Založ si blog

80% z tých “zomierajúcich na Covid” v Kanade je plne zaočkovaných

Môj úvod: Covid momentálne nie je téma, ale niektorí očakávajú, že ešte ňou bude. Vraj aj preto, že – „vakcíny sú v skladoch a doba záruky nie je nekonečná“. Médiá zvládnu nejaký ďalší poplach a platí ich Pharma.

Autor: Ethan Huff, Global Research

Nedajte sa oklamať: Zaočkovanie proti Covidu vám pravdepodobne spôsobí ochorenie, alebo vás zabije.

Štyri z piatich nových úmrtí, ktoré sú vraj spôsobené Wuhan Corona vírusom (Covid-19) v Kanade, nastávajú u ľudí, ktorí si dali pichnúť všetky injekcie “vakcín” podľa požiadaviek režimu Justina Trudeau.

Vláda Kanady potvrdila, že 80 percent “covid” úmrtí sú “plne vakcinované” úmrtia, čo úplne protirečí tomu oficiálnemu tvrdeniu vlády, že tie injekcie sú perfektne “bezpečné a účinné” a pomáhajú “zastaviť šírenie.”

Ale prekvapujúco, tí ktorí si dali pichnúť tri injekcie (tie dve primárne plus “booster – posilňujúcu”) predstavujú 70 percent všetkých úmrtí – čo naznačuje, že čím viac Fauciho injekcií proti chrípke osoba dostane, tým pravdepodobnejšie skončí v štatistike.

Epidemiologické údaje od Kanadskej vlády, ktoré sú oznamované sporadicky a “kedy[koľvek] majú na to náladu,” podľa Exposé News, jasne ukazujú, že ak sa dáte pichnúť proti Čínskym vírusom, nechráni to ani proti ochoreniu, ani pred úmrtím.

Údaje tu: Kanada a Izrael trpia na Pandémiu Plne Vakcinovaných

Tieto údaje sú skreslené, čo si viete predstaviť, pretože je použitý časový rámec, ktorý je vymyslený tak, aby oklamal. (Súvisiace: Pomätáte ešte, keď U.S. Centers for Disease Control and Prevention priznali, že “väčšina” nových prípadov variantu Omicron je zistená u plne vakcinovaných?)

Na nešťastie, Kanadská vláda sa pokúša oklamať verejnosť poskytnutím akéhosi prehľadu/sumáru prípadov, hospitalizácií a úmrtí, ktorý sa ťahá až úplne na začiatok, do 14. Decembra 2020,” vysvetľuje Exposé.

Tým spôsobom dokážu zahrnúť aj obrovskú vlnu, ktorá nastala v Januári 2021, keď iba 0.3% populácie Kanady bolo považované za plne vakcinované.”

Našťastie, použitím takzvaného “Wayback Machine – stroja času“ umožňuje aj presnejší pohľad na údaje, ktoré Kanadská vláda nechce aby ľudia videli, a ktoré ukazujú niečo značne odlišné, keď vykonáme nezávislé matematické výpočty.

Exposé sa podarilo dokázať, že najnovšie “vlny” covidu, včítane hospitalizácií a úmrtí, sa vyskytli nie medzi nevakcinovanými, ale primárne medzi plne vakcinovanými.

Kanada zaznamenala 429,335 Covid-19 prípadov medzi 14. Februárom a 29. Májom 2022, a 376,451 z tých prípadov boli medzi vakcinovanou populáciou”, oznámil tento nezávislý zdroj. “S 11,211 prípadmi medzi čiastočne vakcinovanými, 138,086 prípadov medzi vakcinovanými dvomi dávkami, a 227,154 prípadmi medzi trojnásobne vakcinovanými.”

Toto znamená, že nevakccinovaná populácia predstavovala 12% prípadov Covid-19 medzi 14. Februárom a 29. Májom, zatiaľčo vakcinovaná populácia zodpovedala za 88%, z čoho 60% boli medzi trojnásobne vakcinovanými.”

Podobne s hospitalizáciami, Kanadské nemocnice zažili masový príliv nových pacientov medzi 14. Februárom tohto roku a 29. Májom. Skoro všetky prípady hospitalizácie boli ľudia, ktorí mali dve, alebo tri vakcíny.

Toto znamená, že nevakcinovaná populácia zodpovedala za iba 22% hospitalizácií, zatiaľčo vakcinovaná populácia reprezentovala 78%, z ktorých 63% bolo medzi trojnásobne vakcinovanými”, odhalili the Exposé .

Potom tu máme úmrtia, ktoré v tom istom čase väčšinou nastali u ľudí, ktorí boli dvakrát alebo trikrát vakcinovaní. Počas týchto 15 týždňov, 4,954 ľudí zomrelo “na covid” v Kanade, aspoň podľa oficiálnej správy, a 3,796 z nich nastalo u dvakrát alebo trikrát vakcinovaných.

Ak sa vám tieto čísla nezdajú až také starosti spôsobujúce, možno sa vám budú takými zdať, keď si uvedomíte, že 30 000 až 50 000 Kanaďanov denne dostáva svoju tretiu dávku Covid-19 vakcíny,” hlási Exposé, poskytujúc tým jasný a alarmujúci obraz toho čo sa skutočne deje s ľuďmi, ktorí si dajú pichať tie takzvané “vakcíny.”

Ale teraz, napriek tomu že vláda Kanady sa to zúfalo snaží skryť, trochu času, snaha, a jednoduché počty odhalili, že 88% prípadov, 78% hospitalizácií, a 77% úmrtí bolo zaznamenaných u plne vakcinovanej populácie medzi 14. Februárom a 29. Májom 2022.”

Toto bolo uvedené ako akési „centrálne heslo“ pôvodne v strede článku, tu je to už na začiatku: Nedajte sa oblbnúť: Keď sa dáte pichnúť proti covidu, pravdepodobne ochoriete alebo vás to zabije. Neviem to posúdiť vo vzťahu na naše štatistiky, zdá sa mi – subjektívne – že máme oveľa lepšie. Ale to, aj u nás, podlieha „vedeckým prístupom“, teda za nás viem len oficiálne údaje. A pripomenul by som, že keďže tá základná zložka mRNA vakcíny je mRNA, teda ostáva v organizme trvale, tie vakcíny sú stále nasadzované ako pokusné. Takých ešte cca 20 rokov, kým sa stále môžu prejaviť nejaké následky. Je to teda stále v štádiu vlastne „pokusov na ľuďoch“, a ich nasadenie predstavuje porušenie niekoľkých medzinárodných konvencií! Viď napr. tento môj starší blog, ale zdrojov k tejto téme je naozaj dosť, významný v angličtine je napr. tu.

 

Ako je to s tým Ruským plynom

13.08.2022

James O’Neill, Geopolitický analytik, Gumshoe News, Austrália Jeden z pôžitkov z cestovania do Veľkej Británie bolo, že človek mal veľký výber novín na čítanie (moja vsuvka: sú vo vlakoch voľne). Nebol tam ten hrozný nedostatok výberu ktorý nachádzame v Austrálii, kde Impérium Ruperta Murdocha ovláda minimálne 70% výberu z tlačených novín. Nepoznám žiadnu inú [...]

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

11.08.2022

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS. Pri vyhľadávaní mi ale na [...]

O čom bol COVID naozaj?

08.08.2022

Colin Todhunter , Global Research. Prvýkrát publikované 7. Júla, 2022 IMF (po našom MMF) a Svetová Banka už celé dekády pretláčali agendu politiky založenej na okresávaní verejných služieb, zvyšovaní daní platených najchudobnejšími, a ťahmi na podrývanie práv a ochrany pracujúcich občanov. Politika IMF nazvaná ‘structural adjustment – štrukturálne úpravy’ [...]

The AP Interview Russia Ukraine War Zelenskyy

Zelenskyj pre Washington Post: Keby sme pred inváziou zasiali medzi ľudí chaos, Rusi by nás zožrali

17.08.2022 15:21

Ukrajinský prezident v rozhovore vysvetlil, prečo zľahčoval hrozbu vojny pred Ukrajincami.

António Guterres

Ankara hovorí v súvislosti s cestou šéfa OSN do Ľvova o konci vojny

17.08.2022 14:56

Rokovania o všeobecnom prímerí sú však podľa OSN a Turecka možné len vtedy, ak žiadna z bojujúcich strán nedokáže zaznamenať výrazné územné zisky a vzdá sa cieľa konečného víťazstva.

Jair Lapid

Izrael a Turecko plne obnovia diplomatické styky

17.08.2022 14:20

Turecko v roku 2018 stiahlo svojho veľvyslanca z Izraela krátko po tom, čo americký prezident Trump rozhodol o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela a presunutí ambasády USA z Tel Avivu.

Strecha / Auto /

Všade sucho, v Dubnici smršť. Búrka tam strhla strechu závodu, vyvracala stromy

17.08.2022 14:09

Strecha, ktorú strhol silný vietor v areáli súkromnej spoločnosti, poškodila desiatky automobilov. Škody na majetku budú vysoké.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 402
Celková čítanosť: 1526459x
Priemerná čítanosť článkov: 3797x

Autor blogu

Kategórie