Založ si blog

Vakcínu alebo COVID? – skoro ako byť či nebyť?

Ospravedlňujem sa za zneužitie slávnej dilemy „to be or not to be“, ale možno sa to ukáže byť rovnako dôležité. Po celom svete máme ľudí – alebo skôr komplexné súkolia mafie – platenej oligarchami – ktorí si dali ten vírus vyrobiť, a vypustiť, a tie vakcíny vyrobiť a nasadiť. A máme dosť nedostatočné informácie ohľadne:

Aké nebezpečenstvo predstavuje dostať ten vírus?, a

Aké nebezpečenstvo predstavuje dostať tú vakcínu?

A – nie až tak mimo kontextu ako to vyzerá – informácie ohľadne ktorého z tých ohrození môžeme zistiť s väčšou spoľahlivosťou?

Musím samozrejme pripustiť, že nie som celkom objektívnou osobou na hľadanie uvedených odpovedí, ale urobím čo budem vedieť a navrhnem nejaké pohľady na vec a odpovede. Takže sa pokúsim o objektívne uvažovanie, čo môže samozrejme zlyhať – uvidíme ako to dopadne.

Takže, začnem najprv COVIDom. Verím, že nie sú pochybnosti o tom, že to nie je prirodzený vírus, ale vytvorený cielene, a teda – možno predpokladať – s nejakým zámerom (medzitým sú dokonca náznaky, že to ochorenie nespôsobuje vírus – zatiaľ totiž stále nebol izolovaný(!) – ale vadný proteín). Od začiatku epidémie bol všeobecný bezprostedný názor“, že to – budeme to stále brať ako vírus – nejako uniklo z labáku, ktorý sa zaoberal vývojom vírusov- biologických zbraní“. Všeobecný a čiastočne akceptovaný názor bol, že vírus sa vyvíjal vo WuHan, za spolupráce s labákom v Severnej Karolíne, a neskôr pravdepodobne tiež labákmi US Army vo Winnipegu a Fort Detrick. Alez hľadiska definovaného vyššieadresa toho vírusu nie je príliš dôležitá, lebo tu sa nepýtame kto to bol“, a ani si s tým vírusom nebudeme dopisovať.

Takže, teraz k histórii tej vakcíny. Obávam sa, že toto bude oveľa ťažšie. Vývoj vírusu sa dal zistiť ľahko, použitím existujúcich dokumentov týkajúcich sa výstupov z výskumných práca platieb za ne (vládou USA) počas toho jeho vývoja. Tie vakcíny – teoreticky – „mali byťvyvíjané v mnohých variantoch mnohými Pharma firmami. A – prekvapkovšetky Pharma firmy prišli na trh s prakticky rovnakou vakcínou, v rovnakom čase, a extrémne podozrivou rýchlosťou. To malo normálne spôsobiť šok (a kriminálne vyšetrovanie), keďže to vlastne prakticky dokazuje, že začali skôr ako vírus bol vypustený/unikol, a teda v takom prípade boli vírus a vakcíny vyvíjané prakticky paralelne. Avšak ani toto, v kontexte tej začiatočnej otázkyktoré z toho je viac nebezpečné nie je dôležité.

Takže, keďže máme za sebou Úvod“ – pomerne dlhý a vzbudzujúci podozreniamôžeme začať porovnávať aké máme možnosti poradiť si s tým vírusom (resp. ochorením) a s tou vakcínou.

Vírus poznáme o niečo dlhšie, niektorí možno už majú doma zopár skrotených (teda ak existuje). Vieme, že naň zaberajú niektoré antivirotiká, konkrétne dnes pomerne populárny Ivermectin, plus ďalšie medikamenty, ako je to popísané na web stránkach FLCCC, alebo BIRD. Väčšina úmrtí po infikovaní sa COVIDom nastala v prípadoch keď toto liečenie nebolo nasadené. S výnimkou u ľudí ktorí sú príliš starí, alebo trpia nejakými inými zdravotnými problémami, toto liečenie by malo byť po nakazení sa COVIDom úspešné, keď je nasadené v správnom čase. V niektorých krajinách nastali masové úmrtia na COVID vtedy, keď toto liečenie nebolo nasadené, doknca v niektorých – viacerých – prípadoch zakázané.

Tak teraz prechádzame ku vakcínam – budeme ich jednoducho všetky volať vakcíny, keďže sú akýmsi zázrakom všetky skoro totožné, konkurencia v tomto sektore, zdá sa, kdesi zmizla, ale toto, opäť, nie je vec ktorú tu riešime. Po určitom čase ich nasadzovania, a skúmania ich účinkov a potom aj následkov, sa zistilo, na základe výskumnej práce dvoch prominentných doktorov – Dr. Hoffe, Britská Kolumbia – Kanada, a Prof. Bhakdi, Nemecko, nasledujúce: Podľa článkov od pána menom Dr. Hoffe, jeho výskum ukázal, že 62% jeho pacientov – z tých čo dostali injekciu vakcíny proti COVIDu – trpia na krvné zrazeniny (napr. tu, datované 22. Júl http://www.austintexas.gov/edims/document.cfm?id=364941 ).

Obaja vyššie uvedení špecialisti hovoria, že tie „mikro“ krvné zrazeniny môžu postupne – in time – zabiť tých ktorí ich dostanú:

V skutočnosti, všetky z tých častých vedľajších účinkov tej injekcie, ktoré predstavujú bolesti hlavy, zvracanie, závrate, vyčerpanosť, môžu byť príznakmi mozgovej trombózy na kapilárnej úrovni. Chcem povedaťdoslova by ste mohli mať tisícky a tisícky maličkých, maličkých malých bodiek vo vašom mozgu, ktoré sa neukážu na snímkovaní, ale spôsobia vám presne tie symptómy”, vyhlásil Hoffe. Doktor tiež detailne popísal, ako šesť z jeho vakcinovaných pacientov všetci trpeli na zníženú toleranciu námahy – reduced effort tolerance,” čo znamená, že sa rýchlejšie unavia pri vykonávaní normálnych každodenných aktivít. “Takže ja si myslím, že títo ľudia mali zablokované tisícky a tisícky kapilár v pľúcach, u tých šiestich ľudí. Takže si myslím, že títo ľudia teraz majú permanentne poškodené pľúca, pretoževiete, to spôsobuje, prečo sa zadýchavajú,” referoval Dr. Hoffe. Hoffe hovorí, že poškodené cievy a poškodené tkanivo pľúc predstavujú veľký problém, ktorý bude viesť ku “pulmonary artery hypertension,” alebo vysokému krvnému tlaku v pľúcach, a úmrtiu v priebehu troch rokov, následkom zvýšenej vaskulárnej rezistencie (cievneho odporu). Ten problém je: nakoľko tie cievy sú teraz permanentne poškodené v pľúcach takej osoby, keď srdce sa pokúša pumpovať krv cez všetky tie poškodené cievy, je tu zvýšený odpor pri pokuse pumpovať cez tie pľúca krv.”

Takže, zvážme, ktorá z tých dvoch možností je nebezpečnejšia. Zatiaľčo vieme ako sa dá liečiť COVID, hoci môže byť pre mnohých smrteľný, v závislosti na mnohých faktoroch, doteraz žiaden výrobca vakcín oficiálne neinformoval o následkoch ich vakcín, ktoré dokázali výsledky tohto výskumu. A, ako Dr. Hoffe jasne vyhlásil, v súčasnosti nie sme schopní nič urobiť s tými vyššie popísanými krvnými zrazeninami. A navyše, dnes je už potvrdené, že plne vakcinovaní môžu dostať COVID a mnohí majú dokonca ťažký priebeh.

Takže, ak to všetko zosumarizujemevíťaz jebez akejkoľvek pochybnosti, ak sa necháme naďalej vakcinovaťtie pharma firmy. V súčasnosti neexistuje žiaden spôsob ako odstrániť tie krvné zrazeniny, kaď ich niekto dostane. A – celkom jasnevšetky vlády nás tlačia do vakcinácie. Čo ďalej indikuje, že všetky naše vlády participujú na pokuse o zníženie počtu ľudí na Zemi. A – nástrojom sa zdá byť vakcína a nie ten Corona vírus, Corona je len na zastrašenie a tlačenie nás k vakcinácii. Len by som pripomenul – Európa nie je preľudnená, a Stredná Európa už vôbec nie, pokiaľ niekto na tom cielene nebude pracovať, a my to dovolíme.

To jasne naznačuje, že to maximálne ohrozenie pre ľudskú rasu sú tie vakcíny. Keď sa raz necháte vakcinovať, už neviete nič urobiť, neviete ovplyvniť čo sa udeje vo vašom tele. Dali ste si pichnúť do tela vadný proteín a cudziu mRNA, čo je messenger RNA, ktorá môže vášmu organizmu dať príkazy – t.j. na úrovni, na ktorej to zakazuje Oviedska Konvencia. Americké príslovie to popisuje “you are up the creek without a paddle” – ste v loďke na potoku a nemáte pádlo. Teda nemôžete vlastne nijako ovplyvniť, čo sa v tomto smere s vami bude diať, dali ste to pádlo do ruky nejakému produktu niektorej pharma firmy.

Vraj „bezpečné a účinné“

12.02.2023

V pôvodnom článku je podstatné video, toto je komentár k nemu od vydavateľky Gumshoe News – teda: „Comment by Dee McLachlan“. Ale mne sa zdá dobrý, tak ho prekladám. Najprv môj úvod – vysvetlenie čoho sa týka ten nadpis: Výraz „safe and effective“ hučala Západná Propaganda, pardón, Pravdovravné Médiá z oblasti naších spojencov, do ľudí v súvislosti s [...]

Zhrnutie „zápletky“ COVID/Vakcíny

20.12.2022

Takže – doteraz – tá zápletka/intriga(?) COVID/vakcíny nevyzerá pre nás nejak dobre, a ani my – tým myslím občania – v tom kontexte nevyzeráme príliš dobre, hoci ani nejako zle. Aby sme sa pokúsili to – amatérsky – zhodnotiť, urobme si akúsi „polčasovú sumarizáciu“. Aj keď je pravdepodobné, že ešte nie sme v polčase. Ale mali by sme niečo [...]

COVID bol vyrobený na zákazku

17.12.2022

Celá história je popísaná na AMG – American Media Group – v dokumente s názvom „BOMBSHELL! Official Documents prove Anthony Fauci & Bill Gates are responsible for developing the COVID Virus in a Biolab“, link je tu: https://amg-news.com/bombshell-official-documents-prove-anthony-fauci-bill-gates-are-responsible-for-developing-the-covid-virus-in-a-biolab/ Čiže preklad: [...]

migranti na poľsko-bieloruskej hranici

VIDEO: Rebríky, palice, plyn, agresívni ľudia. Lukašenko znova zaplavuje Poliakov migrantmi

19.04.2024 10:00

Poľsko znovu čelí návalu cudzincov, ktorí sa z východného smeru usilujú preniknúť na jeho územie.

policia meranie rachlosti radar

Pezinská Baba nie je diaľnica. Vodič dvojnásobne prekročil rýchlosť, prišiel o „papiere“

19.04.2024 09:56

Vodič išiel na Pezinskej Babe rýchlosťou 137 kilometrov za hodinu.

čečenci

Čečensko a Dagestan na nože. Opitého ministra zatkli, Kadyrov poslal elitné komando

19.04.2024 09:23

Pre ministra si na hranice prišlo 14 áut. Jednotka Achmat, známa aj ako kadyrovci, sa pracovníkom dagestanského ministerstva vnútra vyhrážali sa zabitím.

ukrajina

Hrozivý scenár CIA: Ukrajina môže vojnu s Ruskom prehrať už tento rok

19.04.2024 07:50

Bill Burns tiež na príklade ilustroval, ako veľmi ukrajinským silám chýba munícia.