Založ si blog

Kam (po)Slušné Slovensko? Oligarchia, migrácia, Imám s 12 manželkami v Nemecku, rozklad Európy

Tým rozkladom Európy rozumiem rozklad Európskeho životného štýlu s Európskou kultúrou a zvyklosťami – t.j. kultúrou od slova kult. Zdá sa, že toto je zásadnou prekážkou pre nasadenie značne odlišného „kultu“, ktorý by nám chceli nasadiť oligarchovia ktorí vládnu USA a Európe. A Slušné Slovensko, a možno aj vraždy novinárov (v Európe v poslednom čase 3), ktoré ho „naštartovali“, sú ich pracovným nástrojom.

Jedným z krokov – a nástrojov – pri rozklade je primiešavanie obyvateľstva s výrazne odlišným kultom, v spolupráci s tlakom na vytvárane „otvorenej“ spoločnosti. Deje sa to prostredníctvom príslušnej legislatívy, ktorá otvára voľné pole pre platenie rôznych aktivít tými spomenutými oligarchami, a ich podpornou skupinou typu Soros a spol., a na mieste činu naivkami bez rozumu, ktorí veria ich newspeakovým frázam, prípadne sa dajú na to kúpiť, pomerne lacno. A sú podporovaní – len tak za modré oči? – aj Bratislavskou Kaviarňou, ktorej hostia tu robia zahraničným oligarchom poskokov (ktovie kto je majiteľ kaviarne).

Príslušnú legislatívu sme museli prijať, aby sme mohli „byť považovaní za demokraciu“ a vstúpiť do EÚ. Tým si EÚ vytvorila spôsob výrazného zasahovania do naších vnútorných vecí, ktorý využívajú aj USA. Pritom v USA sú Ruské mediálne skupiny vedené ako „zahraniční agenti“, teda sú zreteľne označení, na rozdiel od médií financovaných zo zahraničia pôsobiacich na Slovensku.

Ale pozrime sa ako sa to vyvíja napríklad v Nemecku, kde sú ďalej. Rovnako ako u nás sa tam klame pri popisovaní udalostí ktoré súvisia s vytváraním nového kultu, viď napríklad skutočnosť a obraz udalostí v Chemnitz. Ale tam sa veci už dostávajú „pod“ legislatívny rámec, to už je čas na poplach, a podľa mňa aj prípravu krokov, ktoré zabránia obdobným problémom u nás. Toto by som dokumentoval na nasledujúcej udalosti zdroj:

Nadpis článku je „Imám žije „ženatý“ s 12, väčšinou nedospelými, sex-otrokyňami, na štátne náklady vo vile v Dusseldorfe“. Dotyčný Imám má 51 rokov, dievčatá nechodili do školy, takže ho navštívila polícia. Imám vysvetlil, že všetky dievčatá právoplatne nadobudol na svadobnom trhu (Heiratsmarkt) v Homs v Sýrii (cez Ebay). Predložil o tom všetky kúpne doklady. So všetkými dievčatami som sa oženil podľa islamského zvyku – vyhlásil a predložil o tom v Sýrii vydané doklady. S 18-ročnou už má dve deti, 5 a 4-ročné, t.j. prvýkrát otehotnela ako 12-ročná. Súd nedokázal polícii nájsť dôvod na obvinenie z pedofílie, keďže išlo o „manželky“. Autor sa pýta: Bude teda nákup 12 manželiek – sex-otrokýň v Sýrii cez Ebay – v Nemecku legalizovaný? Článok je z 12 Júna 2016 a zatiaľ podľa všetkého prípad nie je vyriešený. V Nemecku sa ale už niekoľko rokov diskutuje o možnosti umožniť využívať aj právo Šaría, zatiaľ to oficiálne kruhy nepripúšťajú. Ale bezmocnosť platného práva v tomto konkrétnom prípade sa môže stať precedensom, čo by znamenalo akceptáciu právnych úkonov vykonaných podľa islamského práva v zahraničí. Takže stačí vycestovať do Sýrie a oženiť sa so štyrmi manželkami – no, našinec to skôr vníma cez počet svokier z toho vyplývajúci, ale čo by urobili naše orgány s prípadom uvedeným vyššie?

Uvedený prípad je dosť extrémny, ale je z neho zrejmé aj to, že ponímanie „ľudských práv“ podľa slniečkárov , a tých čo to v EÚ riadia, nás postupne posúva k otupeniu vnímania hraníc únosnosti a aj dôležitosti. Určitá bezmocnosť práva v Nemecku nepriamo vyplývajúca z prípadu je vážnym varovaním pred „Paktom o Migrácii“. Naši slniečkári a Slušné Slovensko tieto otázky nevidia, ak by sme sa ich opýtali, mávnu rukou, že čo to vyťahujem za blbý príklad, sú tu dôležitejšie veci, o ktorých pán Stanke prská na námestí. Ale to je presne to, kde nás chcú naši (a Európski) oligarchovia mať – aby sme sa zaoberali zástupnými problémami a nechali tie skutočné, o ktorých sa mlčí , na nich a ich prisluhovačoch. Oni nás zaintegrujú do budúcej Európy bez hraníc a bez identity a kultúry národov Európy, do masy Poslušné Slovensko.

Florentská Deklarácia: Medzinárodný front pre odchod z NATO. Plus poznámka k pánovi Assangeovi.

18.04.2019

Text Florentskej Deklarácie (Florence Declaration), prijatej viac ako 600 účastníkmi Konferencie Nie Vojne Nie NATO (No War No NATO Conference), 7. Apríla 2019. Originál je v Taliančine, preklady viac »

Základne a zbrane USA a naša bezpečnosť. Radarmi neviditeľné F35 zmizlo z radarov

13.04.2019

Tento blog píšem v rámci konštatovania, že obidve strany účastné pri zostavovaní zmluvy medzi USA a SR (asi je o „obrane“), klamú. Teda nielen US strana, ale aj naši vyjednávači, ktorí viac »

Voľby Trumpovi nevyhrali Rusi: bol to Pánboh. Dá sa tu ešte niečo robiť? Veď oni sú blázni!

31.03.2019

Pred pár dňami som sa pýtal sám seba, či Donald Trump nie je šibnutý, po tom ako strávil weekend tweetovaním/bitím do mŕtveho Johna McCaina. Dnes mám potvrdenie, že nie je jediným šibnutým viac »

Bratislava Doprava Obmedzenia Uzávera cesta, autá

Motorkár sa hnal po bratislavskom obchvate 153 km/h. Pozrite si video

22.04.2019 20:15

Aj keď po diaľničnom obchvate Bratislavy možno ísť najviac 90 km/h, polícia na Veľkonočný pondelok namerala motorkárovi 153 km/h. Pozrite si video.

Irán, ropa

USA definitívne zavrú kohútiky iránskej rope. Žiadne výnimky zo sankcií

22.04.2019 19:15

Americké sankcie na obchodovanie s iránskou ropou budú od mája platiť bez výnimky.

Srí Lanka, teroristické útoky

Expert: Násilie je lacné. Niekoľko fanatických šialencov môže zničiť krajinu

22.04.2019 19:00

Zomrelo okolo 300 ľudí. Boli to mimoriadne provokatívne útoky, dodal Rajesh Venugopal.

Huawei 5G internet, Dec. 18, 2018.

Tlak zo strany USA Huawei nezabrzdil. Firma zvýšila tržby o 39 percent

22.04.2019 18:07

Huawei zvýšil tržby medziročne o 39 percent na 179,7 miliardy jüanov, a to napriek snahe USA prinútiť spojencov, aby technológia tohto podniku nevyužívali.

Ivan Hečko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 130
Celková čítanosť: 386384x
Priemerná čítanosť článkov: 2972x

Autor blogu

Kategórie