prípad Navaľnyj).

Dôstojníčka US Army varuje pred vakcínami

27.11.2022

Prečo tento článok prekladám je povedané v úvodnej vete autora: Článok vyzdvihuje značnú odvahu lekárky a vyššej dôstojníčky US Army, ktorá napadla tú nebezpečnú hlúposť a antivedecký charakter inštitúcií verejného zdravia. Postavila sa proti tým donucovacím postupom na vynucovanie injekcií COVID vakcín pre značne veľké segmenty populácie, ktoré im pritom [...]

Pokračovanie o aktivitách Pfizeru

24.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Refusing the False Narratives Has Real Consequences – Odmietanie tých lživých historiek môže mať reálne následky. Ako Dr. Bell správne vypichuje, tieto nové pozície verejného zdravia nie sú iba „trochu nesprávne“. Všetky sú “buď neetické, alebo úplne nezmysly, v protiklade s predošlou ortodoxnosťou verejného zdravia.” [...]

Zisky cez podvody, finančná Supernova Pfizeru, a umenie Skutočne Poriadnych Klamstiev

23.11.2022

Zdroj: Global Research, Dr. Joseph Mercola Môj úvod: Toto je len „prvý diel“, hoci je pomerne samostatný; Pokračovanie ešte nemám preložené, a bolo by to aj ako celé pridlhé. Text: Po celé dekády bola normou zdravotná starostlivosť sústredená na pacienta, a pacienti mali nielen právo, ale aj povinnosť, zúčasťňovať sa na plánovaní a nasadzovaní tej starostlivosti. [...]

Ruská mobilizácia, vojaci

Aktivisti vrátane matiek ruských vojakov spustili petíciu za ich odsun z Ukrajiny

27.11.2022 20:11

Pre spustenie petície, zverejnenej na webstránke Change.org, zvolili nedeľu, na ktorú v Rusku pripadá Deň matiek.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Nie Heger ale blahorodie pán veľkomožný Matovič ustúpil lekárom

27.11.2022 19:30

Takéto hazardovanie ministra financií Igora Matoviča so zdravím obyvateľov je cynické, tvrdí líder strany Hlas Peter Pellegrini o dohode lekárskych odborov s vládou.

ÖBB / Vlak / Železnice /

Rakúski železničiari v pondelok vstúpia do celodenného štrajku. Dotkne sa aj Slovenska

27.11.2022 19:10

Slovenské železnice upozornili, že pred, počas, ale i po štrajku môže dochádzať k výrazným obmedzeniam, meškaniam a rušeniam vlakov.

Igor Matovič

Lenč: Matovič útočí na lekárov lebo jeho ego nedostalo potravu, ktorú chcelo

27.11.2022 19:00

Matovič podľa politológa opäť hazardoval so zdravím obyvateľov a z rokovaní podľa neho odišiel, pretože nevie ustúpiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 419
Celková čítanosť: 1595628x
Priemerná čítanosť článkov: 3808x

Autor blogu

Kategórie