Založ si blog

Kto bude zodpovedný za „Covid/vakcíny? “

Myslím tým samozrejme za ich následky. Táto otázka sa postupne v rôznych krajinách vynára a hľadajú sa obete. A vyzerá to tak, že oveľa viac ľudí už bolo „postihnutých“ vakcínou ako vírusom (všeobecne, u nás možno nie). Ale dokonca sa vynorili názory, že od začiatku boli ako „nástroj znižovania počtu ľudí na Zemi“ myslené práve tie vakcíny, strach z vírusu mal byť tlakom pre vakcinovanie.

Ide tu ale aj o to, že na ICC – Medzinárodnom Trestnom Súde v Haagu, už nejaký čas prebieha v tejto veci proces, alebo jeho príprava. A je vo veci – vytvorenie vírusu a k nemu vakcín, ktoré nie sú proti proti tomu vírusu, ale sú len ďalšou likvidačnou zložkou.

Celá vec má niekoľko stránok. Umele vytvorený bol už aj ten vírus ako taký, na objednávku, a bolo zaň zaplatené 600 000 USD – predstavte si – od vlády USA, cez prostredníka ktorým bol Dr. Fauci – vrchný lekár USA. Vytvorila ho na takúto zákazku Čínska vedkyňa vo Wu Han. Takže opakujem – na zákazku vlády USA.

Ale potom nasledovali šokujúce udalosti: Všetky Pharma firmy začali po neuveriteľne krátkom čase vyrábať vakcíny proti COVIDu, prakticky identické. Konkurencia nejakým zázrakom zmizla a všetci mali identický recept. Taký vývoj ale normálne, aj s testovaním, trvá okolo 12 rokov! Ak to spätne hodnotím, vyzerá to ako dlho pripravovaná konšpirácia. A to napriek tomu, že mám v rodine virologičku, ktorá si myslí, že tie vakcíny sa začali vyvíjať už proti vírusu Zika, boli prakticky hotové, ale nebolo potrebné ich nasadiť, nevznikla epidémia. Takže tým sa skrátil čas – boli skoro pripravené. V tomto len nerozumiem ako rýchle sa dá vakcína „zmeniť na iný vírus“. Ale, pokiaľ mám informácie, v tých vakcínach vôbec nie je „vzor“ žiadneho vírusu, okrem Ruskej, ktorá ho vraj má pripojený na S-proteíne. To by znamenalo, že vakcína len pomáha vysporiadať sa s ochorením spôsobeným nejakou triedou vírusov. A v súčasnosti sa rýchle množia názory uvedené hore, že nástrojom na zníženie počtu ľudí sú tie vakcíny, COVID bol vraj len na zastrašenie, aby sa ľudia dali vakcinovať, pritom do zastrašovania a tlačenia do vakcinácie sa zapojili prakticky aj vlády, aj systémy zdravotnej starostlivosti. A ešte významná zložka – na začiatku zákaz dovozu ivermectinu, ktorý bol ľuďom na hraniciach konfiškovaný.

Takto spätne to naozaj vyzerá ako buď významná konšpirácia, alebo akcia oligarchov, ktorí to financovali (a zarábali na vakcínach). Ale ostáva niekoľko otázok. Zákaz dovozu ivermectinu totiž spôsobil nepriamo vysokú úmrtnosť na COVID. To potrebovali tí, ktorí tu tlačili vakcináciu, ale ten dovoz zakázali štátne útvary(!!). Takže tú postupnosť krokov, ktorú som už raz použil – zákaz dovozu účinného lieku – vysoká úmrtnosť – zastrašenie – natlačenie do vakcinácie – vlastne „zariadili“ štátne útvary, a museli byť „zdravotníckeho“ typu. A hrali do karát výrobcom vakcín (a ich distribútorom u nás)! A išlo o akciu dlhodobejšiu, zákaz dovozu ivermectinu trval niekoľko mesiacov, a pravdepodobne zabil plno ľudí – v tej prvej fáze sme mali najväčší počet úmrtí na počet obyvateľov na svete. Na šťastie sa mnohým ľuďom podarilo prepašovať ho, alebo doviezť cez diplomatické cesty.

A teraz treba pristúpiť ku kľúčovým bodom.

 1. V rámci vyššie uvedeného procesu zomrelo na COVID mnoho ľudí, u ktorých sa dá predpokladať že by prežili ak by boli dostali ivermectin, prípadne iný liek. Tie lieky sa nasadzovali len pre ľudí ktorí boli v nemocniciach, t.j. vážne stavy, do ktorých sa väčšina nemusela dostať ak by boli tie lieky dostupné.
 2. Tento postup naozaj umožnil dosiahnuť cieľ vytýčený oligarchami vyrábajúcimi tie vakcíny, ktorí navyše všeobecne razili „rozsiahlu vakcináciu obyvateľstva vakcínami typu mRNA.“
 3. O tých vakcínach typu mRNA koluje plno konšpirácií. Sú to totiž prvé vakcíny toho typu, z ktorých tá mRNA zložka sa stáva súčasťou organizmu vakcinovaného. Môžu ju po ňom aj zdediť potomkovia. K tejto konšpirácii sa samozrejme pridávam. Načo „niekto“ potreboval dostať do množstva ľudí „cudziu mRNA“? Pričom väčšinou neobsahovala žiadnu „stopu“ vírusu proti ktorému formálne mala fungovať?
 4. Odpovedá sa ťažko, nakoniec ja som to (mRNA vakcinovanie) nevymyslel, tak len nejaké možnosti, ktoré vychádzajú zo skutočnosti, že tá mRNA už ostáva súčasťou organizmu a to trvalou: My vlastne vieme len to, čo tam nie je – vzor toho vírusu – ale vôbec nie je známe, čo v tých vakcínach je!
 5. A ešte vieme, že tie vakcíny sú v rozpore s niekoľkými nadnárodnými zákonmi platnými v EÚ, práve tým, že sú typu mRNA. Samozrejme, ľuďom dali podpísať pri vakcinácii „súhlas“, ale na 99% nikomu zrozumiteľne nevysvetlili čo mu to idú pichnúť, pretože 99% tomu nemôže rozumieť. Takže, ak bude mať niekto nejaké záhadné problémy, boli u neho porušené základné ľudské práva porušením minimálne dvoch zákonov platných v EÚ, a to vakcináciou vakcínou typu mRNA. A to napriek tomu, že predpokladám že boli medzitým vykonané nejaké zmeny v tých zákonoch. Ale – predpoklad chybný –

  Ukážka z internetu: čo som vyguglil týmto dotazom: European laws concerning mRNA vaccines

  COVID-19 vaccines: key facts – European Medicines Agency |

  https://www.ema.europa.eu › treatments-vaccines › covi…

  EMA expects that the first adapted mRNA vaccines will be authorised in the EU in the autumn of 2022.

  Preklad: EMA očakáva, že prvé prispôsobené mRNA vakcíny budú autorizované v EU na jeseň roku 2022!!! Takže doteraz neboli a ešte stále nie sú autorizované a už nimi napichali milióny ľudí! Takže za každé poškodenie možno žalovať – a asi EMA, spolu s výrobcom!

Ako je to s tým Ruským plynom

13.08.2022

James O’Neill, Geopolitický analytik, Gumshoe News, Austrália Jeden z pôžitkov z cestovania do Veľkej Británie bolo, že človek mal veľký výber novín na čítanie (moja vsuvka: sú vo vlakoch voľne). Nebol tam ten hrozný nedostatok výberu ktorý nachádzame v Austrálii, kde Impérium Ruperta Murdocha ovláda minimálne 70% výberu z tlačených novín. Nepoznám žiadnu inú [...]

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

11.08.2022

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS. Pri vyhľadávaní mi ale na [...]

O čom bol COVID naozaj?

08.08.2022

Colin Todhunter , Global Research. Prvýkrát publikované 7. Júla, 2022 IMF (po našom MMF) a Svetová Banka už celé dekády pretláčali agendu politiky založenej na okresávaní verejných služieb, zvyšovaní daní platených najchudobnejšími, a ťahmi na podrývanie práv a ochrany pracujúcich občanov. Politika IMF nazvaná ‘structural adjustment – štrukturálne úpravy’ [...]

Jair Lapid

Izrael a Turecko plne obnovia diplomatické styky

17.08.2022 14:20

Turecko v roku 2018 stiahlo svojho veľvyslanca z Izraela krátko po tom, čo americký prezident Trump rozhodol o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela a presunutí ambasády USA z Tel Avivu.

Strecha / Auto /

Všade sucho, v Dubnici smršť. Búrka tam strhla strechu závodu, vyvracala stromy

17.08.2022 14:09

Strecha, ktorú strhol silný vietor v areáli súkromnej spoločnosti, poškodila desiatky automobilov. Škody na majetku budú vysoké.

73375516 2863339433696260 2844828964973707264 n

Juhás z NAKA zostáva obvinený, prokuratúra jeho sťažnosť zamietla

17.08.2022 13:20

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Martin Juhás zostáva naďalej obvinený.

Cherson / Vojna na UA / Ruský vojak / Ruský okupant /

Ukrajinský vrchný generál Zalužnyj: Rusi postupujú po celej frontovej línii

17.08.2022 12:53

Vrchný veliteľ ukrajinských ozbrojených síl Valerij Zalužnyj však tvrdí, že Ukrajinci majú situáciu pod kontrolou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 402
Celková čítanosť: 1526438x
Priemerná čítanosť článkov: 3797x

Autor blogu

Kategórie