Založ si blog

Pokus USA o udržanie sa: Pakistan

Od autora G5, Gumshoe News, Austrália. Už som od neho prekladal, je bývalý špión, pôsobil v tejto súvislosti aj v Moskve. Aby sa nám nezdalo, že USA sa sústreďujú len na Ukrajinu:

Od medzinárodnej siete špionážnej komunity len do hodiny od udalosti (From International Intel Community network, within an hour of the event.)

Imran Khan; predošlý predseda vlády, a „veliteľ“ populistickej dôvery v Pakistane; ako Trump v The USA; bol uväznený a obvinený pod nejakým teroristickým odvarom dnes zavčas ráno.

Historka začína teraz presakovať (leak) cez mainstream. Ale len ako sa očakáva.

US Intel má záujem o opozičné bábky voči Khanovi.

Takže US expertizmus sa rozhodol naduť líca na tomto sub-kontinente. Oni tu už udržovali rozdelenie odkedy ten Savilitský-hlupák Mountbatten sa rozhodol ísť do toho s odporúčaním svojej manželky od jej vtedajšieho partnera (then bed-mate) Jinnah, s vytvorením Pakistanu v Auguste 1947, pred 75 rokmi s presnosťou na mesiac.

Pripomína to iného imperialistického hlupáka Churchilla, v súvislosti s Cairo Konferenciou v roku 1921. Ktorá vlastne zodpovedá za to rozdelenie Stredného Východu, skoro na deň presne.

Nebudem sa dokonca ani pokúšať spomínať tú fixáciu na Marmarské More, počas dvoch svetových vojen. A ani Židovskú, Arménsku a Ukrajinskú Genocídy; ani ako vznikli, a ako boli v skutočnosti vykonávané. To je iná kapitola, s neprekonateľnou zásobou dôkazov.

Čo sa momentátne plaví na tom podvodnom zatknutí supra: už bolo upravené (adjusted) a prekráčalo späť cez Amerikanistami ovládané médiá.

Khan bol predtým vyhnaný z úradu, a to US špionážnymi operáciami. Spomeňme si: Austrália, Nový Zéland, USA, Irán, Irak, Ukrajina, Vietnam, Grécko, Filipíny, Papua Nová Guinea, Balkán, a každý jeden národný štát od Mexika po Patagóniu a tak ďalej.

Na stretnutí pred nejakými tromi hodinami s kolegom z Pakistanských Síl, ma upozornili že: mediálne správy o udalosti sú blokované v Pakistane, a upravované v Amerikanistických médiách, aby sa zistilo, ako by sa táto súčasná šibnutá US intervencia; pokúšajúca sa o ďalšiu zmenu režimu; dala upraviť aby sa dalo vyhnúť ďalšej občianskej vojne.

Tá fixácia na strane USA je skutočnosť, že Pakistan je aj „na Ruskej Obežnej Dráhe“, rovnako ako India. USA má trvalé problémy s udržovaním svojej vymyslenej fikcie o udržovaní neprestajných teritoriálnych vojen. Ako USA udržovali cez celý Blízky Východ.

Vytvorenie Izraela má lokálnu históriu nasadenia/zapájania sa, ktorú možno prirovnať k týmto prípadom: Kríza Suezského Prieplavu, Fingovaný Prípad USS Liberty, Kríza Panamský Prieplav.

Po celej Strednej Amerike: Spomínam na stále sa opakujúce graffiti: ‘YANQUI GO HOME’.

 

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554175x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie