Založ si blog

Kam nám (a nás? ) to smeruje Európa?

Odvolávam sa tu na môj blog z 24.7. Ten čerpal z článku pána menom Alistair Crooke na AltWorld . A nejde teraz primárne o „vakcináciu“, k tej sa vraciam až na konci.

Článok na začiatku hovorí o konfliktoch v EU, konkrétne o tom, že Maďarsko „neposlúcha“, a podľa Holandského premíéra menom pán Rutte, by malo odísť z EÚ, alebo zrušiť zákon, ktorý je podľa neho „proti gayom“. V texte je ďalej spomínané aj Poľsko. Ale aj napr. v Taliansku šéf strany Liga odmieta trestať ľudí, „ktorí trvajú na tom, že matka je matka a otec je otec a iné nechcú poznať“, s čím väčšina obyčajných ľudí súhlasí. A, trochu iná časť spoločenských „posunov“ podľa autora: A, možno je to len vec času, kedy akademické testovanie (u nás tzv. prijímačky) bude zakázané pod zámienkou boja proti rasizmu. Automaticky vzniká – napr. pre Brita – dilema: Tak ako do kelu potom mám dostať dieťa do Oxfordu, keď je biele?

Týmto sa len pokúšam nejako zhrnúť úmyselný zmätok vytváraný „odborníkmi“, ktorým sa pokúšajú „lídri Európy“ ovládnuť obyvateľstvo – úvodzovky preto, že nie sú vôbec nezávislí lídri Európy, ale cez peňažné manipulácie dosadení poskokovia oligarchov. Prostriedky sú hodne rôznorodé. Ciele boli preberané na už popísanom fóre v Davose, podľa ktorého má svet smerovať do absolútne triednej spoločnosti typu Nočná Mora. Spoločnosť má byť atomizovaná bez medziľudskej komunikácie, zbavená základných atribútov normálneho živočícha. Najmä toho menom človek, ktorý má aj spoločenské atribúty, a „spoločenstvo“ bude zrušené, či už na rodinnej, národnej, alebo – počúvajte dobre naši súčasní vodcovia – náboženskej – báze.

Citát z toho článku na Altworld: Tí oligarchami „Vybraní“ teraz hľadajú ako „odhodnotiť“ všetky zostávajúce národné hodnoty, rozobrať(rozmontovať) národnú súdržnosť – pretože jeho logickým cieľom nie je vytvoriť novú ideológiu (tú nepotrebuje). Ale, namiesto toho, nasadiť jediný globálny merkantilistický poriadok prostredníctvom najprv „speňažením“ všetkých možných „vecí“, a potom ich „kapitalizáciou“ do čerstvých finančných „majetkov – assets“. Koniec citátu.

Vyššie spomenuté Maďarsko a Poľsko sú pritom normálne Európske krajiny, ktoré dokonca ako prvé naskočili na vytváranie trhovej ekonomiky. A – len preto, že odmietajú nasadiť niektoré „parametre“ Istanbulského dohovoru, napríklad spomenutý pohľad na rodinu, ktorej základom sú podľa nich stále len otec a matka, vyhlásil Holandský premiér Rutte, že by mali vystúpiť z EÚ, „pretože odmietajú Európske hodnoty – set of values“. Ak to vraj necháme tak, bude Európa iba jednotným trhom. Takže, všetci musíme súhlasiť s tým, že „rodič 1“ a „rodič 2“ môžu byť aj rovnakého pohlavia. A keďže spomenutý pán premiér patrí do množiny kvôli ktorej sa to pretláča, a netají sa tým, môže ako premiér vytvárať tlak na fóre – dosť vysokom – EÚ.

To je ale z môjho súkromného hľadiska výrazné „zneužívanie právomoci verejného činniteľa“. Podľa môjho názoru by sa tieto úrovne „oficiálnych názorov“ mali diskutovať výlučne zdola hore – od národných úrovní a nielen „odsúhlasovať momentálne vládnúcou garnitúrou“ a už vôbec nie názory pretláčané zhora(!). Väčšina ľudí ktorých poznám nesúhlasí s tým, že by mali masove vznikať rodiny, kde sú rodičia rovnakého pohlavia. Pretláčanie považujem za dosť významný prvok snahy rozložiť súčasnú spoločnosť. Vytvoriť názorove rozdrobenú spoločnosť, ktorá bude postavená na takom množstve alternatív, že nebude schopná sa zjednotiť, a bude ľahko ovládateľná. Niečo také je dosť pokročilé v USA, odkiaľ podľa všetkého tie tlaky prišli (možno aj s náznakmi ako na to). Ale som si celkom istý, že u nás zavedenie dotazníkov s „rodič1“ a „rodič2“ je v rozpore s názormi možno až 90% obyvateľstva.

Európska Únia sa zakladala primárne z ekonomických dôvodov, plus politických vzhľadom na existujúce nepriateľské tábory. A postupom času sa vynorili manipulátori, ktorí sa pokúšajú zneužiť tú inštitúciu na účely postupného oslabovania národného povedomia ako cestu k ovládnutiu. Náhľad na všetky parametre života – najprv spoločenského, neskôr aj privátneho – už nebude moja vec, príde mi zhora. A príde fáza, keď mi zakážu spievať si ľudovky (ani pískať), môžem si spievať americkú pop music, alebo sa naučiť jódlovať. Musíme byť nadnárodní podľa predpisov. Dvakrát do týždňa jódlovať, nejakú americkú pop-music, ale „az a szép“ asi nie, ani keď neviem po maďarsky, takže by bola bez textu (pokiaľ viem je o farbe očí – aj to sa môže stať nebezpečným, vyzdvihuje modré a čierne oči, čím môže spôsobiť tým čo majú inú farbu komplexy! Zakázať! Dúfam, že to nebude čítať nejaký normalizátor, ale tí snáď blogy nečítajú.).

No a na záver krátko k vakcinácii. Pár oligarchov, za spolupráce s hlavným doktorom v USA menom Dr. Fauci, si dalo vyrobiť netopierí vírus ktorý dokáže preskočiť na človeka, financovala to vláda USA, existujú záznamy o platbách. Vírus spôsobil pandémiu COVID, čo bolo pôvodným účelom tých oligarchov, keďže podľa nich je na Zemi priveľa ľudí. To ale napr. pre Európu neplatí, tá stále prijíma migrantov, takže v rámci Zeme sú tu rozdiely, ani u nás nie je nadbytok obyvateľstva (ale migrantov asi nutne nepotrebujeme). Krátko po vypuknutí pandémie sa ukázalo, pri pokuse v Indii pod dohľadom WHO, že „chrípka COVID“ sa dá úspešne liečiť, a vakcinácia je neporovnateľne, ale ozaj neprorovnateľne, menej účinná. Ale na vyšších úrovniach – spomenutých manipulátorov – pretláčačov názorov – sa pretláča opačný prístup – keďže oligarchovia majú akcie Pharma firiem. Pritom v tej Indii sa neliečilo v zmysle bežnom u nás, ale obyvateľstvo dostalo „samoobslužný balíček“, ktorý obsahoval ivermectin a doxycyclin, s návodom na použitie. A teda sumárne: ako je možné, že my –

  • sme nevzniesli žalobu proti USA, ktorých vláda dala ten vírus vyrobiť – celý vývoj financovala (napríklad žalobu o úhradu všetkých nákladov)
  • sme nezvládli liečenie v prvej fáze a mali sme vtedy najväčší počet úmrtí na počet obyvateľov na Zemi
  • stále naďalej „tlačíme“ vakcináciu a nie oveľa úspešnejšiu liečbu (a v uvedenom prípade-teste išlo o samoliečbu a v Indii!)

Samozrejme nečakám že mi niekto tie „smiešne otázky“ zodpovie.

Ale ešte poznámka, ako mám vo zvyku: Vakcína má dlhšiu históriu ako som doteraz predpokladal. Dozvedel som sa z dôveryhodného zdroja virológov, že prvý pokus o mRNA vakcínu sa naštartoval už v čase Zika vírusu. Ale ten sa rýchle prekonal a vývoj asi nepokračoval (neviem, predpokladám podľa súčasných vakcín), a čo je dôležitejšie – keďže nebol dôvod nebola zrušená Oviedska Konvencia, a to platí dodnes. Pokračoval možno až keď začal vývoj vírusu COVID, keďže niet pochýb o tom, že všetko je plánované oligarchami – vírus aj vakcíny.

No a na záver – vakcíny stále nie sú otestované normálnym postupom, a teda sú stále v štádiu testovania. Tlačenie, alebo dokonca nútenie, ľudí do vakcinácie teda znamená, že sa na nich tá vakcína testuje. A tým náš štát porušuje Norimberský Kódex. Pripomenul by som, že ten vznikol po vojne ako reakcia na pokusy Dr. Mengeleho v koncentračných táboroch.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

SR MŽP TK medveď hnedý mimoriadna situácia BAX

Slovensko zatiaľ nevyužilo jednoduchšie pravidlá na likvidáciu problémových medveďov

18.07.2024 11:47

Celý dokument je podľa štátneho tajomníka MŽP Filipa Kuffu interným materiálom a zatiaľ ho nezverejnili.

vlak, strom

Počas silnej búrky spadol na vlak strom, zdemoloval kabínu rušňovodiča

18.07.2024 11:23

Počas búrky spadol strom na vlak, zdemoloval kabínu rušňovodiča

nákladný vlak, dunaj, nehoda

Nákladný vlak pri Dunaji prerazil zábranu a zastavil mimo koľajníc

18.07.2024 10:59

K zraneniu osôb pri udalosti nedošlo.

Michal Šimečka

Šimečka: KDH si musí vybrať, či chce na presadenie svojej agendy kolaborovať s vládou

18.07.2024 10:45

Predseda Progresívneho Slovenska reagoval na návrhy zmeny Ústavy SR, ktoré predstavilo KDH.