Založ si blog

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS.

Pri vyhľadávaní mi ale na Slovensku naskočili len značne staré údaje. Napríklad TA3, 9.7.2021. Logicky človek potom usudzuje, že niečo skrývame. Oficiálne pritom pripúšťame, že máme 7 úmrtí po COVID vakcíne, v tom čase uvedenom vyššie to boli 4, čo by teoreticky/logicky mohlo byť v poriadku. Ale existuje súhrnná Európska databáza, kde sa podľa všetkého nejaké dáta vkladajú.

Databáza The European Medicines Agency (EMA) nepriaznivých reakcií na lieky (of adverse drug reactions) teraz ukazuje 46,999 úmrtí a 4,731,833 poškodení (injuries – poranenia) následkom COVID-19 vakcín. A to k dátumu 30.7.2022. Z tých poškodení až 2,143,362 sú „vážne poškodenia“, pričom táto kategória je definovaná:

Vážnosť poskytuje informáciu o podozrení na nežiadúci účinok; môže byť klasifikovaný ako vážny, ak korešponduje s medickým nálezom ktorý rezultuje do úmrtia, je život ohrozujúci, vyžaduje internú hospitalizáciu pacienta, rezultuje do iného medicínsky závažného stavu, alebo predĺženia existujúcej hospitalizácie, rezultuje do trvalej alebo významnej disability alebo neschopnosti, alebo je kongenitálnou anomáliou/vrodenou poruchou.”

V USA, Systém na zaznamenávanie nepriaznivých reakcií na vakcíny – Vaccine Adverse Events Recording System (VAERS) momentálne (k dátumu 22.7.2022) ukazuje 29,790 úmrtí a 1,357,940 poranení/poškodení ktoré nastali po COVID-19 vakcínach. V tejto súvislosti ale zároveň pripomínajú, že do VAERS systému sa dostáva – t.j. je hlásených – menej ako 1% prípadov.

Je tam ešte jedna pripomienka k číslam USA: Do dneška už bolo nahlásených do VAERS viac úmrtí a vedľajších účinkov vakcín – za posledných 20 mesiacov ako následkov COVID-19 vakcín – ako bolo hlásených za posledných 30 rokov – pre všetky vakcíny odsúhlasené FDA, až po „Autorizáciu na Núdzové nasadenie“ COVID injekcií v Decembri 2020 (dovtedy 834,124 prípadov, 9,278 úmrtí). Vydanie má dátum 4.8.2022.

Tie čísla sú naozaj pozoruhodné, ak si uvedomíme, že aj oficiálne, tie vakcíny nemajú s vírusom COVID-19 nič spoločné. Teda na rozdiel od klasických vakcín, ktoré mali vzorku „škodcu“ na základe ktorej si organizmus vyvinul protilátky a potom buď ochorenie nedostal, alebo malo ľahší priebeh. Ako som už spomenul, o týchto vakcínach netušíme čo obsahujú, len vieme čo neobsahujú: vzorku vírusu. Hovorí sa, že Ruská ju má, a ešte jedna, čo má s tou Ruskou niečo spoločné.

A ešte k Slovenským informáciám: Nabehla mi aj Web stránka health.gov.sk Národná Stratégia Očkovania proti ochoreniu COVID-19, ale buď je preťažená, alebo nefunguje. Dúfam, že „a je správne“. Vôbec sa nechovala ako niečo „čo sa dá rozkliknúť“.

Vraj „austrálska politika“

27.09.2022

od autora James O’Neill. Tie úvodzovky v nadpise robia dojem nejakého spochybnenia, a naozaj: je to o Austrálii, ale až na nejaké nevyhnutné odlišnosti sa to dosť podobá na „chorobu z našej kuchyne“. Nedávne politické vyhlásenia Austrálskej vlády potvrdzujú, že nasleduje precedensy nastavené neoplakanou vládou ktorá jej predchádzala. Jedno vyhlásenie, špeciálne, je [...]

Zákaz účasti na oslave SNP: priznali sa, boja sa nás

05.09.2022

Postupne sa to zbiera, až to dozrelo: Naši súčasní vládcovia dospeli na úroveň komunistov, ktorí sa tiež báli verejných zhromaždení, okrem tých nimi organizovaných. Tam ale ľudia chodiť nechceli. Komunisti teda nakupovali nedostatkový tovar, ktorý sa dal kúpiť v čase tých schválených a vynucovaných zhromaždení, a počty stúpli. Akési „spontánne“ zhromaždenia, [...]

COVID: zhrnutie „Akcie“

29.08.2022

„Summary“ autora Malcolm R. Hughes, Gumshoe News, Austrália. Môj úvod: Autor má patričnú kvalifikáciu a až po prečítaní jeho článku som si uvedomil celý rozsah toho, ako s nami bolo počas „plandémie“ manipulované. A pravdepodobne z úrovne EÚ (a WHO). Takže, Malcolm R. Hughes: Zhrnutie – Nadnárodná Akcia COVID. Podozrieval som už od Apríla 2020, že takzvané [...]

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari bývalého europoslanca odsúdili za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Pas / Pasy / Ruský pas /

Počet Rusov prichádzajúcich do EÚ vzrástol po ohlásení mobilizácie o 30 percent

27.09.2022 21:10, aktualizované: 22:07

Uviedla to Európska agentúra pre pohraničnú a pobrežnú stráž podľa ktorej počas uplynulého týždňa prišlo do EÚ takmer 66-tisíc ruských občanov.

diskusia zupani v presove

V sále to iskrilo. Kandidáti na župana sa zhodli, že Prešovu musí pomôcť štát

27.09.2022 21:00

Čo by chceli kandidáti na župana pre Prešovský kraj urobiť?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 407
Celková čítanosť: 1554188x
Priemerná čítanosť článkov: 3819x

Autor blogu

Kategórie