Založ si blog

Kam (po)Slušné Slovensko? Oligarchia, migrácia, Imám s 12 manželkami v Nemecku, rozklad Európy

Tým rozkladom Európy rozumiem rozklad Európskeho životného štýlu s Európskou kultúrou a zvyklosťami – t.j. kultúrou od slova kult. Zdá sa, že toto je zásadnou prekážkou pre nasadenie značne odlišného „kultu“, ktorý by nám chceli nasadiť oligarchovia ktorí vládnu USA a Európe. A Slušné Slovensko, a možno aj vraždy novinárov (v Európe v poslednom čase 3), ktoré ho „naštartovali“, sú ich pracovným nástrojom.

Jedným z krokov – a nástrojov – pri rozklade je primiešavanie obyvateľstva s výrazne odlišným kultom, v spolupráci s tlakom na vytvárane „otvorenej“ spoločnosti. Deje sa to prostredníctvom príslušnej legislatívy, ktorá otvára voľné pole pre platenie rôznych aktivít tými spomenutými oligarchami, a ich podpornou skupinou typu Soros a spol., a na mieste činu naivkami bez rozumu, ktorí veria ich newspeakovým frázam, prípadne sa dajú na to kúpiť, pomerne lacno. A sú podporovaní – len tak za modré oči? – aj Bratislavskou Kaviarňou, ktorej hostia tu robia zahraničným oligarchom poskokov (ktovie kto je majiteľ kaviarne).

Príslušnú legislatívu sme museli prijať, aby sme mohli „byť považovaní za demokraciu“ a vstúpiť do EÚ. Tým si EÚ vytvorila spôsob výrazného zasahovania do naších vnútorných vecí, ktorý využívajú aj USA. Pritom v USA sú Ruské mediálne skupiny vedené ako „zahraniční agenti“, teda sú zreteľne označení, na rozdiel od médií financovaných zo zahraničia pôsobiacich na Slovensku.

Ale pozrime sa ako sa to vyvíja napríklad v Nemecku, kde sú ďalej. Rovnako ako u nás sa tam klame pri popisovaní udalostí ktoré súvisia s vytváraním nového kultu, viď napríklad skutočnosť a obraz udalostí v Chemnitz. Ale tam sa veci už dostávajú „pod“ legislatívny rámec, to už je čas na poplach, a podľa mňa aj prípravu krokov, ktoré zabránia obdobným problémom u nás. Toto by som dokumentoval na nasledujúcej udalosti zdroj:

Nadpis článku je „Imám žije „ženatý“ s 12, väčšinou nedospelými, sex-otrokyňami, na štátne náklady vo vile v Dusseldorfe“. Dotyčný Imám má 51 rokov, dievčatá nechodili do školy, takže ho navštívila polícia. Imám vysvetlil, že všetky dievčatá právoplatne nadobudol na svadobnom trhu (Heiratsmarkt) v Homs v Sýrii (cez Ebay). Predložil o tom všetky kúpne doklady. So všetkými dievčatami som sa oženil podľa islamského zvyku – vyhlásil a predložil o tom v Sýrii vydané doklady. S 18-ročnou už má dve deti, 5 a 4-ročné, t.j. prvýkrát otehotnela ako 12-ročná. Súd nedokázal polícii nájsť dôvod na obvinenie z pedofílie, keďže išlo o „manželky“. Autor sa pýta: Bude teda nákup 12 manželiek – sex-otrokýň v Sýrii cez Ebay – v Nemecku legalizovaný? Článok je z 12 Júna 2016 a zatiaľ podľa všetkého prípad nie je vyriešený. V Nemecku sa ale už niekoľko rokov diskutuje o možnosti umožniť využívať aj právo Šaría, zatiaľ to oficiálne kruhy nepripúšťajú. Ale bezmocnosť platného práva v tomto konkrétnom prípade sa môže stať precedensom, čo by znamenalo akceptáciu právnych úkonov vykonaných podľa islamského práva v zahraničí. Takže stačí vycestovať do Sýrie a oženiť sa so štyrmi manželkami – no, našinec to skôr vníma cez počet svokier z toho vyplývajúci, ale čo by urobili naše orgány s prípadom uvedeným vyššie?

Uvedený prípad je dosť extrémny, ale je z neho zrejmé aj to, že ponímanie „ľudských práv“ podľa slniečkárov , a tých čo to v EÚ riadia, nás postupne posúva k otupeniu vnímania hraníc únosnosti a aj dôležitosti. Určitá bezmocnosť práva v Nemecku nepriamo vyplývajúca z prípadu je vážnym varovaním pred „Paktom o Migrácii“. Naši slniečkári a Slušné Slovensko tieto otázky nevidia, ak by sme sa ich opýtali, mávnu rukou, že čo to vyťahujem za blbý príklad, sú tu dôležitejšie veci, o ktorých pán Stanke prská na námestí. Ale to je presne to, kde nás chcú naši (a Európski) oligarchovia mať – aby sme sa zaoberali zástupnými problémami a nechali tie skutočné, o ktorých sa mlčí , na nich a ich prisluhovačoch. Oni nás zaintegrujú do budúcej Európy bez hraníc a bez identity a kultúry národov Európy, do masy Poslušné Slovensko.

Rusko pomôže viesť globálne ekonomické oživenie po COVIDe

13.06.2021

Andrew Korybko, One World Press. Najprv prečo to prekladám – je to jeden z mála pohľadov dopredu a nie len na COVID a jeho pôvod/dôsledky, ktorými sa zahlcujeme, a istým kruhom to vyhovuje. Prednáška Prezidenta Putina o zámeroch tohoročnej konferencie SPIEF bola pozoruhodná už len preto, že táto udalosť s osobnou účasťou (in-person) predstavovala prvú akciu tejto veľkosti [...]

Úmrtia a poškodenia po vakcinácii, plus novinky

10.06.2021

Nové čísla – z healthimpactnews – hovoria: Európa: 13 867 mŕtvych, 1 354 336 následkov k 5. júnu. USA: stále 4 863 úmrtí , stále k dátumu 24. máj! Hong Kong: 12 mŕtvych, 4 potraty následne po COVID-19 vakcínach To z Homg Kongu ale nie je žiadna štatistika, len čerstvé za posledný týždeň. Vyzerá to teda, že USA prestali počty sledovať, resp. zverejňovať, [...]

Rozdeľ a Vymývaj Mozgy!

07.06.2021

Preklad článku od Austrálskej analytičky Caitlin Johnstone na médiu The Altworld. Celý názov článku je „Divide and Brainwash: Notes From the Edge of the Narrative Matrix“ a má štýl typický pre autorku (druhá časť nadpisu je čosi ako „Zápisky z Hrany Matrixu Výkladu Udalostí“, používa ju často). V roku 2016 tá najskorumpovanejšia a najvražednejšia vláda na Zemi [...]

Banská Bystrica Skatepark

Pribudlo 42 infikovaných, vírus si vyžiadal ďalšie tri obete

13.06.2021 10:10, aktualizované: 10:31

Počet hospitalizovaných pacientov klesol o 34 na 230. Pribudlo takmer 5-tisíc zaočkovaných prvou dávkou vakcíny.

Blinken

Šéfovia diplomacie USA a Kórey sa zhodli na potrebe odzbrojiť KĽDR

13.06.2021 09:00

Antony Blinken a Čchung Ui-jong sa budú snažiť o úplnú denuklearizáciu kórejského polostrova.

G7, Boris Johnson, Joe Biden

ONLINE: Bohaté štáty majú plán proti budúcim pandémiám

13.06.2021 07:00, aktualizované: 10:28

Deklaráciu z Carbis Bay, ktorá má urobiť svet akcieschopnejším pri pandémiách, nazval britský premiér Boris Johnson historickou.

dovolenka, cestovanie, rodina, pláž, leto, slnko, more

Chcete dovolenkovať mimo EÚ? Skončíte v karanténe, aj na dva týždne

13.06.2021 06:37

Nemci môžu slobodnejšie cestovať do 183 krajín sveta, Rakúšania dokonca do 191. Slováci len do 46 krajín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 297
Celková čítanosť: 1067067x
Priemerná čítanosť článkov: 3593x

Autor blogu

Kategórie