Založ si blog

Kam (po)Slušné Slovensko? Oligarchia, migrácia, Imám s 12 manželkami v Nemecku, rozklad Európy

Tým rozkladom Európy rozumiem rozklad Európskeho životného štýlu s Európskou kultúrou a zvyklosťami – t.j. kultúrou od slova kult. Zdá sa, že toto je zásadnou prekážkou pre nasadenie značne odlišného „kultu“, ktorý by nám chceli nasadiť oligarchovia ktorí vládnu USA a Európe. A Slušné Slovensko, a možno aj vraždy novinárov (v Európe v poslednom čase 3), ktoré ho „naštartovali“, sú ich pracovným nástrojom.

Jedným z krokov – a nástrojov – pri rozklade je primiešavanie obyvateľstva s výrazne odlišným kultom, v spolupráci s tlakom na vytvárane „otvorenej“ spoločnosti. Deje sa to prostredníctvom príslušnej legislatívy, ktorá otvára voľné pole pre platenie rôznych aktivít tými spomenutými oligarchami, a ich podpornou skupinou typu Soros a spol., a na mieste činu naivkami bez rozumu, ktorí veria ich newspeakovým frázam, prípadne sa dajú na to kúpiť, pomerne lacno. A sú podporovaní – len tak za modré oči? – aj Bratislavskou Kaviarňou, ktorej hostia tu robia zahraničným oligarchom poskokov (ktovie kto je majiteľ kaviarne).

Príslušnú legislatívu sme museli prijať, aby sme mohli „byť považovaní za demokraciu“ a vstúpiť do EÚ. Tým si EÚ vytvorila spôsob výrazného zasahovania do naších vnútorných vecí, ktorý využívajú aj USA. Pritom v USA sú Ruské mediálne skupiny vedené ako „zahraniční agenti“, teda sú zreteľne označení, na rozdiel od médií financovaných zo zahraničia pôsobiacich na Slovensku.

Ale pozrime sa ako sa to vyvíja napríklad v Nemecku, kde sú ďalej. Rovnako ako u nás sa tam klame pri popisovaní udalostí ktoré súvisia s vytváraním nového kultu, viď napríklad skutočnosť a obraz udalostí v Chemnitz. Ale tam sa veci už dostávajú „pod“ legislatívny rámec, to už je čas na poplach, a podľa mňa aj prípravu krokov, ktoré zabránia obdobným problémom u nás. Toto by som dokumentoval na nasledujúcej udalosti zdroj:

Nadpis článku je „Imám žije „ženatý“ s 12, väčšinou nedospelými, sex-otrokyňami, na štátne náklady vo vile v Dusseldorfe“. Dotyčný Imám má 51 rokov, dievčatá nechodili do školy, takže ho navštívila polícia. Imám vysvetlil, že všetky dievčatá právoplatne nadobudol na svadobnom trhu (Heiratsmarkt) v Homs v Sýrii (cez Ebay). Predložil o tom všetky kúpne doklady. So všetkými dievčatami som sa oženil podľa islamského zvyku – vyhlásil a predložil o tom v Sýrii vydané doklady. S 18-ročnou už má dve deti, 5 a 4-ročné, t.j. prvýkrát otehotnela ako 12-ročná. Súd nedokázal polícii nájsť dôvod na obvinenie z pedofílie, keďže išlo o „manželky“. Autor sa pýta: Bude teda nákup 12 manželiek – sex-otrokýň v Sýrii cez Ebay – v Nemecku legalizovaný? Článok je z 12 Júna 2016 a zatiaľ podľa všetkého prípad nie je vyriešený. V Nemecku sa ale už niekoľko rokov diskutuje o možnosti umožniť využívať aj právo Šaría, zatiaľ to oficiálne kruhy nepripúšťajú. Ale bezmocnosť platného práva v tomto konkrétnom prípade sa môže stať precedensom, čo by znamenalo akceptáciu právnych úkonov vykonaných podľa islamského práva v zahraničí. Takže stačí vycestovať do Sýrie a oženiť sa so štyrmi manželkami – no, našinec to skôr vníma cez počet svokier z toho vyplývajúci, ale čo by urobili naše orgány s prípadom uvedeným vyššie?

Uvedený prípad je dosť extrémny, ale je z neho zrejmé aj to, že ponímanie „ľudských práv“ podľa slniečkárov , a tých čo to v EÚ riadia, nás postupne posúva k otupeniu vnímania hraníc únosnosti a aj dôležitosti. Určitá bezmocnosť práva v Nemecku nepriamo vyplývajúca z prípadu je vážnym varovaním pred „Paktom o Migrácii“. Naši slniečkári a Slušné Slovensko tieto otázky nevidia, ak by sme sa ich opýtali, mávnu rukou, že čo to vyťahujem za blbý príklad, sú tu dôležitejšie veci, o ktorých pán Stanke prská na námestí. Ale to je presne to, kde nás chcú naši (a Európski) oligarchovia mať – aby sme sa zaoberali zástupnými problémami a nechali tie skutočné, o ktorých sa mlčí , na nich a ich prisluhovačoch. Oni nás zaintegrujú do budúcej Európy bez hraníc a bez identity a kultúry národov Európy, do masy Poslušné Slovensko.

Hlásim sa k „zápecníckemu názoru“ na migráciu

04.12.2018

Dnes som zase v aute počúval SRo a bavil som sa. Témy boli pán Lajčák, Pakt o Migrácii a naše predsedanie OBSE. Bolo to veľmi dobré. Nezachytil som mená, takže budem referovať anonymne. Jeden viac »

„NGO“ financované Britskou vládou po Európe – nová forma Operácie Gladio?

29.11.2018

Zdroj: Podľa Moon of Alabama, 24.11. Spracúvam tento zdroj preto, že ukazuje ako fungujú takéto inštitúcie, ktoré majú medzinárodný „oficiálne NGO“ charakter. Okrem toho tu môže byť viac »

Stupňujem: Klamstvo – Korektné Klamstvo – Migrácia ako Udržateľný Rozvoj

27.11.2018

Po „nežnej revolúcii“ nás EÚ akceptovala za podmienky, že si „zavedieme demokraciu“. Následne sme dostali inštrukcie ako to má vyzerať. Aj predtým sme mali slušnú ústavu, okrem vsuvky viac »

katarína heneková, rastislav henek

V Púchove sa v primátorskom kresle vystriedali manželia

10.12.2018 17:18

Novú primátorku na kandidatúru nahovoril manžel, pretože - ako hovorí - kam čert nemôže, pošle ženu.

petro porošenko

Porošenko rozhodol o ukončení hlavnej ukrajinsko-ruskej zmluvy

10.12.2018 16:57

Ukrajina sa bude podľa prezidenta usilovať o to, aby do ústavy štátu bolo vtelené úsilie o vstup do NATO.

Trezor

Úrad zaevidoval žiadosť ohľadne zaistených zvukových nahrávok

10.12.2018 16:34

Podľa informácií ide o použitie, respektíve nepoužitie záznamov, ktoré boli údajne zaistené v Kočnerovom trezore.

polícia, policajt, slovensko, kotešová

Polícia obvinila mužov, ktorý okradli a uniesli mladíka

10.12.2018 15:57

Obvinení ho mali vláčiť po bankomatoch a zavrieť na chate.

Ivan Hečko

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 115
Celková čítanosť: 317438x
Priemerná čítanosť článkov: 2760x

Autor blogu

Kategórie