Založ si blog

Je naša „vláda“ nad zákonom?

Z naších médií – dokonca tých čo sledujem – som sa dozvedel, že minister Naď hodlá očkovať vojakov násilím. Síce nepriamym – hrozbou vyhadzovu – ale aj toto je v rozpore so zákonom.

A to zvlášť v prípade, keď ide o „očkovanie“ „vakcínou“, ktorá už spôsobila po svete desaťtisíce úmrtí, a ešte pravdepodobne už státisíce vážnych poškodení – v mnohých prípadoch trvalých – u zaočkovaných. A – čo je pritom neuveriteľné – stále v tom pokračujeme, hoci dnes je jasné, že pritom tá „vakcína“ pred ochorením COVID nechráni – podľa štatistík z krajín s vysokou zaočkovanosťou majú mnohí plne zaočkovaní ochorenie COVID s takým ťažkým priebehom, že sú v nemocniciach. A naši „páni konšelé“ tvrdohlavo plnia príkazy „nadriadených“ oligarchov, a porušujú platné zákony – dokonca k tomu chcú nútiť tých vojakov. Pripomenul by som im, že až príde k aplikácii zákonov, na tých oligarchov nebude mať naša legislatíva dosah, ale na našich domácich, ktorí podľa ich príkazov porušujú naše zákony na našom území, bude mať.

Mám pre vojakov návrh – nech ponúknu pánovi ministrovi obchod. Opakujem, že pán minister tlakom na očkovanie porušuje zákon, a to nielen na úrovni Zákonov SR, ale porušuje aj legislatívu EÚ. A nejde tu len o Norimberský Kódex o pokusoch na ľuďoch, ale aj o skutočnosť, že obsah vakcíny porušuje „Oviedsku Konvenciu o Ľudských Právach a Biomedecíme“, ktorá bola v EÚ zaradená medzi tie základné ľudské práva. Ľuďom sa totiž dáva podpisovať „súhlas s vakcináciou“, ale nie sú im v ňom prezradené skutočné ohrozenia ktoré tá vakcína predstavuje. Skutočnosť, že vakcína môže spôsobiť mikroskopické krvné zrazeniny, sa neuvádza (podľa vzorky materiálu na internete, ktorý dávajú pred vakcinovaním podpisovať). A už vôbec nespomínajú skutočnosť, že tie krvné zrazeniny už v mnohých prípadoch spôsobili smrť, alebo trvalé poškodenie na zvyšok života. To znamená, že celá akcia vakcinácie je obrovský podvod – a to aj z hľadiska zákonov SR a EÚ!

Takže k tomu obchodu. Navrhujem, aby pán minister podpísal pre tých vojakov záruku, a to nasledovnú: Pán minister vybaví, za spolupráce s vedením štátu a Európskym Parlamentom, že sa zavedie – v súlade s doterajšími zvyklosťami vlastne obnoví – zodpovednosť výrobcov vakcín za ich následky. Stanovia sa podpory, ktoré budú výrobcovia konkrétnych vakcín vyplácať postihnutým, alebo pozostalým. To samozrejme znamená zrušenie tých existujúcich (tajných) zmlúv s vládami o ich beztrestnosti, je možné, že už to by bolo postačujúce.

A ešte niečo – tie zákony so spätnou platnosťou, aj zrušenia tých protizákonných dohovorov medzi výrobcami vakcín a štátmi, kde sa im dáva beztrestnosť, a to dokonca vo veci porušenia Ústavy jednotlivých štátov. A s očkovaním – výlučne dobrovoľným s plnou informovanosťou – t.j. po zabezpečení prístupu verejnosti k úplnemu popisu možných následkov – sa môže pokračovať hneď potom, ako splatia záväzky za doteraz spôsobené újmy.

A ešte k PCR testom, do ktorých nás stále tlačia: žiadam zverejnenie počtu cyklov pri PCR testoch, od všetkých ktorí ich realizujú. Iniciátori celého COVID podvodu totiž založili „pandémiu“ na nasadení počtu cyklov 45, pričom je známe, že nad cca 25 cyklov „si test vymýšľa“ (v USA niekedy na začiatku používali vraj menej ako 20 cyklov, čo je normálny počet). Dokonca aj iniciátor pandémie Dr. Drosten to už priznal, a vyzval na zníženie toho počtu (uvádzam ho ako Dr., lebo mám dobrú výchovu, ale on je v súčasnosti súdne stíhaný za neoprávnené používanie toho titulu). Slepo ho poslúchali na začiatku, hoci ten test je známy a mnohí na to upozorňovali – poslúchli ho aj teraz keď sa priznal? Označil to za omyl, ale pritom na upozornenia odborníkov z laboratórií, ktorí tie testy poznajú pretože ich používajú, nereagoval viac ako pol roka. A teda – ak stále „zisťujeme prítomnosť vírusu“ u ľudí špeciálne vymysleným švindľom, tak predsa nemajú zmysel ani testovanie, ani žiadne opatrenia. V tom prípade ale patrí tvrdý postih všetkým čo prevádzkujú také laboratóriá, keďže sú spolu s (Dr.) Drostenom kotolníkmi pod kotlom pandémie.

Tento bol bol pôvodne uverejnený na webe Slovanské Noviny.

 

Ako je to s tým Ruským plynom

13.08.2022

James O’Neill, Geopolitický analytik, Gumshoe News, Austrália Jeden z pôžitkov z cestovania do Veľkej Británie bolo, že človek mal veľký výber novín na čítanie (moja vsuvka: sú vo vlakoch voľne). Nebol tam ten hrozný nedostatok výberu ktorý nachádzame v Austrálii, kde Impérium Ruperta Murdocha ovláda minimálne 70% výberu z tlačených novín. Nepoznám žiadnu inú [...]

Po dlhšom čase nejaké čísla k COVIDu

11.08.2022

Nie je mi známy nejaký Slovenský zdroj pre následky vakcinácie proti COVIDu, resp. počty postihnutých, ale existuje zdroj Európskej Únie. Už dávnejšie som raz zachytil niekde informáciu zo Slovenska, že bolo 7 úmrtí, ktoré boli pripísané ako následok vakcinácie. V USA tiež existuje taký zdroj, už som z neho čerpal, datbáza sa volá VAERS. Pri vyhľadávaní mi ale na [...]

O čom bol COVID naozaj?

08.08.2022

Colin Todhunter , Global Research. Prvýkrát publikované 7. Júla, 2022 IMF (po našom MMF) a Svetová Banka už celé dekády pretláčali agendu politiky založenej na okresávaní verejných služieb, zvyšovaní daní platených najchudobnejšími, a ťahmi na podrývanie práv a ochrany pracujúcich občanov. Politika IMF nazvaná ‘structural adjustment – štrukturálne úpravy’ [...]

medveď, medveď hnedý

V obci Očová usmrtili problémovú medvedicu, pohybovala sa v blízkosti domov

17.08.2022 16:05

Zásahový tím evidoval v blízkosti Očovej tri problematické jedince medveďa hnedého, zvyšné dva medvede budú naďalej monitorovať.

The AP Interview Russia Ukraine War Zelenskyy

Zelenskyj pre Washington Post: Keby sme pred inváziou zasiali medzi ľudí chaos, Rusi by nás zožrali

17.08.2022 15:21

Ukrajinský prezident v rozhovore vysvetlil, prečo zľahčoval hrozbu vojny pred Ukrajincami.

António Guterres

Ankara hovorí v súvislosti s cestou šéfa OSN do Ľvova o konci vojny

17.08.2022 14:56

Rokovania o všeobecnom prímerí sú však podľa OSN a Turecka možné len vtedy, ak žiadna z bojujúcich strán nedokáže zaznamenať výrazné územné zisky a vzdá sa cieľa konečného víťazstva.

Jair Lapid

Izrael a Turecko plne obnovia diplomatické styky

17.08.2022 14:20

Turecko v roku 2018 stiahlo svojho veľvyslanca z Izraela krátko po tom, čo americký prezident Trump rozhodol o uznaní Jeruzalema za hlavné mesto Izraela a presunutí ambasády USA z Tel Avivu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 402
Celková čítanosť: 1526464x
Priemerná čítanosť článkov: 3797x

Autor blogu

Kategórie